viron-wyrocznia

Od wydarzeń z "Jurassic World" minęły cztery lata. Prehistoryczne gady wyzwoliły się z pęt narzuconym im przez ludzi i oddały się swoim instynktom tworząc w dżunglach Isla Nublar pierwotny ekosystem. Kiedy położony na wyspie wulkan przebudzi się, Owen i Claire wyruszą w misję mającą na celu uratowanie dinozaurów przed kolejnym wymarciem.

Jurassic World: Fallen Kingdom

Za oknami już grudzień, więc można było nieśmiało wypatrywać ostatniego sezonu serialowej "Gry o tron". Można było, bowiem premiera raczej nie nastąpi tak jak planowano, czyli w 2018 roku. Winą należy obarczyć przeciągające się prace na planie.

gra o tron

Finałowe starcie z Nocnym Królem trochę odwlecze się w czasie, o czym poinformowała serialowa Sansa. Skąd opóźnienia? Wszystko przez posuwające się powoli prace na planie, które co prawda rozpoczęły się 23 października, ale już teraz wiadomo, że nie zakończą się w ciągu najbliższych sześciu lub siedmiu miesięcy. To oznacza, że ósmy sezon trafi na na małe ekrany dopiero w 2019 roku.

Możemy już zobaczyć zwiastun planowanego na przyszły rok starcia z samym Thanosem, czyli "Avengers: Inifinity War". Walka o kamienie nieskończoności dopiero się zaczyna, ale czy nadmiar superbohaterów nie przeszkodzi tej produkcji w odniesieniu sukcesu?

thanos,avengers

Za nami już przygody Thora oraz pierwsza próba pokazania całej drużyny superbohaterów, czyli "Liga Sprawiedliwości". Kolejny tego typu film musi być większy, droższy i naszpikowany całą plejadą znanych postaci. Przepis na sukces? Odpowiedź poznamy dopiero w przyszłym roku, ale póki co możemy zaostrzyć apetyt nowym zwiastunem "Avengers: Wojna bez granic", bowiem pod takim mianem obraz ten trafi nad Wisłę.

Thor: Ragnarok

Co dalej z dzielnym Thorem?

Dodał: Courun Yauntyrr, poniedziałek, 27 listopada 2017 · Komentarzy: 1

Końcówka trzeciego "Thora" pozostawiła głównego bohatera w mocnej rozsypce. Czy to aby koniec przygód dzielnego następcy tronu Asgardu? Nie obawiajcie się, bowiem plotki donoszą, że Chris Hemsworth powróci w "Avengers: Infinity War".

thor

"Ragnarok" to jeszcze dość świeży film, bowiem na ekrany kin wszedł w październiku, jednak nie milkną echa przedstawionych w nim wydarzeń. Najwięcej mówi się o głównym bohaterze, Thorze, a raczej o jego kondycji psychicznej i fizycznej. Jeśli nadal macie w planach poświęcić dwie godziny z życia i obejrzeć "trójkę", to muszę przestrzec przed potężnymi spoilerami.

Z lekkim opóźnieniem, ale uprzejmie donosimy, że fanowski film inspirowany prozą Andrzeja Sapkowskiego w końcu posiada datę premiery. Ujawniono także całkiem smaczny zwiastun. Niestety, "Pół Wieku Poezji Później nie pojawi się jeszcze w tym roku.

pół wieku poezji później

Uniwersum Sapkowskiego ostatnio ma się bardzo dobrze. Niedawno dostaliśmy w swoje ręce zbiór opowiadań, czyli "Szpony i kły", zaś przed nami jeszcze 55 minut fanowskiego projektu, czyli filmu "Pół Wieku Poezji Później". Czy twórcy poczynili jakieś postępy względem pierwszych informacji, które pojawiły się jeszcze w 2015 roku? Teraz wiemy, że ten czas został odpowiednio wykorzystany.

