riese
Game Exe

Aktualizacja na Dzień Dziecka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzień Dziecka na Game Exe zapowiada się trochę ekscentrycznie i niepokojąco. Mikael doszedł do jedynego słusznego wniosku, że współczesny świat jest brutalny, a przyszłość nie rysuje się zbyt różowo, więc dzieciaki powinny od najmłodszych lat przygotowywać się do walki o przeżycie. Dlatego postanowił przyszykować artykuł o umiejętnościach bojowych w "Age of Decadence". Dzięki niemu młodzież dowie się, jak skutecznie rozłupać komuś czaszkę w postapokaliptycznym świecie lub też nauczy się, że jeden cios wycelowany w czułe miejsce jest wart więcej niż tuzin powierzchownych ran.

deus ex,inspektor gadżet

Courun szybko podchwycił temat. Oprócz małej wycieczki po Mieście Niechcianym czy spotkaniu z bezwzględną szefową chciwej korporacji, rozmyśla nad tym, czy włam do futurystycznego banku to taka wielka frajda. Poza tym w kooperacji z Matthiasem, będzie prowadził rekrutacje do bezwzględnej armii krwawego tyrana. Taaa... a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Nie, my tu nie jesteśmy normalni.

Game Exe

Temperatura daje nam ostatnio mocno popalić i zdążyliśmy już zapomnieć, że kilka tygodni temu mocno narzekaliśmy na zimowe wiatry, które smagały nasze policzki. W związku z tym, jak na prawdziwego wikinga przystało, czas pożegnać rodziny i wyruszyć na wyprawę po łupy. Nasza rada klanowa długo debatowała oraz wychyliła niejeden róg miodu, aby dojść do konsensusu, kto otrzyma zaszczyt wyruszenia na wirtualne wyspy brytyjskie, aby grabić ku chwale Odyna. Było brudno, było krwawo, ale doszliśmy do wniosku, że egzemplarz gry "Expeditions: Viking" powinien trafić do jednej z tarczowniczek – Dagmary L. z Krakowa, zwanej "Sokolooką"!

exepditions: viking

"Mój przydomek brzmiał by Daga Sokolooka. Kiedy byłam mała zachorowałam i na skutek tego w jednym oku pogorszył mi się wzrok. Niewiele się zdały korekty i po pewnym czasie mój mózg "nauczył się" patrzyć jednym okiem. Prawego można powiedzieć, że nie używam i często mam go przysłoniętego włosami. Za to lewe jest naprawdę niezwykłe. Moi znajomi i bliscy zawsze się dziwią jakim sposobem umiem na takie dalekie odległości coś dostrzec bądź przeczytać tekst. Matka Natura lewym okiem zrekompensowała moje braki."

Serdecznie gratulujemy! Udanych łowów!

Game Exe

Konkurs z Krai Mira – wyniki

Dodał: , · Komentarzy: 0
krai mira

Po długich i burzliwych dyskusjach, udało nam się wyłonić szczęśliwców, do których trafią egzemplarze gry, gdzie stężenie postapokalipsy jest wyjątkowo wysokie – "Krai Mira: Edycja Rozszerzona". Bez zbędnych ceregieli, do poniższych osób za niedługo zapuka napromieniowany (słońcem) pan listonosz:

  • Hubert H. z Mińska Mazowieckiego
  • Krzysztof K. z Rumii
  • Krzysztof Sz. z Chorzowa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, natomiast reszcie uczestników życzymy powodzenia następnym razem! W tym miejscu, absolutnie mimochodem, pozwolę sobie przypomnieć o innym aktywnym konkursie, w którym można zgarnąć egzemplarz gry "Expeditions: Viking".

Game Exe

Podsumowanie ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

"I wtedy przyszedł maj..." . Jakoś tak śpiewała pewna pani w pewnej piosence, jednak przyszła najwyższa pora, by zająć się podsumowaniem naszej dotychczasowej ankiety. Przypominam, że pytaliśmy o to, czy możliwość wyboru języka polskiego wpływa na waszą decyzję o zakupie.

podsumowanie ankiety

Inna znana osoba mawiała, że swój język mamy, jednak dziś stawia się na znajomość przynajmniej jednej obcej mowy. Jesteśmy w Unii Europejskiej, więc dostęp do towarów zagranicznych nie stanowi żadnego problemu. Kupujemy coraz częściej w sklepach internetowych, jak też nie dziwi nikogo widok książek pisanych w obcych językach na osobnych działach. Nas jednak interesowało to, czy faktycznie brak polskiej wersji językowej ma jakikolwiek wpływ na fakt kupienia danej rzeczy.

Game Exe

Krai Mira: Edycja Rozszerzona – konkurs!

