Forteca

2 minuty czytania

Warsztat

warsztat

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 16 gremlinów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Fortecy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Kaplica

kaplica

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 9 kamiennych gargulców. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Fortecy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Fabryka golemów

fabryka golemów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 6 kamiennych golemów, 6 żelaznych golemów, 3 złote golemy oraz 2 diamentowe golemy. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 złotymi golemami i 6 diamentowymi golemami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Fortecy zwiększy się tygodniowy przyrost kamiennych golemów o +1.

Wieża magów

wieża magów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 magów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Fortecy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Ołtarz życzeń

ołtarz życzeń

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 dżiny. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Fortecy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Złoty pawilon

złoty pawilon

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 nagi. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Fortecy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Świątynia obłoków

świątynia obłoków

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 giganta. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Fortecy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...