Ognisty Tytan

1 minuta czytania

ognisty tytan

Główny przeciwnik w grze, który celowo został uwolniony ze swego więzienia przez Inkwizytora Mendozę liczącego daremnie na jego pomoc w walce z innymi Tytanami. Zamiast tego, wyspa Faranga znalazła się na skraju zniszczenia.

Walka z nim ma raczej charakter zręcznościowy, bo, po zwróceniu uwagi na kilka czynników, nie powinno być problemów z pokonaniem „bossa bossów”. Pierwszym z nich jest znikające podłoże. Gdy na płycie pojawi się runa, to mamy kilka sekund na jej opuszczenie. Dzieje się tak ze wszystkimi płytami, więc w czasie walki cały czas należy zwracać uwagę na magiczne bloki.

Wysunięcie przez Tytana jednej nogi przed siebie jest znakiem, że za chwilę zaatakuje strumieniem ognistej energii. Uniknąć jej można biegnąc na bok. Ostatnim problemem jest ognista fala, którą Tytan wyzwala losowo lub gdy za blisko do niego podejdziemy. Atak ten można rozpoznać po skrzyżowaniu rąk przez przeciwnika i uniesieniem prawej nogi, po której opuszczeniu należy podskoczyć głównym bohaterem.

Komentarze

0
·
Jakos odwiedziłem wszystkie świątynie i go nie widzialem,
czy jest on w konkretnym rozdziale i zadaniu?
0
·
Czwarty rozdział
Jak zdobędziesz pancerz tytana
I jak dasz inkwizytrwi dyski cie zaprwadzi (nie dosłownie , musisz wyknać zadania )
0
·
Jest gdzieś jego życie i wgl czy zabiera mu soc życia ten topór bo wale go już z 30 min i nic.
0
·
Ognisty Tytan nie ma życia tzn. tego czerwonego paska, trzeba uderzać go wtedy gdy odbije się jego pociski (on wtedy opuszcza ręce i pochyla głowę). Trzeba jego pociski odbić tarczą, po 4 czy 5 uderzeniach w niego (np młotem władcy tytanów) raczej się go rozwali. Tak w ogóle walka z nim to taka mini-gierka która jest stanowczo za prosta.
0
·
Pokonać go to ostatnie zadanie w grze
0
·
Tytan jest prosty chociaż nieraz zabił mnie tymi wielki fireballami

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...