niezbednik-maga-z-domu-brooklynskiego

Chociaż kinowe przygody mocno wytatuowanego władcy podwodnej Atlantydy nadejdą dopiero pod koniec tego roku, to i tak miło wiedzieć, że w filmie pojawi się polski akcent. Chodzi dokładniej o Natalię Safran, która wcieli się w rolę królowej ludu Fisherman.

aquaman

Jason Momoa dał się już poznać szerszej publiczności dzięki walce w ramach "Justice League", jednak na samodzielny film o tym władcy podwodnej Atlantydy przyjdzie nam trochę poczekać. Mimo to warto odnotować, że na ekranie ujrzymy także polski akcent, bowiem w rolę królowej ludu Fisherman wcieli się nasza rodaczka – modelka i aktorka Natalia Safran.

W Oscarach mają nastąpić zmiany. Jest to efekt coraz niższej oglądalności ceremonii, na której poznajemy zwycięzców najważniejszych nagród w filmowej branży. Ostatnia edycja miała najniższą oglądalność w całej historii.

oscary

Problemowi mają zaradzić dwie zmiany. Pierwsza to rozdawanie części nagród w przerwach reklamowych. Widzowie nie ekscytują się wszystkimi kategoriami, dlatego te najmniej istotne nie zostaną przedstawione na żywo, tylko zmontowane razem i zaprezentowane w późniejszej części. Dowiemy się więc, kto wygrał, oraz zobaczymy moment wręczania statuetki, ale pokazanie tego zajmie mniej czasu.

Casting do serialowego "Wiedźmina" trwa w najlepsze. Ale chyba nikt nie pomyślałby, że jeden z popularniejszych aktorów, wcielających się w pierwszoplanowe role w kinowych produkcjach, wyrazi w tym momencie chęć zagrania Geralta z Rivii. Tylko czy Netflix zastanowi się nad jego kandydaturą?

henry cavil

Chęć zagrania Białego Wilka wyraził Henry Cavill podczas jednego z promocyjnych wywiadów filmu "Mission Impossible: Fallout". Możecie to zobaczyć na krótkim nagraniu.

Czarne chmury zebrały się nad twórcami, którzy w przeszłości zrobili coś kontrowersyjnego i obraźliwego. Zaczęło się od Jamesa Gunna, którego dawne żarty, m.in. z AIDS i pedofilii, poskutkowały zwolnieniem przez Disneya. Warto dodać, że obsada "Strażników Galaktyki" stanęła w obronie Gunna.

dan harmon

Teraz prawicowi internauci, którym w niesmak krytyka działań Donalda Trumpa (najprawdopodobniej to było przyczyną prześwietlenia Jamesa Gunna), zagłębili się w przeszłość innego twórcy, odpowiedzialnego za "Ricka i Morty'ego" Dana Harmona. Znaleźli w niej wideo z 2009 roku przygotowane dla stacji Channel 101. Trwające pięć minut było "pilotem" produkcji wyśmiewającej sposób tworzenia seriali telewizyjnych.

Po sukcesie "Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć" tego samego oczekuje się od kontynuaacji zatytułowanej "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", szczególnie że w niej pojawia się postać słynnego później profesora Dumbledore'a (w tej roli Jude Law).

fantastyczne zwierzęta: zbrodnie grindelwalda

Zwiastun ukazuje niezwykle mroczny świat czarodziejów. Pierwsza scena z pewnością przypomni wam "Więźnia Azkabanu". Premiera "Zbrodni Grindelwalda" w Polsce nastąpi 16 listopada.

Filmy

Aquaman walczy o tron! [zwiastun]

Dodał: krzyslewy, niedziela, 22 lipca 2018 · Komentarzy: 2

Przed "Shazam!" na ekrany kin wejdzie "Aquaman". Jego premiera nastąpi 21 grudnia, a samego bohatera mogliśmy wcześniej zobaczyć w "Lidze Sprawiedliwości".

aquaman

Zwiastunowi "Aquamana" nie brakuje ani rozmachu, ani humoru. Superbohater, podobnie jak w komiksach, będzie rozdarty pomiędzy dwoma światami: mieszkańców lądu i Atlantydą. Żeby zapobiec wojnie, będzie musiał zmierzyć się z przyrodnim bratem o koronę, a później z Czarną Mantą. Reżyseruje James Wan, twórca "Obecności".

Jedyny materiał poświęcony "Rozczarowanym", nowej animacji od twórców "Simpsonów" i "Futuramy", trwał krótko. Teraz dostaliśmy dłuższy filmik, który przedstawia część tego, co możemy się spodziewać po serialu.

rozczarowani

Według oficjalnego opisu Netfliksa: "Ten serial animowany Matta Groeninga opowiada o tarapatach, w które pakują się ostro pijąca księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz oraz jej prywatny demon".

Kolejną produkcją Warner Bros., która podczas Comic-Conu w San Diego, dostała swój zwiastun jest "Godzilla: Król Potworów".

godzilla: król potworów

W filmie na pewno pojawią inne potwory obok Godzilli. Na zwiastunie widać Króla Ghidorę i Mothrę. Przypomnijmy, że w tym świecie umiejscowione zostały filmy "Godzilla" z 2014 roku oraz "Kong: Wyspa Czaszki". W obsadzie znaleźli się aktorzy ze "Stranger Things" (Millie Bobby Brown), "Gry o tron" (Charles Dance) i "Obecności" (Vera Farmiga). Na ekranie pojawią się również Kyle Chandler i Sally Hawkins.

DC od dłuższego już czasu próbuje dogonić Marvela, ale na razie ma problem z regularnym tworzeniem dobrych filmów. "Batman v Superman", pomimo bycia mroczną, świetnie wyglądającą produkcją, okazywał się chwilami dość głupi, a "Liga Sprawiedliwości" wcale nie przyniosła oczekiwanego zwrotu ku świetlanej przyszłości.

shazam!

Dopiero "Wonder Woman" została przyjęta pozytywnie, zarówno przez widzów, jak i krytykę. Może więc to w startach nowych solowych serii tkwi siła? Sprawdźcie w takim razie zwiastun "Shazam!".

W kategorii "najbardziej zaskakujący news ostatnich dni" trudno wskazać inny niż niespodziewane zwolnienie Jamesa Gunna, który odpowiada za reżyserię i scenariusz obydwu części "Strażników Galaktyki", a w ostatnim czasie pracował przy ich trzeciej odsłonie.

james gunn

Powodem są wpisy sprzed lat, które twórca zamieścił na swoim Twitterze. Żartuje w nich z pedofilii, gwałtów, AIDS, zamachu 11 września i Holocaustu. Twitty pochodzą z okresu, gdy James Gunn jeszcze nie pracował z Disneyem.

Wczytywanie...