przebudzenie_cienie

Bastion

2 minuty czytania

Stajnie centaurów

stajnie centaurów

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 14 centaurów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Bastionie zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Osada krasnoludzka

osada krasnoludzka

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 8 krasnoludów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Bastionie zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Gospodarstwo

gospodarstwo

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 7 leśnych elfów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Bastionie zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Magiczne źródło

magiczne źródło

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 5 pegazów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Bastionie zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Zagajnik

zagajnik

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 drzewce. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Bastionie zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Polana jednorożców

polana jednorożców

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 jednorożce. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Bastionie zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Smocze urwiska

smocze urwiska

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 zielonego smoka. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Bastionie zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...