Indiana Jones i Wielki Krąg

Informacja prasowa

najsłynniejszy archeolog powraca na komputery i konsole

Jeszcze nie tak dawno mieliśmy okazję ponownie spotkać się z Indianą Jonesem na srebrnym ekranie, gdy raz jeszcze ruszył na poszukiwanie legendarnego artefaktu, przy okazji ponownie krzyżując plany nazistów. Teraz zaś, zapowiedziane zostało nowe doświadczenie, tym razem na ekranach naszych komputerów i konsol. Najnowszy projekt został ochrzczony nazwą "Indiana Jones and the Great Circle".

BEAST: False Prophet

BEAST we Wczesnym Dostępie

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

beast we wczesnym dostępie

Dark fantasy już od dawna jest źródłem, z którego w ramach procesu twórczego czerpie wiele gier. Ciężko się dziwić, w końcu znajdzie się wiele osób zainteresowanych produkcjami w takich mrocznych klimatach, gdzie nadzieja jest ulotna, a wrogowie brutalni. Kolejnym przykładem dzieła tego podgatunku jest choćby "BEAST", która 25 października weszła na Steamie w fazę Wczesnego Dostępu.

Dune: Spice Wars

Dune: Spice Wars opuszcza wczesny dostęp

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

dune: spice wars

Diuna jest podstawą uniwersum, które stało się kamieniem węgielnym dzisiejszego sci-fi. Jest to widoczne w wielu aspektach rozmaitej twórczości, lecz w wydziale gier komputerowych nie można było zanotować żadnych większych wydarzeń od przeszło 20 lat. Nadszedł jednak czas by w końcu to zmienić. Deweloper Shiro Games i wydawca Funcom przekazali, że "Dune: Spice Wars" doczeka się oficjalnej premiery w tym roku.

Eon Rush

Eon Rush na Targach Gamescon 2023

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

eon rush na targach gamescon 2023

Świat gier, tak jak każdy inny, nie stoi w miejscu. Powstają nowe firmy, a te wciąż chcą nas czymś zaskoczyć i zainteresować. Tym razem pod lupę trafia Eon Rush Studios, które prezentuje swoją flagową kooperacyjną grę Action-RPG, "Eon Rush". Przemierzając czas i przestrzeń, gracze będą walczyć w różnych epokach science-fiction i fantasy. Produkcja ta wkrótce pojawi się na PC na Steam, a wczesne demo w wersji pre-alpha będzie dostępne na tegorocznych targach Gamescom.

Inne

Informacja prasowa

ghostbusters

Gromienie duchów to miłe zajęcie, a teraz będzie jeszcze milsze. 1 sierpnia IllFonic wydało nowe DLC do "Ghostbusters: Spirits Unleashed". Jest to już trzeci darmowy dodatek, dostępny na PC/Epic Games Store, Playstation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One po wcześniejszym zakupie podstawowej wersji gry. Co więcej, od 1 sierpnia sama gra uzyskała nową cenę wynoszącą 19,99 USD.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Nowości do FINAL FANTASY XIV

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

nowości do final fantasy xiv

Podczas Fan Festival 2023 w Las Vegas Naoki Yoshida, producent i reżyser "FINAL FANTASY XIV Online" zapowiedział wydanie piątego już rozszerzenia do gry, które ma zabrać graczy do nowego świata zwanego Tural. Dodatek ów, zwany "DAWNTRAIL", ma się ukazać latem przyszłego roku.

Inne

Trailer bojowy Blue Protocol

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

trailer bojowy blue protocol

Amazon Games kontynuuje prace nad zleconą Bandai Namco Online "Blue Protocol" – zapowiedzianą na 2024 rok wieloosobową grą akcji RPG typu free-to-play z piękną grafiką inspirowaną anime. Tym razem zdecydowano się na ukazanie nowego trailera, który ma za zadanie ukazać przyszłym graczom kolejny fragment szykowanej dla nich rozrywki.

Inne

Informacja prasowa

gylt debiutuje na steamie

Horrory są dość szczególną odmianą gier, w której sprostanie zarówno wymaganiom weteranów gatunku, jak i potencjalnym nowicjuszom nie jest łatwe. Nie oznacza to jednak, że nikt nie próbuje. Tym razem przypadła kolej Tequila Works, których produkcja, "GYLT", właśnie debiutuje na platformach dystrybucji cyfrowej.

Throne and Liberty

Amazon zapowiada Throne and Liberty

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

amazon zapowiada throne and liberty

Festiwale gier zawsze były okazją na to, by pochwalić się nowymi produkcjami i zapowiedzieć nadchodzące pozycje. Tym razem też nie było inaczej i Summer Game Fest mogło zainteresować uczestników kilkoma ciekawymi ofertami. Wśród nich znalazła się tworzona przez Amazon Games gra o tytule "Throne and Liberty".

Inne

Informacja prasowa

Wiosenna Wyprzedaż na GOG zmierza do końca! Zacznij weekend odbierając Deep Sky Derelicts i skorzystaj z najlepszych ofert.

gog

To będzie nasz czwarty i ostatni giveaway. Od teraz każdy gracz może dodać do swojej biblioteki Deep Sky Derelicts, strategiczną grę RPG z motywami science-fiction. Stwórz oddział maksymalnie trzech najemników i zarządzaj nim, badając wraki statków znajdujące się w zasięgu twojej bazy. Grę można odebrać za darmo do poniedziałku, 3 kwietnia, do godz. 14:59.

Wczytywanie...