przebudzenie_cienie

Twierdza

2 minuty czytania

Koszary

koszary

Opis: Raz w tygodniu można tu za darmo dołączyć do armii 15 goblinów. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Twierdzy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Wilczy wybieg

wilczy wybieg

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 9 wilczych jeźdźców. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Twierdzy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Wieża orków

wieża orków

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 7 orków. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Twierdzy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Fort ogrów

fort ogrów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 4 ogry. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Twierdzy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Gniazdo na urwisku

gniazdo na urwisku

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 3 roki. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 9 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Twierdzy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Grota cyklopów

grota cyklopów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 2 cyklopy. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 6 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Twierdzy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Siedlisko behemotów

siedlisko behemotów

Opis: Raz w tygodniu można tu kupić 1 behemota. Za pierwszym razem trzeba wygrać walkę z 3 strażnikami. Ponadto, po oflagowaniu, w każdej posiadanej Twierdzy zwiększy się tygodniowy przyrost tej jednostki o +1.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...