Pillars of Eternity – pudełkowa Biała Marchia we wrześniu

1 minuta czytania

pillars of eternity, biała marchia

Choć mroźną Białą Marchię można śmiało przemierzać już od wczoraj, to kolekcjonerzy i przeciwnicy e-handlu, którzy niecierpliwie wypatrują edycji pudełkowej rozszerzenia, muszą jeszcze trochę poczekać. Cenega Polska, oficjalny partner studia Paradox Interactive na terenie naszego kraju, oficjalnie poinformowała, że tytuł w wersji DVD-Box trafi do sklepów dokładnie 11 września.

Przepustka sezonowa "Pillars of Eternity" da nam możliwość ściągnięcia pakietu dwóch dodatków "Biała Marchia" w cenie 79,99 zł. Pierwszy z nich dostępny jest do pobrania od razu po użyciu kodu z pudełka, drugi zainstaluje się automatycznie po premierze. Całość, oczywiście, w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa).

Komentarze

0
·
O to mi się podoba bardziej, niż kolejny cyfro-kod, który co najwyżej wydrukować i nakleić na ścianę a nie postawić na półce.
0
·
To nadal cyfro-kod, tyle że w pudełku
0
·
W pudełku. Właśnie w pudełku a nie sam kod.
0
·
Jeżeli ktoś nie ma super szybkiego neta, to wersje cyfrowe są mordęgą)(wspomina tygodniowe ściąganie edycji rozszerzonej Wiedźmina 2). Aktualnie czeka na mnie patch do Pillarsów... 8 h pobierania

Najpierw muszę skończyć podstawkę... szkoda, że w dodatku nie wprowadzają nowych klas...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...