EA Polska jest świadom problemów z lokalizacją Mass Effect: Edycja Legendarna

1 minuta czytania

mass effect: edycja legendarna

Niestety, wcześniejsze przewidywania naszych czytelników okazały się prawdziwe. Electronic Arts Polska ponownie pokpił sprawę w kwestii lokalizacji sagi “Mass Effect” i także w przypadku “Edycji Legendarnej” mamy do wyboru albo klasyczną angielską wersję, albo z polskim dubbingiem. Nie ma możliwości raczenia się rozgrywką z lokalizacją kinową (angielskie głosy, polskie napisy) oprócz “Mass Effect 3” (gdzie taka była w standardzie), a dodatkowo – nie przetłumaczono w ogóle dodatków “Lair of the Shadow Broker” i “Arrival”, więc w pewnych fragmentach “Mass Effect 2” słyszymy mieszaninę obu wersji.

Biorąc pod uwagę, że każda część ma zupełnie inną lokalizację i głosy, a brak przetłumaczonych rozszerzeń pokazuje, że dystrybutor nie zrobił kompletnie nic w tej sprawie, inaczej nie da się tego określić jako gigantyczną fuszerkę. Gracze są rozczarowani i dają temu wyraz, a polski oddział Electronic Arts potwierdza, że czyta wiadomości od fanów i prosi o cierpliwość.

Dziękujemy Wam za przekazane przez Was wszystkie informacje na temat problemów z wersją językową. Na chwilę obecną nie mogę Wam niczego obiecać, poza tym, że dam Wam znać, tak szybko jak będę miał dodatkowe aktualizacje w tej sprawie.

Dzięki za cierpliwość i zrozumienie.

zdradził EA_Cekiel, Community Manager EA Polska, na oficjalnym forum korporacji

Po tak enigmatycznym wpisie trudno orzec, czy dystrybutor faktycznie pochyli się nad sprawą i coś tutaj podziała, czy też kompletnie ją oleje. Czekamy, jeżeli tak zostanie, to mamy kandydata do zgarnięcia nagrody “Żenady Roku”.

Komentarze

0
·
Przecież to jest jakaś absolutna podstawa, żeby ta lokalizacja działa XD I oni jeszcze nie mogą obiecać naprawy tego elementu, tylko mydlą oczy.
0
·
O jak mi przykro haha

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...