Świerszcze bojowe

1 minuta czytania

świerszcz bojowy

Wierni fani poprzednich dzieł studia Piranha Bytes z pewnością porównają tego przeciwnika do powszechnie znanych pełzaczy. Świerszcz bojowy, podobnie jak gothicowe pełzacze, zamieszkuje głębokie jaskinie i grobowce, gdzie nie dociera nawet najmniejszy promyk słońca. Do tego również potrafi się skutecznie bronić przed atakami wyprowadzanymi bronią białą, co sprawia, że do przełamania jego obrony trzeba czekać na odpowiedni moment, w którym świerszcz, chcąc wyprowadzić atak, rezygnuje z trybu defensywnego. Mniej spokojni, ale dobrze wyćwiczeni we władaniu bronią białą gracze mogą przełamywać jego obronę silniejszym atakiem, który jest wyprowadzany przy przytrzymaniu lewego przycisku myszy.

Świerszczy bojowych nigdy nie spotyka się w grupach, więc natrafienie naraz na dwóch, trzech lub nawet czterech przedstawicieli tego gatunku należy do rzadkości. W walce z nim należy uważać na jego atak specjalny, którym atakuje ze zdwojoną siłą z powietrza.

Komentarze

0
·
Stary co Ty za glupoty gadasz?
"Świerszczy bojowych nigdy nie spotyka się w grupach"
Jest w ciul miejsc gdzie sa wiecej niz jeden dwa czy trzy:
-przed wejsciem do jaskini kolo obozu dona, obok nich ogr.
-mini jaskinia obok miejsca w ktorym zamknieto Patty
-kolo ruin w ktorych zabijamy jednego z koscistych lordow.


ech....
0
·
Dlatego napisałem dalej:

Cytat

więc natrafienie naraz na dwóch przedstawicieli tego gatunku należy do rzadkości

Oczywiście zdarzają się też miejsca, gdzie spotkamy trzech-czterech przedstawicieli tego gatunku. Ale jak już napisałem liczba takich miejsc jest bardzo mała.

Drobne poprawki wprowadzone.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...