szczury_wroclawia_szpital

Zel Zeret

Ammon czwartek, 26 listopada 2009
zel zeret

Strzeże świątyni znajdującej się w głębi góry, gdzie gracz otrzymuje zadanie znalezienia elementów zbroi Tytana. W przeciwieństwie do swoich normalnych pobratymców, został ożywiony z martwych. Choć jego skóra sprawia wrażenie przegniłej, to dobrze widoczne mięśnie zapewniają mu dużą odporność na obrażenia i ogromną wręcz siłę, dzięki której bez problemu potrafi przełamać obronę nawet najsilniejszego wojownika. Dlatego właśnie w walce z tym przeciwnikiem nie należy polegać jedynie na defensywie, a unikach, by w następnej kolejności wyprowadzić zabójczą serię ciosów.

Komentarze

Gość_gosc* · niedziela, 20 grudnia 2009, 17:30
0
Jezu... nie swiatyni w ktorej gracz poszukuje czesci zbroi tytana tylko w swiatyni pod wulkanem w ktorej dostaje ZADANIE znalezienia fragmentow pancerza ktore bynajmniej rozsiane sa w zupelnie innych miejscach, a zabijamy go po to zeby zabrac jego czaszke....
Ammon · niedziela, 20 grudnia 2009, 22:18
0
Tutaj się nie będę z Tobą kłócił. Mój błąd.

A Jezusa w to nie mieszaj, bo nie ma z tym nic wspólnego.
Carlos_95 · wtorek, 23 lutego 2010, 20:22
0
Warto właśnie dopisać, że jest z nim związane zadanie ze zdobyciem czaszki i zmienić to pierwsze zdanie, bo lepiej by brzmiało "Jest jednym z trzech strażników duszy Ursegora, którego trzeba zabić by uzyskać wolność tej duszy"

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...