wow_malfurion
Pillars of Eternity

Josh Sawyer z Obsidian Entertainment sprawi miłą niespodziankę tym, którzy czekają na papierowe podręczniki osadzone w świecie gry "Pillars of Eternity". Za darmo będziemy mogli pobrać ponad 100 stron wersji alfa podręcznika źródłowego.

pillars of eternity

Tworzenie systemu RPG i wydawanie ich na kanwie znanych gier komputerowych to popularny trend, który objął także "Pillars of Eternity". Dyrektor kreatywny Obsidian Entertainemnt, Josh Sawyer, nadal nie ukończył prac nad podręcznikiem, jednak wypuścił za darmo wersję alfa, licząc w ten sposób na zainteresowanie fanów oraz testerów, dzięki którym ulepszy finalny produkt.

Pillars of Eternity

Definitive Edition trafi na PC

Dodał: , · Komentarzy: 1

Paradox Interactive chce jeszcze trochę zarobić na fanach pierwszego "Pillars of Eternity" i zapowiedziało wydanie gry na PC razem ze wszystkimi dodatkami w zbiorczym Definitive Edition. Czy dostaniemy coś ekstra i warto sięgnąć po portfele?

pillars of eternity

Nie będziecie musieli dłużej czekać na jakąś wersję gold pierwszej odsłony "PoE". Wydawca w końcu wyciąga pomocną dłoń ku posiadaczom wersji na PC i oferuje zakup Defenitive Edition, w skład której wejdzie gra, obie części rozszerzenia oraz wszystkie dodatki z Royal Edition. Niestety, cena za taki zestaw także także będzie dość "królewska". Czy warto skusić się na to wydanie popularnego RPG-a z 2015 roku?

Pillars of Eternity

W ostatniej aktualizacji działu "Pillars of Eternity" oddaliśmy w wasze ręce między innymi, zaktualizowane o dodatek "Biała Marchia – Część II", umiejętności klas postaci skupionych na walce fizycznej. Tym razem przygotowaliśmy wszystkie umiejętności magiczne, które wprowadza rozszerzenie. Mamy więc dla was czary druida, kapłana i maga, inwokacje i strofy pieśniarza oraz moce enigmatyka. A jeżeli jeszcze nie czytaliście, zajrzyjcie do świeżutkiej recenzji rozszerzenia "Biała Marchia – Część II"

pillars of eternity
Pillars of Eternity

"Biała Marchia – Część II", podobnie jak poprzedni dodatek, wprowadziła do "Pillars of Eternity" sporo zmian i nowości, o których warto wspomnieć. W związku z tym oddajemy w wasze ręce zaktualizowany dział gry, w którym znajdziecie wszystkie nowe zdolności klasowe i zdolności Widzącego oraz zaktualizowane umiejętności postaci. Ponadto pojawiły się też informacje o nowym towarzyszu, który dopełnia gamę wszystkich możliwych klas postaci wśród naszych potencjalnych kompanów. Wkrótce możecie też spodziewać się aktualizacji działu o magii w "Pillars of Eternity". Już zbieramy dla Was wszystkie nowe czary! A póki co zapraszamy do przeczytania świeżutkiej recenzji rozszerzenia "Biała Marchia – Część II".

pillars of eternity
Pillars of Eternity

Trochę czasu minęło, nim Obsidian Entertainment uraczyło graczy kolejnym dodatkiem do gry "Pillars of Eternity". Fani uzbroili się jednak w cierpliwość i dzielnie czekali – a wśród nich również ja. W końcu po kilku miesiącach w nasze ręce trafiła "Biała Marchia – Część II". Czy nowa przygoda okazała się równie ciekawa i wciągająca, jak ta zaproponowana graczom w części pierwszej?

pillars of eternity

Czytaj dalej...

Pillars of Eternity

Druga Biała Marchia już załatana

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak to zwykle bywa przy okazji dużych aktualizacji, tak i w wypadku gry "Pillars of Eternity" od Obsidian Entertainment, wraz z premierą "The White March Part II" pojawiło się trochę błędów oraz spraw, które należało załatać. Tak oto studio oddaje w nasze ręce ważący niespełna 1,5 GB patch, który już teraz możecie pobrać za pomocą swojej platformy obsługującej produkcję.

poe
Pillars of Eternity

Dziś jest dobry dzień dla wszystkich fanów gry "Pillars of Eternity", ponieważ debiutuje drugi dodatek do tej produkcji studia Obsidian Entertainment. Rozszerzenie można już pobrać za pomocą przeznaczonych do tego platform (Steam i GOG.com). "The White March Part II" przyniesie nam między innymi nowe wątki fabularne, lokacje, umiejętności, podwyższony poziom postaci i bohaterkę o imieniu Menhena, która reprezentuje klasę barbarzyńcy.

poe
Pillars of Eternity

Już za dwa dni premiera drugiego dodatku "The White March – Part II". Z tej okazji poznaliśmy nowego towarzysza, który razem z nami ruszy odkrywać tajemnice Białej Marchii. Jest nim Maneha, kobieta rasy amauna parająca się barbarzyństwem. W rozwinięciu znajdziecie wideo zawierające kilka słów na jej temat od Carrie Patel.

pillars of eternity, white march part 2, maneha, nowy towarzysz
Pillars of Eternity
game of the year edition, goty, pillars of eternity

Za kilka dni zadebiutuje drugi dodatek do gry "Pillars of Eternity" pt. "The White March Part II", jednak wiele osób zapewne nadal nie miało okazji zagrać w wersję podstawową produkcji. Doskonałą okazją do tego może być, niepotwierdzona jeszcze oficjalnie, edycja Game of the Year Edition tegoż tytułu. W niemieckiej odsłonie serwisu Amazon pojawiła się już taka propozycja, której premiera przewidziana jest na 19 lutego bieżącego roku.

Jak wynika z opisu produktu, znajdziemy tam podstawkę "Pillars of Eternity", oba dodatki, ścieżkę dźwiękową oraz instrukcję obsługi. Warto jednak zaznaczyć, że zarówno Obsidian Entertainmen, jak i Paradox Interactive milczą na ten temat.

Pillars of Eternity

Wielkimi krokami zbliża się drugi dodatek do gry "Pillars of Etenirty" pt. "The White March – Part 2". Wraz z nim nadejdzie też kolejna duża aktualizacja do produkcji studia Obsidian Entertainment oznaczona numerem 3.0. Ta, w przeciwieństwie do dodatku, będzie dostępna dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy w rozszerzenie się zaopatrzyli, czy też nie. Patch zadebiutuje wraz z nowym dodatkiem, czyli 16 lutego. A co w nim?

poe
Wczytywanie...