Definitive Edition trafi na PC

1 minuta czytania

Paradox Interactive chce jeszcze trochę zarobić na fanach pierwszego "Pillars of Eternity" i zapowiedziało wydanie gry na PC razem ze wszystkimi dodatkami w zbiorczym Definitive Edition. Czy dostaniemy coś ekstra i warto sięgnąć po portfele?

pillars of eternity

Nie będziecie musieli dłużej czekać na jakąś wersję gold pierwszej odsłony "PoE". Wydawca w końcu wyciąga pomocną dłoń ku posiadaczom wersji na PC i oferuje zakup Defenitive Edition, w skład której wejdzie gra, obie części rozszerzenia oraz wszystkie dodatki z Royal Edition. Niestety, cena za taki zestaw także także będzie dość "królewska". Czy warto skusić się na to wydanie popularnego RPG-a z 2015 roku?

Jeśli patrzeć na sam wiek gry, to można się zastanawiać, bowiem Paradox zażąda 39,99 euro, czyli około 170 złotych. Pamiętajmy jednak, że wspomniana gra i obie części "The White March" to nie jedyne elementy składowe, bowiem dostaniemy także almanach, książkę kolekcjonerską, soundtrack, poradnik, tapety, dzwonki na telefon oraz grafiki koncepcyjne w wysokiej jakości. Nie oszukujemy się jednak, że to zdecydowanie za mało.

Sytuację ratują kolejna dwa posunięcia wydawcy. Przede wszystkim na stałe spadnie cena wersji cyfrowej podstawowej kampanii, czyli Hero Edition. Wyniesie ona niespełna 30 euro (około 127 złotych) począwszy od premiery Definitive Edition. Posiadacze "jedynki" dostaną także darmowe DLC "Deadfire Pack", które będzie zawierać nowe przedmioty i portrety bohaterów, tematycznie związane z nadchodzącym wielkimi krokami "Pillars of Eternity 2: Deadfire".

Premierę Definitive Edition zaplanowano na 15 listopada. Niby wszystko pięknie, ale czy aby trochę nie za drogo?

Komentarze

0
·
Zdecydowanie za dużo bym powiedział choć dobre to nowe, małe DLC.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...