wampir_maskarada
Mass Effect

Plotki o Mass Effect na PS3 są nieprawdziwe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis videogaming247 poinformował, iż EA określiło plotki, które narodziły się niedługo po tym, jak firma BioWare została przejęta przez Electronic Arts, mówiące o przeniesieniu Mass Effect na PlayStation3 są błędne. „Plotki na temat produkcji „ME” na PS3 są nietrafne. Mam nadzieję, że to pomoże.” – powiedział jeden z pracowników EA.

Jest niemożliwym, by Electronic Arts to skomentowało, jako że takie gry nie zostały zapowiedziane.” – odpowiedział pracownik EA na pytanie o przyszłość serii i, w razie czego, pozostanie przy konsoli Xbox 360 oraz PC. To dziwne, gdyż na targach GDC 09 Corey Andruko i Dusty Everman mają komentować projektowanie poziomów w Mass Effect 2.

Mass Effect

Mass Effect – wyłap babola !

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma CD-Projekt, wyłączny dystrybutor Mass Effect na terenie Polski, zwróciła się z ogromną prośbą do fanów produkcji, w celu wychwycenia jak największej liczby wszelakich baboli, literówek czy powtórzeń, jakie pojawiły się w rodzimej wersji gry.

E-maile zgłoszeniowe należy wysyłać pod adres localizer@cdprojekt.com, z nazwą tematu "Mass Effect – błędy lokalizacyjne". Błędy lokalizacyjne należy przesłać w postaci obrazka, w podanej poniżej formie:

Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 września.

Obecnie dystrybutor w pocie czoła pracuje nad polonizacją darmowego dodatku Bring Down the Sky i łatką z poprawkami do polskiej wersji podstawki, które powinny pojawić się równocześnie. Oczywiście jak to zwykle bywa, premiera usprawnień nie została ujawniona.

Mass Effect

5 gwiazdek dla Mass Effect

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzieło Bioware nie przestaje zbierać wysokich not. Serwis XPlay przyznał 5 gwiazdek na 5 możliwych konwersji Mass Effect na PC.

It's a must-have title for any RPG fan who missed out on the original version or who couldn't get past some of its control and interface quirks. Computer owners are getting everything found in the Xbox 360 game, including achievements and online leaderboards, but with better visuals, smoother action, and a more streamlined interface. That the game rings up at a lower retail price and offers the first expansion pack as a free download is simply icing on the cake.

Zachęcamy do lektury tekstu oraz obejrzenia filmiku pod tym adresem.

Mass Effect

Mass Effect – premiera dopiero za miesiąc

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma CD-Projekt, dystrybutor Mass Effect w Polsce, ujawniła datę premiery gry w naszym rodzimym kraju. Obsypana licznymi nagrodami najnowsza produkcja BioWare, trafi na polskie półki sklepowe dopiero 26 czerwca bieżącego roku.

Aby wynagrodzić graczom około miesiąc oczekiwania, dystrybutor przygotowuje aż cztery wersje językowe gry:

  • angielską.
  • angielską z polskimi napisami.
  • polską z dubbingiem (m.in. Magdalena Różczka czy Marcin Dorociński).
  • polską (z dubbingiem) z angielskimi napisami.

Firma szykuje także coś miłego dla kolekcjonerów – specjalną, limitowaną edycję. W tym momencie nie wiemy co znajdzie się w jej składzie, jednakże nie powinniśmy być zawiedzeni.

Cena gry została ustalona na poziomie 129,99 zł. Przypominamy, iż dla tych mniej cierpliwych graczy, dla których bariera językowa nie stanowi problemu, istnieje możliwość zakupu produkcji w EA Store, który należy do ogólnoświatowego wydawcy Mass Effect – Electronic Arts. Wtedy pudełko z grą dostaniemy już dniu światowej premiery, czyli pojutrze. Rezygnujemy tym samym z dodatków oferowanych przez CD-Projekt, ale życie to sztuka wyborów.

Mass Effect

Ostatnio informowaliśmy o dosyć upierdliwym i kontrowersyjnym zabezpieczeniu SecuROM, które miało się pojawić w komputerowej wersji Mass Effect. Jak można było oczekiwać, pomysł spotkał się z olbrzymim niezadowoleniem samych graczy. Widząc jakie emocje stwarza ów program i jakie straty może sprowadzić, firma BioWare oraz EA postanowiły go odrobinę zmienić, tak by stał się bardziej przyjazny dla uczciwych nabywców.

