Magia Kryształów

2 minuty czytania

W przeciwieństwie do magii runicznej, której mogą używać wyłącznie członkowie zakonu magów, magia kryształów jest również dostępna dla wojowników Inkwizycji, jednak po przejściu odpowiedniego testu w klasztorze.

Magiczny Pocisk

magiczny pocisk

Tej umiejętności może nauczyć cię Vitus. Aby jednak poznać arkana czaru, musisz najpierw odnaleźć kryształ pocisków. Na pewno natknąłeś się na niego w bibliotece, podczas wykonywania próby Mistrza Ignatiusa. Każdy kolejny poziom zaklęcia zwiększa o 10% jego szybkość i zadawane obrażenia. Maksymalny stopień umiejętności wynosi 10.

Ognista Kula

ognista kula

Mistrzem ognia jest Ignatius, więc to właśnie u niego możesz rozwinąć umiejętność władania tym żywiołem. Jednak zanim poznasz tajniki tej sztuki, musisz odnaleźć kryształ ognia, który znajdziesz przy ciele nowicjusza leżącym w świątyni nieopodal klasztoru. Specjalną cechą tego zaklęcia jest eksplodowanie w wyniku zetknięcia z celem i zadawanie obrażeń obszarowych. Każdy kolejny poziom czaru zwiększa o 10% jego szybkość i zadawane obrażenia z tym, że na poziomie 5. oraz 10. rośnie zasięg eksplozji oraz zadawanych przez nią obrażeń. Maksymalny poziom umiejętności wynosi 10.

Lodowa Lanca

lodowa lanca

By posługiwać się tym zaklęciem, należy zgłosić się do Pallasa. Sama nauka nie jest całkowicie za darmo. By mag przyjął cię na praktykę, będziesz zmuszony zapłacić mu 1000 SZ. Przynosząc zimne serce Bagielca, zapłacisz o 250 SZ mniej, a dzięki małemu szafirowi cena spadnie o kolejne 250 SZ. Bagielec przebywa na wschód od klasztoru, a kamień znajdziesz w skrzyni, w obozowisku gnomów, na które zlecenie dał ci Severin. Po śmierci Pallasa, by dalej kontynuować naukę Lodowej Lancy, należy przynieść jego notatki Ignatiusowi, który z przyjemnością pomoże ci w dalszym rozwijaniu umiejętności. Specjalną cechą tego czaru jest zamrażanie przeciwników na pewien czas. Każdy kolejny poziom zaklęcia zwiększa o 10% jego szybkość i zadawane obrażenia, przy czym na poziomie 5. oraz 10. czas zamrożenia zostaje wydłużony. Maksymalny poziom omawianej umiejętności wynosi 10.

Komentarze

1
·
Dodać warto, czym odznaczają się dane kryształy... Magiczny Pocisk jest nastawiony na atak szybki, odrzucający wroga. Nie ładuje się, dzięki czemu strzelamy jeden za drugim pociskiem. Kula Ognia to niezła zabawka dla magów, którzy lubią jednym strzałem zabijać masę potworów (oczywiście nie wszystkich). Zadaje duże obrażenia, atak na wyższym poziomie jest dość dalekosiężny, tylko niestety ładuje się wolno. Lodowa Lanca to typ ataku, który nie powinien występować samodzielnie. On służy głównie do zamrażania, byśmy przerzucili się na inny typ, jak kostur czy inny kryształ. Wraz z poziomami wydłuża się czas zamrażania i obrażenia, które i tak są nikłe przy chociażby Jaszczuroczłekach.
0
·
A co kliknąć by używać te zaklęcia ?
0
·
w skrócie warto wpakować wszystko w kryształ ognia, bo jest najlepszy, zadaję największe obrażenia i co za tym idzie redukuję koszt many. Na 10 poziomie kryształ ognia ładuję się niemal natychmiastowo i również można nim spamować przeciwników, bo ma efekt obszarowy. Gdyby ktoś robił czystego maga to polecam

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...