droga_stali_i_nadziei

[Akt.] Pillars of Eternity – łatka w drodze, pełna lista zmian

1 minuta czytania

Jak wspominaliśmy, pierwsza popremierowa łatka do "Pillars of Eternity" zbliża się wielkimi krokami, natomiast chłopcy z Obsidian Entertainment pracują w pocie czoła, aby została ona wprowadzona jak najszybciej. W celu udowodnienia swoich szlachetnych zamiarów, postanowili opublikować już teraz listę zmian i poprawek, które wprowadzi patch 1.03.

Zaraz po intensywnym przetestowaniu (aby nie było jak zawsze, że nowa aktualizacja = świeże problemy), trafi ona do sieciowych zakamarków oraz rozgości się na dyskach twardych wszystkich miłośników Eoru.

pillars of eternity

Łatka naprawia szereg błędów, które psuły lub uniemożliwiały satysfakcjonującą rozgrywkę – między innymi intensywne wyrzucanie na pulpit w Twierdzy Raedricka lub tajemnicze znikanie umiejętności pasywnych na karcie postaci, po podwójnym kliknięciu na dany przedmiot w ekwipunku. Wprowadzono także kilka przyjemnych nowości do interfejsu i mechaniki, jak również zbalansowano klasy – przede wszystkim te magiczne.

Pełną listę poprawek znajdziecie pod tym adresem.

[Aktualizacja] Studio Obsidian Entertainment poinformowało, że jeśli patch przejdzie pozytywnie wszelkie testy jakościowe, zostanie udostępniony graczom jutro wieczorem (05.03.2015).

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...