Biała Marchia, Część I – Diablica Caroca i lokacje

1 minuta czytania

Już we wtorek w ręce wszystkich zainteresowanych graczy trafi najświeższy dodatek do "Pillars of Eternity". Nie dziwi zatem, że studio Obsidian postanowiło zewrzeć szeregi i przygotować kilka smacznych materiałów, które wprowadzą nas w klimat intrygi powiązanej z krasnoludzką stalą, jak również nowości, jakie czekają na bohaterów Jelenioborza.

pillars of eternity, white march, biała marchia

Pierwszy materiał prezentuje kolejnego towarzysza, którego będzie można przyłączyć podczas naszych wędrówek po Białej Marchii – Diablicę Caroca. Ten nietypowy konstrukt z wplecioną duszą seryjnej morderczyni, stanowi ewidentną świeżość w drużynie, gdzie dominowali druhowie o charakterze "dobrych herbatników". Może być ciekawie.

Natomiast drugi filmik pokazuje lokacje, jakie będzie można zwiedzić w dodatku. Wioska Stalwart złapie za serce wszystkich tych, którzy z rozrzewnieniem wspominają serię "Icewind Dale". Natomiast fani eksploracji enigmatycznych podziemi ucieszą się na widok Baterii Durgana czy Crägholdtu, dawnej siedziby legendarnego arcymaga, obecnie pod panowaniem niesławnej grupy najemników.

Diablica Caroca

Lokacje

Komentarze

0
·
Zapowiada się zacnie, ja jednak wstrzymam się z zakupem. Podobno wraz z premierą drugiej części Białej Marchii, zostanie wydanie pudełkowe z obydwoma częściami dodatku.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...