posiadlosc

Inferno

1 minuta czytania

Urodzisko

urodzisko

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 15 chochlików. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Inferno zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Świątynia zła

świątynia zła

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 8 gogów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Inferno zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Psiarnia

psiarnia

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 5 piekielnych ogarów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Inferno zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Wrota demonów

wrota demonów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 demony. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Inferno zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Przedsionek piekieł

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 czarty. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Inferno zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Jezioro ognia

jezioro ognia

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 ifryty. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Inferno zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Przeklęty pałac

przeklęty pałac

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 diabła. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Inferno zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...