Tak więc Mass Effect nadal będzie wymagać aktywacji przez Internet, ale tylko jednorazowo, a nie jak ostatnio przy każdym uruchomieniu gry. Kolejne sprawdzanie prawidłowość klucza instalacyjnego, będzie wymagane tylko podczas instalacji łatek czy różnorakich dodatków. Program nadal będzie dopuszczał zarejestrowanie gry tylko na trzech komputerach mających połączenie z Internetem, jednakże wystarczy jeden kontakt z pomocą techniczną i szybkie wyjaśnienie sprawy, aby zdobyć możliwość instalacji na kolejnym.

Mass Effect

Przedstawiciel firmy Bioware, Derek French oświadczył, że najbardziej oczekiwany cRPG roku – Mass Effect, zostanie zabezpieczony specjalnym programem o nazwie SecuROM. Co to oznacza ? Nic dobrego dla piratów oraz.. uczciwych graczy.

Po pierwsze gra będzie wymagać aktywacji przez Internet. Po drugie prawidłowość klucza instalacyjnego, będzie sprawdzana przy każdym uruchomieniu gry. Na dodatek jeżeli połączenie do serwera, w celu zweryfikowania oryginalności, nie uda się przez dziesięć dni gra zwyczajnie odmówi posłuszeństwa i spokojnie poczeka aż operacja się powiedzie. Oznacza to, że nie mamy co marzyć o graniu przy braku dostępu do sieci. Program dopuści zarejestrowanie gry na trzech komputerach mających połączenie z Internetem.

Trzeba przyznać, SecuROM jest bardzo kontrowersyjnym i dość upierdliwym zabezpieczeniem. Na ile napsuję on krwi piratom, a na ile uczciwym graczom ? Dowiemy się już w czerwcu.

Mass Effect

Mass Effect – informacje o polskim wydaniu gry

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma CD-Projekt w związku z licznymi pytaniami graczy, związanymi ze szczegółami polskiego wydania gry Mass Effect na PC, postanowiła zdjąć zasłonę milczenia i ujawnić kilka ciekawych informacji na jego temat.

"Dla CD-Projektu wydanie Mass Effect na PC jest jednym z najważniejszych projektów w tym roku, i dołożymy wszelkich starań, aby gra została wydana jak najlepiej, oraz aby data polskiej premiery była jak najbardziej zbliżona do daty premiery światowej. Mass Effect ukaże się w trzech wersjach językowych: pełnej angielskiej, angielskiej z polskimi napisami i pełnej polskiej. Jako dodatkowy smaczek mogę zdradzić, iż w dubbing gry zostało zaangażowanych blisko 70 aktorów, a wśród nich znajdują się nazwiska osób z pierwszych stron gazet"Michał Gembicki, zastępca dyrektora Marketingu CD-Projekt

Dystrybutor powiadamia, że zrobi co w jego mocy, aby gra trafiła na półki sklepowe najpóźniej w czerwcu. Prócz standardowej edycji, za którą zapłacimy 129,90 zł., CD-Projekt planuje ekskluzywną i limitowaną edycję kolekcjonerską.

Mass Effect

Zadziwiająca wiadomość na polskim rynku wydawniczym. Jeden z największych dystrybutorów gier w Polsce, firma CD-Projekt, dzisiejszego dnia oświadczyła, iż podpisała umowę z BioWare dzięki której stała się oficjalnym polskim dystrybutorem gry Mass Effect na PC. Niespodziewana to informacja, gdyż jak wiadomo BioWare jest własnością Electronic Arts.

"Jesteśmy dumni, że firma BioWare powierzyła nam wydanie rewelacyjnej gry, jaką bez wątpienia jest Mass Effect. Dokonania BioWare w dziedzinie gier action RPG są wzorem, także dla nas, twórców gry Wiedźmin. Nasz tytuł zdobył bardzo wiele prestiżowych nagród dla najlepszej gry RPG na PC, tak jak Mass Effect jest laureatem licznych nagród dla najlepszej gry roku oraz najlepszego RPG na konsolę Xbox 360. Tym bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie nasza firma wprowadzi na rynek Europy Środkowo-Wschodniej wersję PC najlepszej gry action RPG z konsoli nowej generacji"Marcin Marzęcki, dyrektor marketingu CD-Projekt.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, gra na terenie naszego kraju ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera zapowiedziana jest na drugi kwartał bieżącego roku.

Wczytywanie...