Fabryka wchodzi do Heroes III

2 minuty czytania

fabryka wchodzi do heroes iii

"Heroes of Might and Magic III" to gra, która od lat cieszy się niesłabnącą legendą i popularnością, przez co projekt w dalszym ciągu cieszy się życiem oraz aktualizacjami tworzonymi przez zagorzałych fanów. A choć jest to nieco spóźnione, to wieść ta nadal jest tak doskonałym prezentem świątecznym i ogłoszeniem na zwieńczenie roku. Mianowicie, 31 grudnia grupa Horn of The Abyss udostępniła do rozgrywki nowe miasto, znane jako Fabryka.

Dodatek jest dostępny jako aktualizacja 1.7.0 i był on wyczekiwany przez graczy, jednak wstępne zapowiedzi mówiły, iż ukaże się on dopiero w pierwszym kwartale 2024 roku, tak więc tak szybka dostępność stanowiła spore zaskoczenie. Do głównych modyfikacji oferowanych przez dodatek, których pełną listę możemy znaleźć na stronie grupy, wchodzą:

  • zupełnie nowe miasto Factory, wraz z nowymi bohaterami, jednostkami (całą ósemką) oraz siedliskami
  • nowa kampania Forged in Fire opisująca losy Henrietty – kampania liczy sobie osiem mapek i jest określana jako trudna
  • dodano edytor kampanii i pełne wsparcie dla customowych kampanii
  • siedem nowych scenariuszy
  • zmiany w losowych obiektach
  • wyczekiwane przez PvPerów zmiany – bohaterowie mają ruch przeliczany przy pojawieniu się w tawernie (koniec hirków z ruchem 2000) oraz zagwarantowanie pojawienia się portalu miejskiego oraz wrót wymiarów w przelosowaniach gildii od pierwszego do czwartego
fabryka wchodzi do heroes iii

Pojawienie się Fabryki było wyczekiwane od lat. Pierwsze pomysły w tym temacie pojawiły się ze strony samych twórców gry jeszcze w 2008 roku, jednak porzucili koncepcję. Dopiero w 2019 roku HotA Crew podjęło się pierwszych prac, które nie obyły się bez różnych perturbacji, jak choćby śmierć swojego lidera, Docenta Picolana. Teraz jednak w końcu nadszedł ten dzień i Enroth raz jeszcze wzywa swych czempionów i generałów na nowe przygody.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Komentarze

0
·
Pograłem chwile. Maja kilka mechanik które są niezbyt zbalansowane. Np. Bank. Bierzesz pożyczkę 0%. Dostajesz 2500 na teraz. Ale na zmniejsza ci na pięć dni przychód o 500 golda. Ale wychodzi w praktyce że nic nie tracisz po prostu dostajesz 2500 szybciej niż normalnie. Mają całkiem mocne jednostki z kilkoma wyjątkowymi mechanikami, wszystkie jednak są żywotnościowo są na poziomie średnim lub w przydatku jednostek 5-6 słabo. Ale kurdę maja dwie mocne jednostki 7 poziomu

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...