Zal Zaran

1 minuta czytania

zal zaran

Najgroźniejszy z wojowników jaszczuroludzi, którego można spotkać tylko jeden raz. Zal Zaran za pomocą nieznanych zaklęć został ponownie powołany do swego zadania. Pomimo faktu, że noszona przez niego zbroja swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą, to i tak gruba skóra zapewnia dużą ochronę przed obrażeniami. Umiejętnościami przewyższa swoich „normalnych” braci, więc w walce należy korzystać z bloku, by w odpowiednim momencie wyprowadzić serię ciosów.

Komentarze

0
·
Albo zastrzelic go z luku przez zamknieta krate zanim polozy sie popiersie na ołtarzyku....znacznie prosciej chyba???
0
·
Nie grałem łucznikiem, kusznikiem lub magiem, więc znacznie szybszym sposobem była bezpośrednia walka z nim. I przypuszczam, że wielu preferuje podobny styl gry, bo gra wojownikiem wyuczonym w walce toporem lub mieczem jest znacznie prostsza.
0
·
Walka z nim z zasady jest trudna. Może nie ma takiej super ochrony, ale atak ma bardzo dobry i często "czysty", czyli trafia w momencie gdy my chcemy to zrobić. Ma dobrze rozwiniętą tą część walki, że potrafi zablokować cios w takim momencie, w którym żaden inny Saurian by tego nie zrobił. Innymi słowy cholernie dobrze walczy, ciosy osłania, ale przyjmuje je bardzo kiepsko.
0
·
Ammon

Bzdura, pakowałem przez całą grę tylko w miecz. Łuk przy sobie nosiłem głównie do wciskania przełączników, a także by kogoś wywabić się przydawał. Potem otrzymałem za zadanie łuk kościany, dość mocny, zero doświadczenia, niecałe 60 pkt zręczności i go ubiłem chyba 15-20 strzałami i gitara.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...