[Akt.] Pillars of Eternity – łatka w drodze, pełna lista zmian

1 minuta czytania

Jak wspominaliśmy, pierwsza popremierowa łatka do "Pillars of Eternity" zbliża się wielkimi krokami, natomiast chłopcy z Obsidian Entertainment pracują w pocie czoła, aby została ona wprowadzona jak najszybciej. W celu udowodnienia swoich szlachetnych zamiarów, postanowili opublikować już teraz listę zmian i poprawek, które wprowadzi patch 1.03.

Zaraz po intensywnym przetestowaniu (aby nie było jak zawsze, że nowa aktualizacja = świeże problemy), trafi ona do sieciowych zakamarków oraz rozgości się na dyskach twardych wszystkich miłośników Eoru.

pillars of eternity

Łatka naprawia szereg błędów, które psuły lub uniemożliwiały satysfakcjonującą rozgrywkę – między innymi intensywne wyrzucanie na pulpit w Twierdzy Raedricka lub tajemnicze znikanie umiejętności pasywnych na karcie postaci, po podwójnym kliknięciu na dany przedmiot w ekwipunku. Wprowadzono także kilka przyjemnych nowości do interfejsu i mechaniki, jak również zbalansowano klasy – przede wszystkim te magiczne.

Pełną listę poprawek znajdziecie pod tym adresem.

[Aktualizacja] Studio Obsidian Entertainment poinformowało, że jeśli patch przejdzie pozytywnie wszelkie testy jakościowe, zostanie udostępniony graczom jutro wieczorem (05.03.2015).

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...