Cytadela

2 minuty czytania

Chata gnolli

chata gnolli

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 12 gnolli. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Cytadeli zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Siedlisko jaszczurów

siedlisko jaszczurów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 9 jaszczuroludzi. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Cytadeli zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Rojowisko oślizgów

rojowisko oślizgów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 8 ważek. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Cytadeli zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Legowisko bazyliszków

legowisko bazyliszków

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 bazyliszki. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Cytadeli zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Zagroda gorgon

zagroda gorgon

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 gorgony. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Cytadeli zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Gniazdo wiwern

gniazdo wiwern

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 wiwerny. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Cytadeli zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Hydrzy staw

hydrzy staw

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 hydrę. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Cytadeli zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...