Wrota żywiołów

2 minuty czytania

Magiczna latarnia

magiczna latarnia

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 20 nimf. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Ołtarz powietrza

ołtarz powietrza

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 6 żywiołaków powietrza. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Ołtarz wody

ołtarz wody

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 6 żywiołaków wody. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Ołtarz ognia

ołtarz ognia

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 5 żywiołaków ognia. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Ołtarz ziemi

ołtarz ziemi

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 żywiołaki ziemi. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 12 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Ołtarz myśli

ołtarz myśli

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 żywiołaki umysłu. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Stos

stos

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 ogniste ptaki. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Wrota żywiołów

wrota żywiołów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 6 żywiołaków powietrza, 6 żywiołaków wody, 5 żywiołaków ognia oraz 4 żywiołaki ziemi. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 12 żywiołakami ziemi. Ponadto, po oflagowaniu, w każdych posiadanych Wrotach żywiołów zwiększy się tygodniowy przyrost żywiołaków powietrza o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...