Garść informacji o nowym DLC i sequelu Mass Effecta

1 minuta czytania

Jakiś czas temu informowaliśmy o nowej, dwupłytowej edycji Mass Effect na Xboxa 360. Zestaw ten pojawił się już na pułkach amerykańskich sklepów. Jedną z ciekawostek jest dodatkowa płyta DVD zawierająca bardzo ciekawy materiał video The Future of Mass Effect, w którym twórcy gry wypowiadają się o nowym, skupionym na walce DLC. Dodatek ten zapowiadany jest jako arena pojedynków.

Kolejny z tematów poruszonych w materiale video, to sequel gry. Historia przedstawiona w grze ma być znacznie bardziej skomplikowana. Według obietnic BioWare stwierdzenie, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem do łatwych należeć nie będzie.

Dodatkowo Mass Effect 2 ma robić użytek z końcowego save "jedynki". Najwidoczniej planowane jest umożliwienie rozgrywki postacią z poprzedniej części, ale nie zostało to potwierdzone. Zapowiedziano za to, że skorzystanie z takiego save przedstawi w bardzo wyraźny sposób konsekwencje działań. Zapisany stan gry zdecyduje, czy np. dana postać pojawi się w sequelu. Mogła przecież zostać zabita.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...