walizka

Nekropolis

2 minuty czytania

Przeklęta świątynia

przeklęta świątynia

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 12 szkieletów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Nekropolis zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Cmentarz

cmentarz

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 8 ożywieńców. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Nekropolis zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Krypta dusz

krypta dusz

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 7 zjaw. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Nekropolis zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Dwór

dwór

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 wampiry. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Nekropolis zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Mauzoleum

mauzoleum

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 lisze. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Nekropolis zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Dom ciemności

dom ciemności

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 czarnych rycerzy. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Nekropolis zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Smocza krypta

smocza krypta

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 kościanego smoka. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdym posiadanym Nekropolis zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...