Suweren

1 minuta czytania

Suweren to okręt flagowy zbuntowanego Widma, Sarena, ogromny pancernik większy od jakiejkolwiek jednostki w całej galaktyce. Nikt nie wie, jak Saren zdołał wejść w posiadanie tej potężnej jednostki. Na grzbiecie kadłuba zamontowane ma ogromne działo laserowe, które jednym strzałem jest w stanie przebić barierę każdej jednostki. Część specjalistów sugeruje, że Suweren jest dziełem gethów, ale ich technologia nie jest na tyle rozwinięta, by była w stanie stworzyć taki okręt. Dodatkowo, jest uważany przez te syntetyczne formy życia za coś w rodzaju bóstwa. Inne opinie sugerują, że jest to relikt z czasów Protean. Jego konstrukcja informacji tej jednak nie potwierdza.

Atak na Eden Prime pokazał raptem niewielką część zdolności Suwerena. Okręt bez problemów może lądować i startować z powierzchni planety, wydając przy tym wwiercający się w umysł dźwięk. Oznacza to, że statek musi posiadać adekwatny do rozmiarów rdzeń pierwiastka zero i zdolność generowania olbrzymiej mocy.

Komentarze

0
·
na feros wiadomo z tych wizji z nadajnika na eden prime że suweren zniszczy ludzkość, na noverii matka benezja mówi że to nieznany żadnej rasie pancernik o niespotykanej sile i indoktrynacji co wskazuje na powiązania ze żniwiarzami, liara po misji na therum w gromadzie artemis tau mówi że proteanie nie byli pierwszą rasą w galaktyce , suweren na wirmirze mówi że żniwiarze byli pierwszą rasą w galaktyce i że sam też jest żniwiarzem i że wybili protean i że każda cywilzacja powstaje i upada

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...