Netflix, HBO GO, Amazon Prime i mający dopiero wejść w rynek Disney właśnie stracili w Polsce jednego rywala.

showmax

Mniej lub bardziej nieoczekiwanie – w zależności od perspektywy – swój koniec w naszym rodzimym kraju ogłosił Showmax. Podwoje zamyka z końcem stycznia 2019 roku, czyli po niecałych dwóch latach działalności.

Do sieci nieoficjalną drogą trafiły dwa zdjęcia, rzekomo z planu "Wiedźmina" od Netfliksa.

wiedźmin

Serial jest w tej chwili kręcony, a zdjęcia wyglądają całkiem wiarygodnie, bowiem widać na nich herb Cintry (trzy lwy). Wydaje się, że przedstawiają prace nad scenami opartymi na opowiadaniu "Kwestia ceny". Efekt końcowy scenografii pewnie będzie inny (lepszy), a jakość fot nie zachwyca, ale można na nie spojrzeć.

Marvel udostępnił pierwszy zwiastun swojego nadchodzącego megahitu: "Avengers: Endgame".

avengers: endgame

Akcja filmu rozgrywa się po "Wojnie bez granic", która przyniosła spustoszenie wśród żyjących istot w całym kosmosie. Bohaterowie są rozbici po porażce z Thanosem i konsekwencjach, jakie z tym się wiążą, ale najwyraźniej planują reakcję. Fani spekulują, że nieoceniona może być pomoc Ant-Mana. Powróci również Hawkeye.

Seriale

Daredevil skasowany po 3. sezonie

Dodał: krzyslewy, piątek, 30 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Od "Daredevila" zaczął się czas Marvelowskich seriali na Netfliksie. Pojawiły się po nim: "Jessica Jones", "Luke Cage", "Iron Fist", "The Defenders" i "Punisher".

daredevil

Jesienią ukazał się już 3. sezon historii Diabła z Hell's Kitchen. Pochwały od krytyków i widzów dawały nadzieję, że na tym się nie skończy. Jednak dziś pojawiła się informacja, że "Daredevil" został skasowany.

"Cowboy Bebop" to klasyka anime. Uwielbiane SF o łowcach nagród, korzystające z różnych gatunków – akcji, komedii kryminalnej czy westernu – z muzyką jazzową, choć nie tylko (z tym anime kojarzy mi się szczególnie ta scena z utworem "Ballad of Fallen Angels" – oczywiście nie oglądajcie, jeśli nie widzieliście całego serialu).

cowboy bebop

Netflix zaś zrobi "Cowboya Bebopa" w wersji aktorskiej.

Stacja HBO w końcu zdecydowała się podać przybliżoną datę premiery pierwszego odcinka ostatniego sezonu serialowej "Gry o tron". Do ostatecznej walki z pewnym niegodziwcem i jego paskudną armią wyruszymy w kwietniu przyszłego roku.

gra o tron

Fani serialu nie mają ostatnio lekko. Co prawda pojawiają się informacje na temat prac nad pozostałymi projektami pobocznymi serii, ale wciąż tliła się iskierka nadziei, że jednak dane nam będzie zobaczyć nowy odcinek jeszcze w tym roku. Tak się nie stanie, zaś przed fanami jeszcze około pięciu miesięcy czekania. Strasznie długo, czyż nie? Ten czas ma nam umilić nowy filmik, nazwany "For the Throne".

"Pokémon Detective Pikachu" – czyli aktorski film z Pokémonami... z detektywem Pikachu, który mówi głosem Ryana Reynoldsa? Aż chce się powiedzieć szereg trzech słów zaczynających się na "w", "t" i f".

Pokémon Detective Pikachu

Jednak pierwszy zwiastun zapowiada ciekawą produkcję, w której mamy dostać zagadkę, sympatyczny duet bohaterów – 21-letniego Tima (Justice Smith), poszukującego swojego ojca, i Pikachu – nowoczesny świat Pokémonów i ludzi oraz niemało humoru. Może warto dać jej szansę? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Seriale

Penny Dreadful będzie kontynuowane!

Dodał: krzyslewy, czwartek, 1 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Właśnie pojawiła się sensacyjna informacja. Serial "Penny Dreadful", który zakończył swój żywot po trzech świetnych sezonach, będzie kontynuowany w nowej serii!

penny dreadful: city of angels

Produkcja nosi tytuł "Penny Dreadful: City of Angels" i będzie rozgrywała się w zupełnie innej scenerii niż poprzedniczka – w Los Angeles w latach 30.

Netflix pokazał pierwsze nagranie z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii. Jeszcze nie jest to ostateczny wygląd głównego bohatera "Wiedźmina", ale pozwala wstępnie ocenić, jak aktor się prezentuje.

wiedźmin

Poza tym ujawniono pozostałą część obsady serialu, w tym aktorów grających Triss Merigold i Jaskra. Z polskich nazwisk w produkcji zagra Maciej Musiał.

Katherine Langford dołączyła do obsady czwartej części serii "Avengers", w której poznamy dalsze losy bohaterów tuż po wydarzeniach, jakie towarzyszyły krucjacie Thanosa w celu zdobycia Kamieni Nieskończoności. W kogo wcieli się młodziutka aktorka?

Katherine Langford

Langford kojarzą wszyscy miłośnicy serialu "13 powodów". Młoda Australijka była już przymierzana do roli Batgirl, ale nic straconego, bowiem zobaczymy ją w najbliższym filmie braci Russo. Tym samym zagra u takich gwiazd jak Robert Downey Jr, Chris Evans czy Chris Hemsworth. Póki co jednak nie znamy zamiarów reżyserów względem jej występów, chociaż młody wiek może sugerować jakieś sceny z przeszłości.

Wczytywanie...