Darmowy dodatek dla powracających do World of Warcraft

1 minuta czytania

world of warcfaft

Blizzard pragnie ponownie zachęcić do zabawy tych, którzy uznali, że kolejne dodatki do "World of Wacraft" jedynie psują ten tytuł i sprawiają, że trzeba poszukać przygód w zupełnie innym miejscu. Nic tak nie działa na wyobraźnię jak konkretna oferta, którą można zarazem połączyć z kampanią promocyjną następnego rozszerzenia, czyli "Dragonflight". Nim w niego zagramy, powinniśmy zajrzeć na swoje konto Battle.net i upewnić się, że mamy wykupione dowolne poprzednie rozszerzenie.

Jeśli należymy do takiego grona szczęśliwców, to będziemy mogli za darmo przypisać zawartość dodatku "Shadowlands". Choć zapewne będzie częścią subskrypcji po planowanej na koniec tego roku premierze "Dragonflight", to te kilka dni wyprzedzenia pomogą w nadgonieniu zaległości. Co więcej, wraz z "Shadowlands" otrzymamy możliwość awansowania postaci na 50 poziom doświadczenia.

world of wacraft,world of warcraft dragonflight

Z niczym odejdą ci, którzy w przeszłości nie kupili żadnego rozszerzenia lub też skusili się wcześniej na "Shadowlands". Cała reszta loguje się na Battle.net i szuka ikony prezentu w prawym górnym rogu aplikacji.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...