przebudzenie_cienie

Loch

2 minuty czytania

Legowisko

legowisko

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 14 troglodytów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Lochu zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Gniazdo harpii

gniazdo harpii

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 8 harpii. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Lochu zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Kolumna grozy

kolumna grozy

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 7 złych oczu. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Lochu zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Kaplica zastygłego słowa

kaplica zastygłego słowa

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 meduzy. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Lochu zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Labirynt

labirynt

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 minotaury. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Lochu zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Legowisko mantikor

legowisko mantikor

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 mantikory. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Lochu zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Smocza grota

smocza grota

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 czerwonego smoka. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Lochu zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...