riese
Heroes of Might & Magic III

Ubisoft tłumaczy się z zamieszania – gracze dają "króliczka"

Autor: Norbert "Wolvertino" Rędzia · Opublikowano: piątek, 12 grudnia 2014

To zaskakujące, jak wiele emocji może wywołać jedna gra (która nawet się jeszcze nie ukazała) w ciągu zaledwie kilku dni. Mowa tu oczywiście o "Heroes of Might & Magic III" i zamieszaniu związanym z przekłamanym porównaniem graficznym wykonanym przez firmę Ubisoft.

ubisoft

Francuskie studio zauważyło falę krytyki i postanowiło wydać stosowne oświadczenie w odpowiedzi na zarzuty graczy...

Ekipa odpowiedzialna za wersję HD wyjaśnia w nim, w jaki sposób odświeża "Heroes of Might & Magic III", ale co ważniejsze, próbuje wytłumaczyć się z zamieszania związanego z grafikami publikowanymi w porównaniu starej i nowej wersji. Dla przypomnienia, oto grafika z forum NeoGAF, która pokazuje "niedociągnięcia" firmy:

ubisoft

Ubisoft tłumaczy, że przedstawiony przez nich obraz prezentuje trzykrotnie powiększone modele postaci z mapy przygód w wersji HD i zestawia je z również powiększonymi odpowiednikami z oryginału. Dalej Francuzi zapewniają, że ich celem w żadnym wypadku nie było przedstawienie starego HoM&M III w złym świetle, a jedynie ukazanie szczegółowości wersji odświeżonej. W związku z powyższym Ubisoft prezentuje kolejne, dokładniej opisane porównanie.

hom

Osobiście nie jestem przekonany, czy teraz owe tłumaczenia przekonają zawiedzionych graczy. Wynika z nich niby, że intencje były dobre, tylko marketing nie zadziałał dokładnie tak jak powinien. Mimo wszystko gracze nie są zbyt wyrozumiali – dziś została zaatakowana strona Ubisoft. Aktualnie prezentuje się ona w ten sposób:

ubisoft

Czyżby nosił wilk razy kilka, więc ponieśli i wilka...

Za: www.facebook.com

Komentarze

Wiktul · piątek, 12 grudnia 2014, 23:07
0
Byłoby mi żal UbiSoftu... Gdyby było A myślałby kto, że po ostatniej akcji przy, jeśli dobrze pamiętam, Assasinie 2, kiedy za karę hakerzy wyłączyli im absolutnie wszystko na parę długich godzin, można się czegoś nauczyć.

Albo po kilku latach od wydania bodajże jedynej gry, co do której znakomita większość graczy zgadza się, że zasługuje na miano idealnej. Na przykład tego, że warto przyłożyć się bardziej, niż reklama dwoma screenami i półtoraminutowym filmikiem z cyklu "jak to fajnie bawimy się w naszym fajnym programie do wygładzania tekstur".
Thorot · sobota, 13 grudnia 2014, 18:49
0
Jeszcze pewnie "odnowiona gra" będzie kosztować z 100-150zł. A zrobili tyle bardziej zaradni twórcy modów

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...