Inne

Marcowa ofensywa wydawnictwa MAG

Dodał: Mikeal, środa, 15 marca 2017 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa.

Marcowa ofensywa wydawnictwa MAG jest głównie oparta na dywizjach Brandona Sandersona, niezwykle popularnego pisarza z Stanów Zjednoczonych. Pośród zgromadzonych sił znajdziemy jeden komiks i dwie książki.

wydawnictwo mag

Informacja prasowa.

warhammer 40000: dawn of war 3

Cenega, partner dystrybucyjny SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech informuje, że data premiery gry Warhammer 40 000: Dawn of War III, nowej części uznanej przez krytyków strategii czasu rzeczywistego (RTS), została ustalona na 27 kwietnia br. Jednocześnie wybrane sklepy uruchomiły zamówienia przedpremierowe na ten tytuł. Gra ukaże się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca tytułu.

Styx: Shards of Darkness

Premiera Styx: Shards of Darkness

Dodał: Mikeal, wtorek, 14 marca 2017 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa.

Dziś do sklepów trafiła gra Styx: Shards of Darkness, skradanka autorstwa Cyanide Studio. Jest dostępna w wersji na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Jej dystrybutorem jest cdp.pl.

styx: shards of darkness

W Styx: Shards of Darkness gracze przejmują kontrolę nad zwinnym goblinem-złodziejem, który zabijając i kradnąc – z szyderczym uśmiechem na ustach – przemierza mroczny świat fantasy pełen zagrożeń i tajemnic.

Informacja prasowa.

cd projekt

Extra Klasyka to jedna z najstarszych, najbardziej znanych i docenianych przez graczy serii wydawniczych na rynku gier PC. Przez lata klienci kupili ponad 1,5 miliona gier wydanych pod tym szyldem. Każdy z tytułów to bogate wydanie pudełkowe z cyfrowymi dodatkami (np. poradniki). Miło nam zakomunikować, że do sklepów właśnie trafił nowy zestaw gier z serii.

Informacja prasowa.

Torment: Tides of Numenera pojawi się na naszym rynku już 28 lutego. Wydawnictwo Techland przygotowało najwyższej klasy polską wersję językową z udziałem znanych aktorów takich jak Piotr Fronczewski czy Aleksandra Szwed. Nietrudno domyślić się, że za kulisami produkcji bywało zabawnie.

torment: tides of numenera
Książki fantastyczne

Premiera Za Garść Amuletów

Dodał: Mikeal, czwartek, 23 lutego 2017 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa.

za garść amuletów,kim harrison

Złe nocne stwory grasujące po Cincinnati gardzą czarownicą i łowczynią nagród Rachel Moran. Jej nowa reputacja w dziedzinie czarnej magii sprawia, że ludzie i nieumarli pragną ją opętać, zaciągnąć do łóżka i zabić – niekoniecznie w takiej kolejności. Wrócił nękany tajemną przeszłością śmiertelny kochanek Rachel, który ją wcześniej porzucił. A to, co posiada Nick, pragną przejąć brutalne bestie, gotowe w razie konieczności zniszczyć Zapadlisko i wszystkich jego mieszkańców. Zmuszona do trzymania się w cieniu, bo inaczej grozi jej wieczny gniew mściwego demona, Rachel musi szybko działać, bo po raz pierwszy od tysiącleci zbiera się wataha, by siać spustoszenie i rządzić. I nagle stawką jest coś więcej niż dusza Rachel...

Informacja prasowa.

akuszer bogów,aneta jadowska

Nikita ponownie uderza! Dzisiaj na rynku pojawiła się kontynuacja "Dziewczyny z Dzielnicy Cudów" Anety Jadowskiej. Nikita – zabójczyni z Zakonu Cieni i legendarny berserk – w "Akuszerze Bogów" trafi do Norwegii, w której skandynawskie mity śmiało przeplatają się z rzeczywistością. Powieść ukaże się nakładem SQN Imaginatio.

Finał Dziewczyny z Dzielnicy Cudów postawił Nikitę przed niespodziewanymi odkryciami i drażniącymi pytaniami. Przywykła do tego, że nikt nie zna prawdy o jej pokręconej rodzinie. Teraz odkryła, że sama została oszukana.

Magiczna Norwegia kryje w sobie niejedną tajemnicę i wszystkie odpowiedzi, których Nikita potrzebuje. Czas stawić czoła faktom. Wie, że cokolwiek odkryje, nic już nie będzie takie samo. A dodatkowo komuś wyjątkowo zależy na tym, by nie dotarła do celu.

Informacja prasowa.

jarosław grzędowicz,hel 3

Wyobraź sobie, że jest pierwiastek, który stanowi niewyczerpane źródło energii. Dwa tiry tego surowca starczą, by zapewnić energię elektryczną dla USA na cały rok. Jest tylko jeden problem... Złoża znajdują się na Księżycu. Świat, gdzie koncerny i rządy podzieliły się władzą w hodowaniu miliardów bezrefleksyjnych konsumentów, staje na krawędzi konfliktu.

W najnowszej powieści "HEL-3", Jarosław Grzędowicz porywa czytelnika, by nie uwolnić go do ostatniej strony. Nie dająca oddechu historia, wyciska piętno, zasiewa niepokój i porzuca w gąszczu lęków w najmniej oczekiwanym momencie!

Norbert, iwenciarz z zasadami, wierzy, że mocna i odpowiednio podana informacja może wstrząsnąć i obudzić społeczeństwo. Tylko czy jednostka rzucona między stalowe walce systemów jest w stanie przeżyć dostatecznie długo, by coś zmienić?

Informacja prasowa.

Torment: Tides of Numenera w polskiej wersji językowej pojawi się na naszym rynku już 28 lutego. Wydawnictwo Techland zaprasza na kolejny materiał ukazujący kulisy prac nad lokalizacją długo oczekiwanej, kultowej gry RPG. Tym razem jego bohaterem jest reżyser dubbingu - Michał Konarski.

Torment: Tides of Numenera

Informacja prasowa.

Dawno, dawno temu pojawiły się na świecie dwie siostry Twierdza i Cytadela. Los rzucił je w różne strony świata. Jedna zamieszkała w krainie wielkich jezior, druga zaś osiedliła się tuż obok stolicy. Jednak kiedy minął ich okres świetności, ludzie o nich zapomnieli. Z dnia na dzień zaczęły blednąć, rozpadać się na części i odpływać w niepamięć...

twierdza,konwent

Lecz w końcu przyszedł dzień, w którym sędziwa Twierdza obudziła się, przetarła oczy i zobaczyła, że jej wnętrze znowu żyje! Wszędzie byli ludzie – w fantastycznych strojach, pełni pomysłów, gotowi do odkrywania kolejnych poziomów wyobraźni. Jej serce zabiło mocniej. Energia zaczęła krążyć. Dołączyła do gry!

Zachwycona tym, jak szybko wraca jej życie, postanowiła odnaleźć swoją starszą uśpioną siostrę Cytadelę i podzieliła się z nią lekarstwem na wieczne życie - potęgą i energią wyobraźni!

Tak powstały festiwale fantastyki: Twierdza i Cytadela.

Wczytywanie...