World of Warcraft

Nowe FanArty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na blizzardowskiej sekcji fanartowskiej, ukazały się nowe prace fanów. Tym razem są to: "Warlock", "Huntress Moon" oraz "Sunset of Quel'Thalas". Te jak i pozostałe prace znajdziecie tutaj.

art
World of Warcraft

Zabójca "World of Warcraft"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ostatnimi dniami na łamach naszego portalu ogłosiliśmy pojawienie się nowego patcha dla „World of Warcraft”. Już dziś wiadomo, że łatka oznaczona numerem 3.1 negatywnie wpływa na serwery gry, bowiem tuż po jej wprowadzeniu, część z nich zaczęła źle funkcjonować. Awarii nie ulegają jednak w całości, a jedynie pojedyncze kontynenty, na które nie można się dostać.

Przedstawiciele Blizzarda potwierdzili, że są świadomi tego problemu, lecz nie potrafią sprecyzować, kiedy się z nim uporają. Obiecali rozwiązać tę sprawę do końca weekendu.

World of Warcraft

WoW Patch 3.1

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj w grze World of Warcraft pojawił się nowy patch oznaczony numerkiem 3.1 – Secrets of Ulduar. Wprowadza on szereg zmian. Najważniejszą z nich jest zaimplementowanie nowej instancji rajdowej – Ulduar. Każda klasa ma kilka nowych czarów oraz zmienione drzewko talentów. W grze dodatkowo pojawił się Argent Tournament, który zawiera nowe zadania, osiągnięcia, przedmioty oraz tytuły. Jedną z ciekawszych zmian jest możliwość posiadania dwóch drzewek talentów, możliwa do zyskania na 40 poziomie oraz jednorazowej opłacie 1000G.

Zmian jest o wiele więcej, wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj gdzie można przeczytać o wszystkich.

Wczytywanie...