Mass Effect w CD-Action 8/2011

1 minuta czytania

Drugiego sierpnia do sprzedaży trafi najnowszy numer miesięcznika CD-Action. Wśród pełnych wersji znajdziemy pierwszą część gry Mass Effect wraz z oficjalnym dodatkiem.

cd action, mass effect

Ponadto, na krążku umieszczono także przygodówkę dla najmłodszych Rayman: Szalone Kórliki 2 oraz obie części przygodówki spod znaku Syberia.

W środku fanów RPG powinien zainteresować obszerny artykuł o nadchodzącej drugiej odsłonie sieciowego Guild Wars, jak też cztery strony o szóstej odsłonie serii Heroes.

Wśród publicystyki warto wspomnieć o tekście "Polegli wiedźmini", który zaprezentuje projekty mniej lub bardziej udanych gier i dodatków o świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Najnowszy CD-Action do nabycia od wtorku w cenie 15.99 PLN.

Komentarze

0
·
Ajjj.. ubiegłeś mnie Bywa

Pełna wersja smaczna, grzech nie zagrać, więc kto jeszcze nie miał okazji zasmakować w przygodach komandora Sheparda - marsz do kiosków.
0
·
Miałbym nie dać newsa z niezłą kobietą Nornów na okładce? Sam się pewnie skuszę, bo w pierwszą część nie grałem a to uczciwa cena.
0
·
Yay, Syberia też będzie . Kocham tą serię .A i w tekście jest "Najnowszy CD-Action do nabycia od wrotku w cenie 15.99 PLN." ... Chyba od "wtorku" ).


Racja, poprawione
0
·
Widać, żeś się spieszył, żeby ubiec Tokara z tym newsem, bo jest jeszcze jedna literówka "projekty mnij lub bardziej"
0
·
O rzesz ty! 'Syberia' to cudeńko! A do tego artykuł o 'GW2'. Nie ma co, trzeba kupić.
0
·
Szkoda, że tego numeru nie wydali parę miesięcy temu, bo ME już mam. A co do Syberii to niegrałem, ale z tego co widać podobno jest niezła. Może kupię.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia czwartek, 28 lipca 2011, 18:41 napisał

Szkoda, że tego numeru nie wydali parę miesięcy temu, bo ME już mam. A co do Syberii to niegrałem, ale z tego co widać podobno jest niezła. Może kupię.


"Niezła" ? "Niezła" ? Człowieku, Syberia (obydwie części) jest wspaniałą serią . Zakochasz się w niej od pierwszego ... hmm ... kliknięcia ? Ta gra ma wspaniały klimat, ciekawych bohaterów, a fabuła jest nietypowa przez co wciągająca . Nie wspominając o zagadkach przy których się namęczysz, a bez poradnika na 100% nie przejdziesz .


Już się nie mogę doczekac 3 części .
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik bosiaxd dnia czwartek, 28 lipca 2011, 21:41 napisał

Już się nie mogę doczekac 3 części .


Ja też.
0
·
A mam pytanie, czy te gry są na płytce tylko w polskiej wersji językowej, czy może jest możliwość wyboru na anglojęzyczną?
0
·
ME po polsku. Jeśli chcesz po angielsku, to zajrzyj np. tutaj. Co do Syberii - też po polsku.
0
·
W ME można wybrać wersję dubbingową przy instalacji, jak dalej jest nie wiem, bo mi nie chce gra odpalić.
0
·
Polecam angielską wersję, polski Shepard jest straaaszny.
0
·
Zgadzam się w pełni z Lionelem ,ale pani komandor jest ok
0
·
mam problem z instalatorem , kiedy wpisuje serial i wciskam dalej wyskakuje okno "instalacja anulowana" i tak za kazdym razem

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...