Liga Sprawiedliwości

Deathstroke na nowym zdjęciu

Dodał: Courun Yauntyrr, niedziela, 26 listopada 2017 · Komentarzy: 0

Jeśli do końca oglądaliście wszystkie scenki następujące po pewnym filmie na dużym ekranie, to z pewnością zauważyliście znanego złoczyńcę. Teraz wiemy już, jak będzie wyglądał jednej z najbardziej rozpoznawalnych złoczyńców - Deathstroke.

deathstroke

Powinniście czuć się ostrzeżeni przed spoilerami, bowiem chodzi o "Ligę Sprawiedliwości", która od 17 listopada gości na ekranach kinowych w całej Polsce. To właśnie końcowe sceny, następujące po całej masie tekstu i podziękowań, stały się wskazówką dla tych, którzy upatrują wskazówek pojawienia się kolejnego złoczyńcy. W końcu po co nam cała drużyna "tych dobrych", skoro nie będzie kogo lać?

Kolejny film o najsłynniejszym detektywie Gotham nadal na etapie produkcji i wygląda na to, że jeszcze trochę poczekamy na pierwsze potwierdzone informacje. Czy plotki dotyczące nazwiska odtwórcy głównej roli okazały się prawdziwe?

batman

Reżyser Matt Reeves chciał podobno założyć charakterystyczną pelerynę i maskę na Jacka Gyllenhaala, ale jeśli pamiętacie ekranizację "Prince of Persia", to doskonale zdajecie sobie sprawę, że ten wybór byłby jakkolwiek... kontrowersyjny. Podobno obaj panowie spotkali się w tej sprawie, jednak to wcale nie przesądza sprawy nazwiska odtwórcy głównej roli.

Sukces finansowy "Wonder Woman" sprawił, że twórcy filmów z heroinami wyczuli dobrą okazją do zarobienia pieniędzy. W kolejce po dolary ustawia się właśnie Millenium i zapowiada, że na duży ekran powróci ruda piękność - "Red Sonja".

red sonja

Sławna wojowniczka długo musiała czekać na powrót do kinowych sal. Od czasu ostatniego filmu, czyli 1985 roku, bohaterka nie pojawiła się ani razu. Nie liczę tutaj nieudanej próby sprzed siedmiu lat, która ostatecznie nie doszła do skutku. Red Sonja występowała jedynie w komiksach i wydawało się, że pozostanie już tam na zawsze. Świetne wpływy "Wonder Woman" sprawiły, że odżyła nadzieja na filmowy powrót bohaterki.

Jeśli nadal wam mało po filmowej trylogii Jakcsona, to na pewno ucieszy was fakt, że trwają rozmowy dotyczące stworzenia serialu opartego na "Władcy Pierścieni". Jak dużo da się jeszcze wyciągnąć z wyprawy do Góry Przeznaczenia?

lord of the rings,władca pierścieni

Chociaż Frodo dotarł do celu i zrobił swoje, to przecież możemy obejrzeć wszystko jeszcze raz. Chyba do takiego wniosku doszły pewne osoby, dzięki czemu przedstawiciele Warner Bros., spadkobiercy J.R.R Tolkiena oraz Amazona zasiedli do wspólnego stołu, by radzić nad serialem opartym o serię "Władca Pierścieni". Czego możemy się spodziewać po nowej produkcji?

"Wonder Woman" ma się z czego cieszyć, bowiem film właśnie został najbardziej dochodowym obrazem, w którym pokazano genezę danego superbohatera. Po wielu latach pozycję lidera utracił Peter Parker, ale przegrać z taką kobietą to żaden wstyd, prawda?

wonder woman

Do tej pory koronę lidera dzierżył "Spider Man" Sama Raimiego, ale sytuacja uległa zmianie i na pozycję lidera wysunął się film Patty Jenkins. Rekord nie został poprawiony jakoś znacznie, ale fakt pozostaje faktem. Mowa tutaj o 821,74 milionach dolarów zysku "Wonder Woman" na całym świecie, więc z takimi liczbami śmiało można szykować kontynuację. Co więcej, to najbardziej dochodowy film Kinowego Uniwersum DC w USA.

Wczytywanie...