Myślistwo

1 minuta czytania

myślistwo

Myślistwo jest umiejętnością, dzięki której nasza sakwa powinna nieco zwiększyć swą objętość. Wszystkie osoby, które zdecydują się zainwestować w nią 5 punktów nauki oraz 100 sztuk złota, będą mogły przerabiać zabite zwierzęta na cenne trofea.

Kto będzie mógł dać nam kilka wskazówek i nauczyć tego kunsztu? Nauczycieli nie brakuje, a są to m.in. Sam, Luis czy Cole.

Oczywistym jest, że nie można tego robić gołymi rękoma, także wypadałoby wyposażyć się w przykładowe szczypce do szczęk, łamacz żądeł czy nożyce do skrzydeł, dzięki którym możliwe stanie się zbieranie trofeów.

A tych w grze nie brakuje, bowiem są to choćby: serce popiołaka, szczypce skorpiona, kości, zęby, pióra, szpony czy pył ze skrzydeł. Znaczna część trofeów znajduje swe zastosowanie w sztuce tworzenia zwojów, będąc ich składnikami, także osoba praktykująca tę sztukę może poważnie zastanowić się nad poświęceniem punktów nauki na myślistwo.

Dla całej reszty jedyną korzyścią pociągniętą przez inwestycję w tę umiejętność jest trochę grosza, który dostaniemy po spieniężeniu trofeów. Prócz monet, zainteresowanym taka zabawa może przysporzyć wiele radości.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...