Zel Zeret

1 minuta czytania

zel zeret

Strzeże świątyni znajdującej się w głębi góry, gdzie gracz otrzymuje zadanie znalezienia elementów zbroi Tytana. W przeciwieństwie do swoich normalnych pobratymców, został ożywiony z martwych. Choć jego skóra sprawia wrażenie przegniłej, to dobrze widoczne mięśnie zapewniają mu dużą odporność na obrażenia i ogromną wręcz siłę, dzięki której bez problemu potrafi przełamać obronę nawet najsilniejszego wojownika. Dlatego właśnie w walce z tym przeciwnikiem nie należy polegać jedynie na defensywie, a unikach, by w następnej kolejności wyprowadzić zabójczą serię ciosów.

Komentarze

0
·
Jezu... nie swiatyni w ktorej gracz poszukuje czesci zbroi tytana tylko w swiatyni pod wulkanem w ktorej dostaje ZADANIE znalezienia fragmentow pancerza ktore bynajmniej rozsiane sa w zupelnie innych miejscach, a zabijamy go po to zeby zabrac jego czaszke....
-1
·
Tutaj się nie będę z Tobą kłócił. Mój błąd.

A Jezusa w to nie mieszaj, bo nie ma z tym nic wspólnego.
0
·
Warto właśnie dopisać, że jest z nim związane zadanie ze zdobyciem czaszki i zmienić to pierwsze zdanie, bo lepiej by brzmiało "Jest jednym z trzech strażników duszy Ursegora, którego trzeba zabić by uzyskać wolność tej duszy"

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...