Pillars of Eternity – co przyniesie łatka 1.05?

1 minuta czytania

pillars of eternity

Choć emocje związane z "Pillars of Eternity" dawno już opadły, natomiast większość zainteresowanych poznała prawdę o własnej duszy, to Obsidian Entertainment nie zamierza zapominać o swoim drogim dziecku. Wręcz przeciwnie, wciąż aktywnie je wspiera, a owocem tej miłości będzie zbliżająca się wielkimi krokami łatka 1.05, która wprowadzi do rozgrywki szereg nowości.

Oprócz ogólnego zbalansowania gry oraz naprawienia najbardziej palących błędów, twórcy postanowili dodać kilka usprawnień. Do najważniejszych warto zaliczyć możliwość zmiany portretu oraz głosu protagonisty za pomocą specjalnego panelu, nowe opcje sortowania ekwipunku w skrytce czy możliwość zresetowania umiejętności nowo przyjętego towarzysza i rozdania ich wedle własnego widzimisię.

Pełną listę zmian oraz nowości znajdziecie pod tym adresem. Data premiery łatki nie jest obecnie znana, lecz każdy chętny gracz może ją już przetestować w fazie beta.

Komentarze

0
·
Bardzo dobre zmiany, szczegolnie zmiana portretu i resetowanie umiejetnosci
0
·
Jakoś pomysł resetowania umiejętności nie przypadł mi do gustu. Jednak PoE z założenia ma być chyba trudne i realistyczne (tzn. o ile można tak w ogóle nazwać RPG ). Nie bardzo rozumiem ideę resetowania postaci przygotowanych przez twórców - chyba właśnie w ich wadach i zaletach całe piękno. Po to są awanturnicy by sobie tworzyć jakich chcemy
0
·
Ale wtedy się traci sporą część gry.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia sobota, 2 maja 2015, 02:23 napisał

Coś za coś, nie?

Dlatego właśnie powstał taki myk Zresztą który crpg jest realny? Chyba tylko M&B
0
·
Coś za coś, nie?
0
·
Jakoś zgadzam się z Wolvertino w tej kwestii. Po coś dano nam tych awanturników.
0
·
Ja się w sumie też zgodzę z Wolvim, że to trochę psuje grę. Mogłoby np. być tylko na poziomie łatwym, czyli dla ludzi, którzy chcą pograć dla fabuły.
0
·
No dobra, ale np staty wciaz zostaja te same chyba?
0
·
Tak

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...