Wypróbuj nowy patch do WoW przed premierą!

1 minuta czytania

Blizzard po raz kolejny uruchomił testowe serwery World of Warcraft. Można na nich wypróbować wszystkie zmiany, jakie przyniesie ze sobą najnowszy patch, oznaczony numerem 1.9.

Dzięki udziałowi w testach, gracze mogą jako pierwsi zapoznać się z nowościami, które wprowadzone zostaną do World of Warcraft przy okazji najbliższego uaktualnienia. Wśród nich dwa nowe lochy (dla grup 20 i 40 postaci), połączone Domy Aukcyjne w dużych miastach, usprawnione kolejki na Pola Bitew (czekać będzie można w kilku na raz) i zmiany w talentach Paladyna. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.


A teraz zjem Cię na obiad!!

A jak można dołączyć do testów? Całość polega na stworzeniu nowej postaci lub przekopiowaniu już istniejącej z innego serwera. Aby tego dokonać, należy udać się na stronę znajdującą się tutaj. Następnie trzeba ściągnąć odpowiednio spreparowaną aktualizację spod tego adresu. W trakcie pierwszego tygodnia testów, dopuszczeni do nich będą wszyscy, którzy założyli konta przed 8 listopada. Pozostali poczekać muszą jeszcze tydzień.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...