Dodał: , · Komentarzy: 0
krai mira

Zainteresowani kolejnym smacznym konkursem z nagrodami? Pewnie, że tak. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Cenega Polska, możecie zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy gry "Krai Mira: Edycja Rozszerzona".

Jako że produkcja silnie odnosi się do klimatów przywodzących na myśl klasyczne gry z serii "Fallout", to zadanie nie mogło być inne. Prosimy Was o odkurzenie zakamarków swojej pamięci i opisanie swojego najbardziej nostalgicznego momentu związanego z przemierzaniem postapokaliptycznych pustkowi. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

Po więcej informacji zapraszamy pod ten adres. Powodzenia!

Game Exe

Konkurs Assassin's Creed – wyniki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Konkurs, w którym można było wygrać literaturę opartą o uniwersum Assassin's Creed, został oficjalnie zakończony. Toteż bez zbędnych ceregieli, bo nie ma sensu dodatkowo przedłużać i lać wody, książki Assassin's Creed: Podziemie oraz Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu trafią do następujących czterech szczęśliwców:

assassin's creed: oficjalna powieść filmu
  • Monika G. z Wrocławia.
  • Przemysław W. z Wejherowa.
  • Mateusz Z. z Katowic.
  • Tomasz Ł. z Szepietowa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, natomiast reszcie uczestników życzymy więcej szczęścia kolejnym razem!

Game Exe

Konkurs z Assassin's Creed

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wiosna wita się z nami nieśmiało, więc najwyższa pora obudzić się z zimowego letargu i zorganizować jakiś konkurs ze smacznymi nagrodami. Mówicie, macie. Jedyne, co trzeba zrobić to odpowiedzieć na kilka nieskomplikowanych pytań związanych z uniwersum "Assassin's Creed", a jeden z czterech zestawów książek "Assassin's Creed: Podziemie" oraz "Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu" może trafić w Wasze ręce! Fundatorem nagród jest wydawnictwo Insignis.

assassin's creed: oficjalna powieść filmu

Nic prostszego? To do dzieła! Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Game Exe

Podsumowanie ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Śnieg za oknem ustąpił i nawet Mikołaj wrócił do Laponii, gdzie z pewnością czyha na niego tamtejszy urząd skarbowy. Najwyższa pora rozprawić się z obecną ankietą i przygotować kolejną kwestię, w której możecie wyrazić swoje zdanie.

ankieta podsumowanie

Nie ma co wracać do zeszłorocznych Świąt, bo prezenty za nami. Pora skupić się na przyszłości, stąd w dalszej części newsa znajdziecie zarówno podsumowanie wyników, jak też zaproszenie do udziału w kolejnej ankiecie.

Game Exe

Nikogo nie dziwi fakt, że postaci opisane w literaturze lub utrwalone przez popkulturę mają niekiedy swoje historyczne odpowiedniki, ale nijak ich nie przypominają. Ostatnio panuje nawet swego rodzaju moda na zapełnianie białych plam biografii tego czy innego autora fikcyjnymi, chociaż stylizowanymi na realne, opowieściami o jego rzekomych poczynaniach. Taki los spotkał Szekspira i Jane Austen, więc dlaczego mielibyśmy oszczędzić hrabiego Draculę? Trudno odrzucić teraz legendę, która już w pewnym sensie żyje własnym życiem. Poza tym postać historyczna żyje w sercach i umysłach ludzi nie tak, jak opisują ją historyczne dokumenty, lecz tak jak przedstawili ją artyści. Nie bez znaczenia jest także to, w co ludzie zechcieli uwierzyć. Czarna legenda Draculi brzmiała ciekawiej i intrygowała dużo bardziej niż fakty, które umówmy się, zazwyczaj są dość nudne i nijakie.

dracula
Game Exe

Jubileusz GE – rozwiązanie konkursów

Dodał: , · Komentarzy: 1

Święta, święta i po świętach. Dziękujemy serdecznie, że obchodziliście razem z nami nasze wyjątkowe, bo trzynaste, urodziny i postanowiliście dołączyć do wspólnej zabawy. Liczymy, że przypadły Wam do gustu atrakcje, jakie przygotowaliśmy, a wchodząc w ostatnich tygodniach na Game Exe czuliście satysfakcje, ciekawość oraz dreszczyk emocji. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami współtworzyli serwis o tak wspaniałej historii, aktywnie uczestnicząc w naszych wydarzeniach, dzieląc się swoimi opiniami na różnorakie tematy związane z fantastyką czy nawet wchodząc raz na jakiś czas, aby z zainteresowaniem przejrzeć nowości. Wtedy cała nasza praca, wiele wyrzeczeń i godziny spędzone przed monitorem będą miały sens.

jubileusz ge,konkursy

Teraz, bez zbędnych ceregieli, oto zwycięzcy poszczególnych konkursów, jakie odbyły się podczas jubileuszu.

Wczytywanie...