Mass Effect – informacje o polskim wydaniu gry

1 minuta czytania

Firma CD-Projekt w związku z licznymi pytaniami graczy, związanymi ze szczegółami polskiego wydania gry Mass Effect na PC, postanowiła zdjąć zasłonę milczenia i ujawnić kilka ciekawych informacji na jego temat.

"Dla CD-Projektu wydanie Mass Effect na PC jest jednym z najważniejszych projektów w tym roku, i dołożymy wszelkich starań, aby gra została wydana jak najlepiej, oraz aby data polskiej premiery była jak najbardziej zbliżona do daty premiery światowej. Mass Effect ukaże się w trzech wersjach językowych: pełnej angielskiej, angielskiej z polskimi napisami i pełnej polskiej. Jako dodatkowy smaczek mogę zdradzić, iż w dubbing gry zostało zaangażowanych blisko 70 aktorów, a wśród nich znajdują się nazwiska osób z pierwszych stron gazet"Michał Gembicki, zastępca dyrektora Marketingu CD-Projekt

Dystrybutor powiadamia, że zrobi co w jego mocy, aby gra trafiła na półki sklepowe najpóźniej w czerwcu. Prócz standardowej edycji, za którą zapłacimy 129,90 zł., CD-Projekt planuje ekskluzywną i limitowaną edycję kolekcjonerską.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...