Nowy turniej Herosów Potęgi i Magii na GameExe!

2 minuty czytania

Lata mijają. Upływa woda w rzekach, lawa zastyga w swych infernalnych korytach, a na przeklętej ziemi kości bieleją w poszarzałym słońcu Erathi.

Jednakże niektóre rzeczy nie zmieniają się nigdy. Męstwo najdzielniejszych, przebiegłość sprytnych, potęga mistyków, wreszcie chwała, która od dziesięcioleci towarzyszy Herosom Potęgi i Magii.

Nie zmienia się też to, co w życiu najważniejsze:

Tak, moi drodzy. Po raz kolejny na łamach GameExe rozegrany zostanie wielki turniej Heroes of Might & Magic III. Po raz kolejny mistrzowie taktyki, geniusze pola walki, bogowie wojny z najdalszych zakątków wszechświata zmierzą się na polach, bagnach, wyspach, morzach i w podziemiach. Po raz kolejny wszyscy spróbują rzucić wyzwanie skromnemu redaktorowi naczelnemu...

... i po raz kolejny im się nie uda.

homm3 turniej

Czas ciąć stal i krzesać iskry! Pora zacząć zapisy na turniej!

Zależnie od liczby chętnych, turniej będzie dzielił się na minimum dwie fazy: eliminacyjną, w której losowo dobrani w pary gracze będą mierzyć się ze sobą na gotowych mapach, mając do dyspozycji wcześniej wybrane zamki oraz bohaterów, oraz fazę finałową, w której wszystkim zwycięzcom przyjdzie mierzyć się na losowo generowanym polu bitwy, z losowo przydzielanymi frakcjami.

heroes of might iii, heroes 3, homm3, solmyr

Rozgrywki toczyć będą się za pośrednictwem programów GameRanger lub Hamachi, zależnie od sprawdzonych wcześniej, ewentualnie występujących problemów technicznych.

Wszystkich graczy obowiązuje wersja Complete oraz ograniczenie trwania tury. We wszystkich fazach gry wyznaczone zostaną terminy dogodne dla graczy, nie podlegające zmianie po wcześniejszym ustaleniu. Niestawiennictwo lub nie sprawdzenie połączenia z oponentem / oponentami wcześniej, przed rozgrywką, oznacza automatyczną dyskwalifikację gracza.

A więc dalej, wielcy i domniemani bohaterowie! Wszystkie zgłoszenia, uwagi i sugestie przyjmujemy w tym temacie na forum. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca przyszłego tygodnia. Niech zacznie się tydzień Zmutowanego Zombie!!!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...