Pillars of Eternity – oficjalna karcianka trafiła na Kickstartera

1 minuta czytania

Jak obiecali, tak uczynili. Uniwersum Eoru wychodzi poza cyfrową rzeczywistość i trafia na stoły graczy, w których krwi płynie nutka zdrowej rywalizacji, jak również żyłka śmiałka.

pillars of eternity, karcianka

Karcianka "Lords of the Eastern Reach" została zaprojektowana przez legendy branży elektronicznej rozrywki, Chrisa Tylora (jednego z ojców "Fallouta") oraz Scotta Evansa (projektant gier z serii "Fallout" oraz "Planescape: Torment"), natomiast studio Obsidian przez cały proces produkcyjny analizowało grę pod względem klimatu, frajdy oraz zgodności z kanonem.

Gra jest z tych błyskawicznych, prostych i nie wymagających wielogodzinnego ślęczenia przed instrukcją. Rozgrywka skupia się budowie oraz obronie własnego miasta. Zatrudniamy najemników, a także poszukiwaczy przygód, którzy w zależności od sytuacji na stole, bronią gród przez rywalami lub eksplorują lochy dla sławy i/lub bogactwa. Rozwijamy metropolię, okrywamy się chwałą, zdobywamy punkty.

Jedna partyjka ma wyjąć nie więcej niż 20-30 minut z życia, natomiast do zabawy możemy zaprosić maksymalnie trzech przyjaciół. Kompleksowe wytłumaczenie zasad i niuansów, którymi rządzi się rozgrywka, zostało przedstawione w poniższym filmiku.

Tytuł możecie wesprzeć, oczywiście, za pośrednictwem serwisu Kickstarter do 2 lipca. Twórcy ustalili limit przyzwoitości datków na poziomie 30 tysięcy dolarów, lecz patrząc na szybkość ich spływania, możemy spokojnie założyć, że wspomniana magiczna bariera zostanie szybko przebita.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...