Myślistwo

1 minuta czytania

myślistwo

Myślistwo jest umiejętnością, dzięki której nasza sakwa powinna nieco zwiększyć swą objętość. Wszystkie osoby, które zdecydują się zainwestować w nią 5 punktów nauki oraz 100 sztuk złota, będą mogły przerabiać zabite zwierzęta na cenne trofea.

Kto będzie mógł dać nam kilka wskazówek i nauczyć tego kunsztu? Nauczycieli nie brakuje, a są to m.in. Sam, Luis czy Cole.

Oczywistym jest, że nie można tego robić gołymi rękoma, także wypadałoby wyposażyć się w przykładowe szczypce do szczęk, łamacz żądeł czy nożyce do skrzydeł, dzięki którym możliwe stanie się zbieranie trofeów.

A tych w grze nie brakuje, bowiem są to choćby: serce popiołaka, szczypce skorpiona, kości, zęby, pióra, szpony czy pył ze skrzydeł. Znaczna część trofeów znajduje swe zastosowanie w sztuce tworzenia zwojów, będąc ich składnikami, także osoba praktykująca tę sztukę może poważnie zastanowić się nad poświęceniem punktów nauki na myślistwo.

Dla całej reszty jedyną korzyścią pociągniętą przez inwestycję w tę umiejętność jest trochę grosza, który dostaniemy po spieniężeniu trofeów. Prócz monet, zainteresowanym taka zabawa może przysporzyć wiele radości.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...