Inne

Informacja prasowa

Drugi giveaway trafia na wielka Wyprzedaż GOG-a! Niemożliwe? Nie dla nas. Co powiesz na klimatycznego "indyka" z futurystycznym vibem? Brzmi nieźle, prawda? Rozdajemy "Dexa", klimatycznego RPG-a zaprojektowanego w 2D. Żadnych zniżek. Dostajesz go za darmo! Eksploruj, walcz i hakuj w cyberpunkowym świecie. Nie zwlekaj. Odbierz go. Giveaway nie potrwa wiecznie, bo skończy się już w poniedziałek o godz. 13 UTC.

wielka wyprzedaż
Książki fantastyczne

Informacja prasowa

world of warcraft

29 czerwca do polskich księgarń trafił kolejny tytuł z serii Blizzard Legends: "Dzień smoka" Richarda A. Knaaka. Z kolei 27 lipca ukaże się długo wyczekiwana "Sylwana" autorstwa Christie Golden.

Wciąż dopisywane kolejne rozdziały historii sprawiają, że uniwersum Warcrafta staje się niczym niekończąca się opowieść. Jedni bohaterowie odchodzą, a ich miejsce zajmują nowe pokolenia herosów. Część fanów z entuzjazmem przyjmuje dalsze losy swych ulubieńców i ich potomków, towarzysząc im w wiekopomnych bitwach w kolejnych rozszerzeniach do gry World of Warcraft. Inni zaś z sentymentem wracają do przeszłości, przeżywając drugą młodość na klasycznych serwerach. Nadchodzące nowości książkowe niewątpliwie uradują zarówno jednych, jak i drugich.

Dark Envoy

Informacja prasowa

Dark Envoy, nazywany przez twórców Guns N' Sorcery RPG, jeszcze w tym roku zawalczy o serca graczy opowieścią o magii i maszynach. Wydawcą gry autorstwa Event Horizon jest Asmodee Digital, który może się poszczycić dziesięcioletnim doświadczeniem w dystrybucji cyfrowych produkcji na wszystkie platformy sprzętowe.

dark envoy

Dark Envoy to RPG z taktyczną walką w czasie rzeczywistym i trybem kooperacji online, w którym światy magii i technologii nieustannie się przenikają. Gra w kreatywny sposób łączy klasyczne elementy gatunku z nowymi rozwiązaniami i wciąga gracza w mroczną, angażującą przygodę. Tytuł zadebiutuje w tym roku, a docelowo ma się pojawić w wersji na PC, oraz na konsole.

Inne

Informacja prasowa

Dzięki współpracy pomiędzy serwisem GOG, a Nightdive Studios, klasyczna strzelanka "Koło Czasu" oparta na bestsellerowej sadze Roberta Jordana zawitała na wirtualnych półkach GOGu. Nightdive Studios wprowadziło do gry wiele poprawek przez co min. działa teraz bez usterek na najnowszych systemach operacyjnych i posiada wspomaganie wyższych rozdzielczości. Oprócz tego wszystko jest na 10% przecenie, aż do 13 kwietnia.

gog
Inne

Informacja prasowa

Trwający od ponad tygodnia GOG Games Festival to nie tylko okazja do zgarnięcia tuzina gier w promocyjnych cenach, ale również możliwość zgarnięcia gier za darmo. Dnia dzisiejszego padło na "Thea 2: The Shattering" innowacyjną grę strategiczną w klimatach słowiańskich, będącej połączeniem strategi 4x, cRPGa, survivalu i gry karcianej. Jako jeden z bogów musimy poprowadzić grupkę naszych wiernych wyznawców i sprawić, aby przeszli suchą stopą przez wszystkie niebezpieczeństwa świata gry. Osiągniemy to dzięki zgrabnemu łączeniu dyplomacji, wojny i eksploracji.

gog,thea 2: the shattering
Legends of Kingdom Rush

Legends of Kingdom Rush na Steamie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

legends of kingdom rush na steamie

Ironhide Game Studio to twórcy gier znani głównie za sprawą swej serii "Kingdom Rush", czyli gier typu tower defense w świecie fantasy. Produkcje te zaczynały swą karierę na telefonach, by po jakimś czasie stać się również dostępnymi także dla fanów mniej mobilnego sprzętu. Teraz zaś podobną ścieżką ruszyli z "Legends of Kingdom Rush", które ma się pojawić na Steamie już w tym roku i można ją już dodać do listy życzeń.

Inne

GOG Games Festival właśnie się rozpoczął

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Wiosna się rozpoczyna, a cóż jest lepszym sposobem jej powitania niż rozpoczęcie nowej wyprzedaży w serwisie GOG? Do przeceny trafiło właśnie ponad 4000 produkcji, niektóre z cenami obniżonymi nawet o 90%! A to nie wszystko. Już wkrótce na cyfrowe półki trafią "A Plague Tale: Requiem" kontynuacja popularnej przygodówki z 2019 i "Steelrising" czyli cRPG w klimacie rewolucji francuskiej z mechami. Promocja potrwa do 4 kwietnia bieżącego roku.

gog
Pustynna Włócznia, tom 1

Informacja prasowa

Już 25 marca bieżącego roku do sklepów trafi nowe, dwutomowe wydanie "Pustynnej Włóczni" Petera V. Bretta. W tej samej szacie graficznej również w 2022 zostanie wydany cały "Cykl Demoniczny". Jeżeli do tej pory nie słyszeliście o "Pustynnej Włóczni" lub nie mieliście się czasu z nią zapoznać zapraszam do recenzji obu tomów w wydaniu Ammona i Kacpero.

pustynna włócznia

Fallout 76

Informacja prasowa

fallout 76

Bethesda Game Studios przygotowuje się na ekscytujący rok w "Falloucie 76". Przez najbliższe dwanaście miesięcy gracze korzystać będą z nowej zawartości, począwszy od wiosennej aktualizacji "Najeźdźcy z zaświatów". Lato pełne będzie różnych publicznych wydarzeń do rozegrania w ramach aktualizacji "Przetestuj swój metal". Jesienią gracze wyruszą poza granice Appalachów, do "Dzióry", w zupełnie nowej wyprawie. Zima to z kolei objazdowa akcja "Nuka-World w Appalachach", a wraz z nią nowe publiczne wydarzenia, nowy boss regionu publicznych wydarzeń, nowe łupy i wiele więcej!

I wreszcie, nowy rok sezonów to więcej uzbrojenia, sprzętu i przedmiotów do dekorowania C.A.M.P. Czytajcie dalej, aby sprawdzić pełną rozpiskę tego, co pojawi się w tym roku w "Falloucie 76".

Wczytywanie...