Neuroshima: Nowy Świat – przeżyj apokalipsę!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Użytkownicy Heyah mogą odkrywać Nowy Świat – wystartowała nowa gra mobilna Neuroshima, przygotowana z myślą o pasjonatach gier społecznościowych, stworzona we współpracy one2tribe i Heyah.

Neuroshima to marka, która znana jest wszystkim wielbicielom fantastyki w Polsce. Od sześciu lat funkcjonuje na rynku, będąc najpopularniejszym polskim systemem RPG. Wydawcą gry jest znane fanom Wydawnictwo Portal. To właśnie na podstawie tego systemu powstała innowacyjna gra mobilna – Neuroshima: Nowy Świat. Gracz przenosi się w przyszłość, do zrujnowanej przez system komputerowy Polski, wybiera swoją postać i staje oko w oko z niebezpieczeństwami czyhającymi na każdym kroku. Tylko od wyboru gracza zależy, czy stanie się on samotnym wędrowcem, czy razem z przyjaciółmi stawi czoła przeciwnościom losu.

Neuroshima: Nowy Świat to unikalne połączenie usługi mobilnej i funkcjonalności internetowej. Wszelkie nasze działania i eksploracja świata odbywają się za pomocą SMS-ów. Dzięki temu gracz może przenieść się w świat Neuroshimy, kiedy tylko ma na to ochotę. Strona internetowa gry służy do zarządzania postacią, zmiany ekwipunku i omawiania strategii z innymi graczami na forum.

Każdy użytkownik Heyah może za darmo przez 7 dni testować usługę. Aby się zarejestrować, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści NS na numer 8089 i postępować zgodnie z otrzymywanymi instrukcjami. Na start każdy otrzymuje 250 SMS-ów do wykorzystania w grze. Po wygaśnięciu okresu testowego usługa dostępna jest w subskrypcji, gdzie użytkownik ma do wyboru różnego typu pakiety SMS-ów.

Więcej na temat gry Neuroshima: Nowy Świat na stronie: neuroshima.heyah.pl.

Komentarze

0
·
Łosz. A ja nie mam Heyah...
0
·
To kup, przecież o to chodzi.
Ja gram w takie gry internetowe przez iphone'a... niby nie jest źle, nie zajmuje tyle czasu co ogame, ale wyobraźcie sobie - jedno to spieszyć się do domu, żeby wysłać fleet save'a, a drugie to chować się z telefonem po kontach, żeby wypełnić kolejną misję...
A sms'y to kolejne polskie naciągactwo. Neuroshima w polsce? Niiieeee >.<
Jeszcze osadźmy ją w takich patriotycznych klimatach, co? "Jeszcze Polska nie zginęła" i te sprawy. Chwyćmy w dłonie widły i topory, i walczmy za naszą ojczyznę, w obronie wolności, której maszyny chcą nas pozbawić. xP Porażka.
0
·
A na czyich kontach się chowasz?
I nie widły, a ciupagi.
Muszę dorwać kogoś z Heyah, bo jakoś nie chce mi się płacić, a chętnie bym zobaczyła cóż to.
0
·
Tia, wysłali mi dziś informację, ale jakoś nie jestem przekonany. 7 dni bezpłatnej subskrypcji, a potem się zacznie płaconko. ;p
0
·
7 dni to optymalny czas, żeby się uzależnić ;p
0
·
Dlatego wolę nie zaczynać nawet.
0
·
Mimo wszystko nie spróbuje Nie dość, że ja nie Heyah, to jeszcze szkoda mi wydawać majątku na SMS. Taniej wyjdzie skrzyknąć kumpli i zagrać normalnie

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...