Pillars of Eternity – co w kolejnych łatkach?

1 minuta czytania

pillars of eternity

Mimo że od premiery "Pillars of Eternity" minęło już trochę czasu, to Obisidian nie zamierza ustawać w pracy nad tym, aby ich produkt był coraz doskonalszy, naprawiając większość irytujących błędów, które trapią oddanych graczy.

Już w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych do sieciowych zakamarków ma trafić patch 1.04, który niweluje sporą ilość bugów (związanych z zadaniami pobocznymi oraz twierdzą) oraz poprawia optymalizacje. Szczególnie ucieszy on posiadaczy starszych maszyn śmigających na Windows XP, ponieważ twórcy w końcu rozpracowali problem związany z pamięcią oraz ustawicznym wyrzucaniem na pulpit w konkretnych lokacjach.

Pełną listę planowanych aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.

To jeszcze jednak nie koniec. Feargus Urquhart, szef studia Obsidian Entertainment, zdradził także, że zaraz po premierze wspomnianej łatki, jego pracownicy od razu zajmą się pracami nad następnymi usprawnieniami. Aktualizacja 1.05 ma skupiać się przede wszystkim nad poprawą jakości gry – możliwości zmiany portretów, odpowiednim balansie ulepszeń, a także usprawnieniami oraz pomysłami pochodzącymi wprost od społeczności skupionej wokół "Pillars of Eternity".

Źródło: www.shacknews.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...