Informacja prasowa.

W poprzednim zwiastunie, "Celuj i zdobywaj łupy", zaprezentowaliśmy, w jaki sposób możesz rozczłonkowywać przeciwników za pomocą pionowych i poziomych ciosów, odpowiednio dobierając siłę uderzenia, i zabierać ze sobą to, co zdołasz odciąć. Zdobywanie w ten sposób ulepszeń dla swojego kombinezonu jest niezbędne do przetrwania, podobnie jak opierająca się na umiejętnościach gracza walka fizyczna.

the surge

Informacja prasowa.

Torment: Tides of Numenera, kierowanego przez Briana Fargo studia inXile Entertainment, izometryczny RPG, nawiązujący do złotej ery gatunku - podbił serca rzeszy graczy i znalazł uznanie w oczach recenzentów. Deweloperzy cały czas pracują nad ulepszeniem gry. Efekty tej pracy widać w pierwszym popremierowym patchu.

torment: tides of numenera

Informacja prasowa.

cytadela

Fani fantastyki zapewne już wiedzą i ten termin dawno sobie zarezerwowali, ale nie trzeba być miłośnikiem „Metra 2033”, „Mad Maxa”, ani nawet wierzyć w Swarożyca, aby doskonale bawić się w ostatni weekend maja w Modlinie na Festiwalu Cytadela.

Impreza zapowiada się na największe w kraju spotkanie fanów fantastyki, ale nie tylko. Organizatorzy zadbali, aby doskonale bawili się tu wszyscy.

W zróżnicowanych tematycznie strefach (literackiej, gier, popularno-naukowej, dziecięcej „Szkrabstrefie” i wielu, wielu innych) każdy znajdzie coś dla siebie. Bogaty program imprezy zapewni rozrywkę każdemu niezależnie od wieku.

Na Cytadelę przybędą na przykład najlepsi cosplayerzy, czyli osoby, które przebierają się za postacie z filmów, książek i gier, dzięki czemu spotkać będzie można między innymi Dartha Vadera i szturmowców z Gwiezdnych Wojen, postacie rodem z Mad Maxa, a nawet prasłowiańskich bogów i wojów z pradziejów Polski.

The Surge

Nowy zwiastun The Surge

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 10 kwietnia 2017 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa.

The Surge, nadchodzące RPG akcji autorstwa Deck13, pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC 16 maja 2017 roku. Najnowszy zwiastun „Celuj i zdobywaj łupy” prezentuje niezwykle brutalny system odcinania kończyn. Dystrybutorem gry jest cdp.pl.

the surge
Inne

Nadchodzi premiera Expeditions: Viking

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 10 kwietnia 2017 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa.

Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Expeditions: Viking – turowa gra RPG stworzona przez studio Logic Artists we współpracy z IMGN.PRO. Gra ukaże się 27 kwietnia na komputery osobiste i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry. Edycja premierowa, do wyczerpania zapasów, dostępna będzie z płytą ze ścieżką dźwiękową, skomponowaną przez Knuta Avenstroupa Haugena.

expeditions: viking

Informacja prasowa.

krai mira

Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Krai Mira: Edycja rozszerzona. Jest to postapokaliptyczna gra RPG, stworzona przez studio Tall-Tech we współpracy z IMGN.PRO. Tytuł został wydany w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Krai Mira to postapokaliptyczna gra RPG, której akcja toczy się na radioaktywnych pustkowiach, bagnach, w opuszczonych osadach, jaskiniach i lasach wyspy, od której pochodzi tytuł gry. Zdobądź uzbrojenie pasujące do twojego stylu, znajdź towarzyszy broni, odkryj sekrety wyspy i odszukaj prawdę, aby ukarać tych, którzy spustoszyli twoją ojczyznę.

Inne

Marcowa ofensywa wydawnictwa MAG

Dodał: Mikeal, środa, 15 marca 2017 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa.

Marcowa ofensywa wydawnictwa MAG jest głównie oparta na dywizjach Brandona Sandersona, niezwykle popularnego pisarza z Stanów Zjednoczonych. Pośród zgromadzonych sił znajdziemy jeden komiks i dwie książki.

wydawnictwo mag

Informacja prasowa.

warhammer 40000: dawn of war 3

Cenega, partner dystrybucyjny SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech informuje, że data premiery gry Warhammer 40 000: Dawn of War III, nowej części uznanej przez krytyków strategii czasu rzeczywistego (RTS), została ustalona na 27 kwietnia br. Jednocześnie wybrane sklepy uruchomiły zamówienia przedpremierowe na ten tytuł. Gra ukaże się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca tytułu.

Styx: Shards of Darkness

Premiera Styx: Shards of Darkness

Dodał: Mikeal, wtorek, 14 marca 2017 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa.

Dziś do sklepów trafiła gra Styx: Shards of Darkness, skradanka autorstwa Cyanide Studio. Jest dostępna w wersji na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Jej dystrybutorem jest cdp.pl.

styx: shards of darkness

W Styx: Shards of Darkness gracze przejmują kontrolę nad zwinnym goblinem-złodziejem, który zabijając i kradnąc – z szyderczym uśmiechem na ustach – przemierza mroczny świat fantasy pełen zagrożeń i tajemnic.

Informacja prasowa.

cd projekt

Extra Klasyka to jedna z najstarszych, najbardziej znanych i docenianych przez graczy serii wydawniczych na rynku gier PC. Przez lata klienci kupili ponad 1,5 miliona gier wydanych pod tym szyldem. Każdy z tytułów to bogate wydanie pudełkowe z cyfrowymi dodatkami (np. poradniki). Miło nam zakomunikować, że do sklepów właśnie trafił nowy zestaw gier z serii.

Wczytywanie...