Gyrger

1 minuta czytania

gyrger

Unikalny przeciwnik, którego spotkamy jedynie w ruinach na wschodnim wybrzeżu wyspy. Gyrger jest legendarnym potworem przewodzący małym, złodziejskim gnomom. W walce używa swojej ogromnej maczugi, do podniesienia której potrzebna jest naprawdę duża siła. Związany on jest z jednym z głównych zadań w drugim rozdziale, kiedy to gracz dysponuje jeszcze nie tak bardzo rozwiniętą postacią. Podobnie jak ogry, zna język ludzi, co po części łączy go z tą rasą.

RisenRisen

Komentarze

0
·
Nie goblinom tylko gnomom, w tej grze nie ma goblinów.
0
·
Dzięki.
0
·
Mógłbyś też zmienić zdanie: "Podobnie jak ogry..." na "Jest przedstawicielem rasy ogrów, więc zna język ludzi...". W rzeczywistości on jest ogrem, jednak lekko zmodyfikowany skutkiem tego, iż jest on wyrzutkiem porzuconym, wygnanym z jego rodu. Był wyjątkowo brzydki i niechlujny, więc wyrzucono go z terytoriów ogrów. Biedak oddał się gnomom, które bojąc się jego silnych ramion, oddały mu pokłon i przyjęły na swego przywódcę. Zajął ich terytorium i począł wydawać rozkazy, ukrywając się w głębi ich lądu. Tak głosi owa legenda, napisałem to tak dla świadomości innych.
0
·
Tą legendę ktoś nam przedstawia? Bo jeżeli tak, to edit jest jak najbardziej stosowny.
0
·
Legenda w grze przedstawiana nie jest, to historia wyspy Faranga przedstawiana przez twórców gry. W przypadku gry Gothic również powstawały takie historie, dzięki czemu znawcy i fani mogą dowiedzieć się o wiele więcej na temat przeszłości i teraźniejszości gry. Wszystko ma swoją historię, jeżeli nie chcesz zmieniać, ja cię nie zmuszam, ale tak jak napisałem wyżej byłoby bardziej poprawnie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...