riese

Project Eternity z nowym tytułem, zwiastunem i informacjami

Sfinansowaną za pośrednictwem Kickstartera grę Obsidianu, Project Eternity od tej pory możecie nazywać Pillars of Eternity. Na taki tytuł zdecydowali się twórcy produkcji, który dla uczczenia tego wydarzenia udostępnili zwiastun, nowe screeny oraz parę informacji na temat nadchodzącego projektu, mającego się ukazać w przyszłym roku.

pillars of eternity

Klimatyczna muzyka, nadająca zwiastunowi poważny, głęboki nastrój, piękne lokacje, system walki oraz efektowne czary – to wszystko możecie podziwiać na poniższym materiale. Trzeba przyznać, że czuć ducha klasycznych cRPG-ów. Miłego oglądania!

Jeśli już skończyliście oglądanie zwiastuna, warto przejść do następnych informacji. Pierwsza brzmi następująco: osoby, które wsparły "Pillars of Eternity" na Kickstarterze mogą udać się na oficjalną stronę gry, gdzie pojawiła się dla nich specjalna strefa, pozwalająca na zarządzanie bonusami, wynikającymi z zapłacenia odpowiedniej kwoty pieniędzy. Można wybierać prezenty w wypadku, gdy ktoś ma jakieś alternatywy, podać adres wysyłki lub sprecyzować niektóre informacje np. rozmiar koszulki. Najbardziej atrakcyjnie wypada jednak formularz kontaktowy stworzony z myślą o unikatowych nagrodach jak np. możliwość zaprojektowania własnej postaci czy przedmiotu.

pillars of eternity

Poruszona również została kwestia dodatkowych zbiórek pieniędzy. Twórcy przyznali, że często otrzymują prośby dotyczące stworzenia dodatkowych lokacji czy zwiększenia liczby przyłączalnych do drużyny NPC-ów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy, założony został odpowiedni temat na forum dyskusyjnym, na którym można wypowiedzieć się, czy wznowienie zbiórki pieniędzy byłoby dobrym pomysłem. Od siebie dodam, że mogłoby się to wiązać z kolejnymi przesunięciami premiery, więc raczej wolałbym, aby Obsidian nie miał kolejnych celów do zrealizowania.

pillars of eternity

Na razie jednak "Pillars of Eternity" ma się ukazać w 2014 roku na systemach Windows, Linux i Mac. Czekacie z niecierpliwością czy wolelibyście nowe zbiórki oraz cele?

Komentarze

0
·
Ciekawie się zapowiada, nie powiem.
0
·
"Filary Wieczności" - brzmi spoko.
0
·
Kozackie . Z jednej strony, nie mogę się doczekać, ale z drugiej... Niech ją dopieszczą, ile mogą, bo to może być gra, taka jak Torment i Baldur - co parę lat się do nich wraca
0
·
nie moge sie doczekac
0
·
Wraca klimat starych cRPG - zbliżony do karcianek

Ja chętnie poczekam, jeśli wydłużenie czasu do premiery będzie oznaczać lepszą i większą grę.

Najbardziej interesuje mnie fabuła i dialogi - połączenie BG i PT
0
·
Ech... Gdyby tak wyglądał nowy Baldur, to nikt nie podejrzewałby skoku na kasę. Te efekty czarów... mmm... cud, miód i orzeszki :-).

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...