Mass Effect: Legendary Edition – zmiany w rozgrywce

1 minuta czytania

mass effect legendary edition

14 maja zostanie wydany "Mass Effect: Legendary Edition". BioWare zdecydowało się na omówienie zmian oraz ulepszeń rozgrywki. Obejmują one poprawki mechaniki walki części pierwszej, pojazdu M-35 Mako, ujednolicenie całej trylogii czy nowe wyważenie Galaktycznej Wojny. O większości ulepszeń wiedzieliśmy wcześniej, jednak teraz podane zostały w zgrabnej liście. Więcej informacji tutaj.

Po tym, jak zapowiedzieliśmy grę Mass Effect™ Edycja Legendarna podczas obchodów dnia N7 i pokazaliśmy wam ją po raz pierwszy wcześniej w tym roku, wasza pasja i ekscytacja dosłownie zwaliły nas z nóg. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć wam szerzej o tym, czego możecie spodziewać się po tym remasterze. Znajdziecie tu najświeższe informacje dotyczące Edycji Legendarnej, od usprawnień rozgrywki po zmiany w wyważeniu gry i nie tylko. W przyszłym tygodniu będziecie mogli dodatkowo zobaczyć, jak przebiegał proces tworzenia nowej wersji z naciskiem na zmiany wizualne w całej trylogii.

Źródło: www.ea.com

Komentarze

-1
·
Z tego co widzę to zmiany w walce sprowadzają się do tego, że gry będą łatwiejsze. Więcej osłon i więcej amunicji. Trochę szkoda, bo nawet na szaleńcu nie były one jakoś bardzo wymagające.
"Wspólną aplikacja startowa dla wszystkich trzech gier umożliwiająca ustawienia języka napisów i dialogów." Czy to oznacza, że będziemy mogli ustawić sobie polskie napisy i angielskie głosy dla całej trylogii?
Czekam na jakiś gameplay, bo jeszcze nie zdecydowałem czy kupię. To znaczy nie wiem czy kupię na premierę, czy później, bo jako fan kiedyś kupię na pewno.

EDIT:
Gameplay jest.

https://www.youtube.co...0A0&t=685s

Nie powiem, ładnie to wygląda. Przynajmniej jeśli chodzi o jedynkę. Podoba mi się jak miażdzypaszcza przemieszcza się pod ziemią. W przypadku dwójki i trójki ta różnica już nie jest jakaś wielka.
1
·
Fajnie by było, gdyby pancerze w jedynce wypadały o wiele częściej.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...