Wojownik

1 minuta czytania

Wojownik jest wszechstronną klasą do walki bronią, z umiejętnościami zadawania oraz absorbowania pokaźnej ilości obrażeń. Wojownicy nie mają wprawdzie żadnych magicznych umiejętności, jakkolwiek jest to rekomendowane poprzez szereg zdolności bazujących na systemie "wściekłości" [rage], od którego są zależni. Przedstawiciele tej klasy mogą występować jako tanki oraz jako osoby zadające obrażenia bronią. Wojownicy mogą używać każdego rodzaju broni i pancerza oprócz różdżek [wands].

Wojownik
Taureński wojownik

Wstęp

Jak długo trwa wojna w Azeroth, tak długo kobiety i mężczyźni będą brać w nich udział. Wojownik to nie zwyczajny "machacz" mieczem, lecz wyćwiczony bojownik, łączący siłę ramienia, wiedzę o broni oraz technikę. Wojownik jest najbardziej uniwersalną z bojowych klas. Dodatkowo, może porwać sojuszników do rajdu po zwycięstwo. Lecz może także samodzielnie zaszarżować, wbijając się w centrum bitwy, przechylając szalę zwycięstwa na stronę sojuszników.

Wiele ras walczy i wiele przechwala się swoimi wojownikami. Wojownik to powszechna klasa nie tylko wśród Krasnoludów, Opuszczonych [the Forsaken], Ludzi czy Orków, ale również wśród innych ras. Mówi się o nich jak o mistrzach mieczy, włóczni oraz każdego innego rodzaju broni. Wojownicy dzielą zwykłą drogę życia. Używają swych umiejętności do zadawania bólu i rozlewu krwi.

Wojownik to zabójczy przeciwnik, którego możemy spotkać w każdej rasie, zaczynając od Murloków, kończąc na Taurenach. Każdego kto dobędzie broni, aby bronić swoich ludzi, możemy nazwać Wojownikiem.

Rasy

Wojownikiem mogą zostać następujące rasy:

Przymierze

Horda

Źródło: wowwiki.com

Komentarze

0
·
Cholera, jak inaczej mogę dostać się do miasta krasnoludów, żeby się nauczyć nosić two hands exe?
0
·
Tramwajem łączącym Stormwind z Ironforge. Znajduje się on w dzielnicy krasnoludów, w północnej części ludzkiego miasta.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...