WoW Token trafi na europejskie serwery już dziś

1 minuta czytania

Abonament za wirtualną kasę? Nowy Świat już od dwóch tygodni może cieszyć się tym przywilejem, natomiast na Stary Kontynent zostanie wprowadzony on dziś, dokładnie o godzinie 17:00. Europejska cena "WoW Token" została ustalona na 20 Euro, czyli na 80 złotych z kilkunastoma groszami. Z kolei minimalna kwota wywoławcza w Domu Aukcyjnym ma wynosić 35 tysięcy sztuk złota i będzie ona sztywna do czasu aż Blizzard nie zadecyduje inaczej. Ich kram, więc ich zasady.

wow token, world of warcraft, blizzard

No i w sumie tyle... O tej opcji pisaliśmy już tak wiele, że kolejne przytaczanie "z czym to się je" uderzałoby w motyw zdartej płyty. Każdy widzi, jaki ten koń jest. Od Was zależy, czy kupicie ten koncept, czy też będziecie go mieli w nosie.

Źródło: eu.battle.net

Komentarze

0
·
kumpel już namawia żebym wracał bo "w końcu wow za darmo" Całe szczęście wszelkie ewentualne zapędy powrotu do nałogu ostudził fakt, żeby sobie za golda kupić tokena przedłużającego grę to najpierw trzeba mieć do niej dostęp, tj. kupić najpierw przynajmniej jednego prepaida No, ale cóż, dziwne czasy nastały, Blizzard tyle lat był niewzruszony pod tym względem, a tu nagle... Może już czas na Warcrafta 4?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...