Zamek

1 minuta czytania

Strażnica

strażnica

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 14 pikinierów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Zamku zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Wieża łuczników

wieża łuczników

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 9 łuczników. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Zamku zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Wieża gryfów

wieża gryfów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 7 gryfów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Zamku zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Koszary

koszary

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 zbrojnych. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Zamku zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Klasztor

klasztor

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 mnichów. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Zamku zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Arena walk

arena walk

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 kawalerzystów. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Zamku zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Portal chwały

portal chwały

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 anioła. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Zamku zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...