Inne

O muzycznej stronie Crossroads Inn

Dodał: Mikeal, sobota, 16 lutego 2019 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Crossroads Inn miesza nie tylko managment sim z gatunkiem RPG. Twórcy z Kraken Unleashed wiedzą, że żadna porządna karczma nie obędzie się bez odpowiedniej, klimatycznej muzyki. Dlatego Crossroads Inn zostanie doprawiony muzyką stworzoną na unikatowych instrumentach z epoki, a skomponowaną i wyprodukowaną przez Marcina Przybyłowicza, autora muzyki w licznych grach – między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon.

crossroads inn
Metro: Exodus

Premiera Metro: Exodus

Dodał: Mikeal, sobota, 16 lutego 2019 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Nadszedł czas opuścić klaustrofobiczne korytarze moskiewskiego metra i wyruszyć w wielką podróż przez zdewastowaną nuklearną pożogą Rosję. Metro Exodus – najnowsza odsłona serii gier opartych o bestseller Dmitrija Głuchowskiego, ma dziś premierę na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

metro: exodus

Informacja prasowa

Wśród nowości styczniowych jest nowy album ze świata Asteriksa i Obeliksa, Tajemnica magicznego wywaru. Pozostałe premiery trafiły do sprzedaży później, na szczególną uwagę zasługują:

egmont
  • Doktor Star i Królestwo Straconej Przyszłości – historia ze świata Czarnego Młota – serii wyróżnionej Nagrodą Eisnera. Opowieść o jednym z superbohaterów Złotej Ery.
  • Albumy z nowej serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.: Amazing Spider-Man: Globalna sieć – Wrogie przejęcie, tom 1; Deadpool – Nuworysz z nawijką, tom 1; Extraordinary X-Men: Przystań X, tom 1

Informacja prasowa

18 stycznia br. na ekrany kin wszedł pełnometrażowy film animowany "Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru". Z okazji jego premiery, nakładem wydawnictwa Egmont ukazał się album na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule. Przed nami zupełnie nowe przygody nieugiętych Galów, tym razem w formie opowiadania autorstwa Oliviera Gaya z rysunkami Fabrice Tarrina.

tajemnica magicznego wywaru

Informacja prasowa

Artem śnił o życiu na powierzchni, ale w postapokaliptycznej Rosji sny łatwo mogą zmienić się w koszmary...

metro exodus

Studio 4A Games, wydawca Koch Media, oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zapraszają na spektakularny, krótkometrażowy film CGI – Koszmar Artema. W prologu stanowiącym wprowadzenie do wydarzeń w Metro Exodus, nadzieja na lepsze jutro miesza się ze strachem towarzyszącym życiu poza korytarzami metra. Animację wyprodukowało polskie studio Platige Image.Studio 4A Games, wydawca Koch Media, oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zapraszają na spektakularny, krótkometrażowy film CGI – Koszmar Artema. W prologu stanowiącym wprowadzenie do wydarzeń w Metro Exodus, nadzieja na lepsze jutro miesza się ze strachem towarzyszącym życiu poza korytarzami metra. Animację wyprodukowało polskie studio Platige Image.

Informacja prasowa

W lutym Non Stop Comics wyda cztery tytuły. Będą to kontynuacje trzech bestsellerów: "Grass Kings", "Giant Days" i "Paper Girls" oraz nowy tytuł, kultowe już na zachodzie "Deadly Class", które doczekało się adaptacji do formy serialu (premiera w lutym na HBO GO). Pod tym linkiem znajdziecie listę zapowiedzi na pierwsze półrocze 2019, a poniżej kalendarz premier lutowych:

non stop comics
  • Deadly Class tom 1: 1987 Reagan Youth (13.02.2019)
  • Deadly Class tom 1: 1987 Reagan Youth (okładka filmowa) (13.02.2019)
  • Giant Days tom 6: Nie wariuj, Daisy (13.02.2019)

Informacja prasowa

Kraken Unleashed – wewnętrzne studio produkcyjne Klabatera – za niespełna dwa tygodnie uruchomi na Kickstarterze kampanię crowdfundingową dla projektu Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w Q4 br. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k USD. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

crossroads inn

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie naszej społeczności i dotarcie do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Pozwoli nam to na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią graczom rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Dodatkowo, liczymy że udana kampania pomoże również zwiększyć promocyjny zasięg produkcji.

Informacja prasowa

Premiera Metro Exodus zbliża się wielkimi krokami. Dziś deweloper – studio 4A Games – prezentuje nowy zwiastun z rozgrywką z nadchodzącej produkcji, a polski wydawca tytułu – Techland, będący partnerem Koch Media – ogłasza wspólne działania z wydawcą książek z serii Uniwersum Metro.

metro exodus

Informacja prasowa

W styczniu Non Stop Comics wyda dwa tytuły. Będą to kontynuacje dwóch popularnych serii: "Nienawidzę Baśniowa" i "Odrodzenie". Poniżej kalendarz premier:

non stop comics
  • "Nienawidzę Baśniowa tom 2: Fujowy żywot" (23.01.2019)
  • "Odrodzenie tom 4: Ucieczka do Wisconsin" (23.01.2019)

Informacja prasowa

Wydawnictwo Deep Silver, deweloper 4A Games, autor książek z serii Metro Dmitrij Głuchowski oraz polski wydawca gry Metro Exodus – Techland, informują o wyjątkowej edycji tytułu nazwanej Artyom Custom Edition. Będzie to niezwykle rzadkie wydanie gry – powstanie zaledwie 10 egzemplarzy – którego nie będzie można zakupić w żadnym z kanałów oficjalnej dystrybucji. Fani Metro z całego świata będą mieli natomiast okazję wygrać tę edycję w planowanych na najbliższe tygodnie konkursach.

metro exodus

Każdy egzemplarz będzie podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa – Creative Directora gry i współzałożyciela studia 4A Games. W edycji znajdą się ponadto wybrane elementy wyposażenia Artema z gry, w tym w pełni funkcjonalny zegarek Nixie.

Wczytywanie...