Ród smoka

"Ród smoka" – zapowiedź 8. odcinka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wraz z premierą 7. odcinka serialu "Ród smoka" HBO zamieściło w sieci zwiastun kolejnego epizodu. Niebojący się drobnych spoilerów mogą obejrzeć trwający minutę film poniżej.

8. odcinek o tytule "Lord Przypływów" (ang. "The Lord of the Tides") zadebiutuje na platformie HBO Max w następny poniedziałek 10 października 2022 roku, o godzinie 3:00. Reżyserem epizodu jest Geeta Vasant Patel, scenariusz został napisany przez George R.R Martin, Eileen Shim oraz Ryan J. Condal.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

Pierwsza zapowiedź Wojny Północnej

Dodał: , · Komentarzy: 0
pierwsza zapowiedź wojny północnej

Jak to lubili mówić różni mędrcy, czas ujawni wszystko. Choć są chwile, gdy z tym stwierdzeniem można polemizować, to równie często okazuje się też ono prawdą. Można tak powiedzieć teraz. O powstawaniu anime z uniwersum serii "The Legend of Heroes" po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2021 roku, a ja sam kila miesięcy temu wspominałem o opóźnieniach przy produkcji. Można jednak powiedzieć, iż praca idzie pełną parą. Dowodem tego jest mająca kilka dni temu premiera promocyjnego wideo.

Ród smoka

"Ród smoka" – zapowiedź 7 odcinka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po premierze szóstego odcinka serialu "Ród Smoka" HBO opublikowało w sieci zapowiedź kolejnego epizodu. Chętni mogą się zapoznać ze zwiastunem poniżej.

Siódmy odcinek o tytule "Driftmark" pojawi się standardowo w serwisie HBO Max w poniedziałek 3 października 2022 roku, o godzinie 3:00. Reżyserem epizodu jest Miguel Sapochnik. Za scenariusz odpowiadają George R.R Martin, Kevin Lau oraz Ryan J. Condal.

Ród smoka

"Ród smoka" – zapowiedź 6 odcinka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Za nami premiera piątego odcinka serialu "Ród Smoka", który można obejrzeć na platformie HBO Max. Niemogący się doczekać premiery szóstego epizodu mogą się zapoznać z jego zwiastunem poniżej.

Premiera szóstego odcinka o tytule "Księżniczka i Królowa" (ang. "The Princess and The Queen") odbędzie się standardowo na platformie HBO Max w kolejny poniedziałek 26 września 2022 roku, o godzinie 3:00. Reżyserem epizodu jest Miguel Sapochnik, a autorem scenariusza Sara Hess.

Arifureta

Zapowiedź kolejnego sezonu Arifurety

Dodał: , · Komentarzy: 0
zapowiedź kolejnego sezonu arifurety

"Arifureta: From Commonplace to World's Strongest" to seria, która może się pochwalić sporym powodzeniem. Od web noveli, która doczekała się wydania w formacie light noveli i mangi, aż po dwa sezony anime. Te zaś, biorąc pod uwagę liczbę wyświetleń recenzji mojego autorstwa, też cieszą się niezłym sukcesem. A teraz można też ogłosić, że produkcja doczeka się trzeciego sezonu na małym ekranie.

Ród smoka

Ród smoka – zapowiedź piątego odcinka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś swoją premierę na platformie HBO Max miał czwarty odcinek serialu "Ród smoka". Ci, którzy obejrzeli najnowszy epizod mogą się zapoznać ze zwiastunem piątego odcinka, którego premiera odbędzie się w kolejny poniedziałek 19 września 2022 roku, o godzinie 03:00.

Piąty odcinek nosi tytuł zgodny z dewizą rodu Hightowerów – "Oświetlamy Drogę" (ang. "We Light the Way"). Reżyserem epizodu jest Clare Kilner, zaś scenariusz został napisany przez Ryan J. Condal i Charmaine De Grate.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Pierwsze opinie o "Pierścieniach Władzy"

Dodał: , · Komentarzy: 2
pierścień

Premiera "Pierścieni Władzy" już za kilka dni, a Internet nieustannie huczy od opinii i spekulacji na temat tego, czego ludzie spodziewają się po produkcji. Choć do tej pory nadzieje w znacznej mierze przedstawiały się na skromne, to teraz do debaty dołączyły nowe głosy – opinie dziennikarzy i krytyków, którzy mogli ujrzeć pierwsze odcinki serialu przedpremierowo.

Eragon

Powrót Eragona na ekrany

Dodał: , · Komentarzy: 0
powrót eragona na ekrany

Cykl "Dziedzictwa" Christophera Paoliniego w kuluarach fantastyki cieszy się swoją legendą. Dzieło, które swego czasu ustępowało tylko przygodom pewnego młodego czarodzieja z komórki pod schodami, nie miało jednak szczęścia w próbie na wielkim ekranie. Nadszedł jednak czas, by z pomocą Disney+ podjąć się ponownej próby.

Inne
in another world with my smartphone

Kolejny sezon "In Another World With My Smartphone" (Isekai wa Smartphone to Tomo ni) to anime, na które czeka wielu fanów. A że już jakiś czas temu ogłoszono iż zapowiedź, najwyższa pora na nowe informacje. Do dyspozycji oczekujących oddano informacje na temat obsady, ekipy produkcyjnej, grafiki i zapowiedź na wiosnę 2023 roku.

Seriale
władca pierścieni: pierścienie władzy

Trzeba przyznać, że “Pierścienie Władzy” nie mają najłatwiejszego startu i praktycznie od samego początku są bezlitośnie obijane przez fanów twórczości Tolkiena. Od prostych zarzutów o nielogiczność i chodzenie na skróty, poprzez nieskrępowane przymilanie się do liberalnych mniejszości, a skończywszy na kompletnym rozpieprzaniu kanonu. Ile w tym prawdy? Nie mnie osądzać, bo nigdy nie byłem fanatycznym miłośnikiem twórczości tolkienowskiej. Lubię, szanuję, czytałem i oglądałem z przyjemnością, ale nie uważam się za gościa, który zna wszystko w tym uniwersum w małym palcu i każde odstępstwo traktuje jako grzech śmiertelny.

Zabijcie mnie jednak, ale materiały, jakie skrzętnie podsuwa Amazon wyglądają na całkiem miodne i zapowiadają dość ciekawą produkcję. Podobnie jest z najświeższym zwiastunem, który został zaprezentowany na trwającym właśnie Comic-Conie.

Wczytywanie...