Wiedźmin

Pierwszy Wiedźmin za darmo

Dodał: Mikeal, wtorek, 25 kwietnia 2017 · Komentarzy: 0

Nawiązanie przez GoG współpracy z brytyjską stroną Ars Technica stało się świetną okazją do zgarnięcia za darmo pierwszego "Wiedźmina" z angielskiego serwisu. Do zdobycia gry wymagane jest założenie konta na stronie Ars Technica. Z powodu powodzi fanów oraz działalności złośliwych botów mogą wystąpić problemy przy rejestracji.

wiedźmin

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad powrotem na te stare wirtualne śmieci lub też już dawno temu zabukowałeś rejs na wyspę Vvardenfell i teraz tylko niecierpliwie odliczasz minuty do premiery, która będzie miała miejsce 6 czerwca, to serwis Polygon postanowił wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń. Niewiele ponad pół godziny prezentacji rozgrywki powinno pozwolić z czystym sumieniem ocenić, czy inwestycja w "The Elder Scrolls Online: Morrowind" to dobra decyzja.

the elder scrolls online

Jak nie, to zawsze zostaje słońce i piasek, ale takie alternatywy to przecież ostateczność...

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Talion zdołał nauczyć się nowych morderczych sztuczek oraz stał się prawdziwym mistrzem dominacji, czego potwierdzeniem jest fakt, że swoją wendettę będzie mógł od teraz prowadzić z perspektywy smoczego grzbietu. Przyszedł więc czas, aby rzucić okiem na narzędzia mordu, dzięki którym przetrzebi hordy nikczemnego Saurona.

śródziemie: cień wojny

Najnowszy materiał z "Cienia Wojny" przybliża nam pokrótce zmiany, jakie zaszły w ekwipunku bohatera. Został on znacznie rozbudowany i dodano do niego kilka gatunkowych szlagierów, jak pojawienie się dodatkowych właściwości sprzętu za wypełnienie poszczególnych wyzwań.

Elex

Nowe screeny z Elex

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 24 kwietnia 2017 · Komentarzy: 0

Nasze ostatnie newsy dotyczące najnowszej gry Piranha Bytes były dość filmowym przeżyciem. Jednak teraz przyszedł czas na coś bardziej statycznego, jak wiadomo nie tylko X muzą człowiek żyje.

elex

Studio Monolith w tym momencie pokazało środkowy palec wszystkim, którzy narzekali, że sequel "Cienia Mordoru" będzie biedny oraz mało oryginalny. Spójrzmy prawdzie w oczy - nie przypominam sobie gry pozwalającej naparzać się ze smokiem, gdy nasz bohater ujeżdża lodowego giganta. Śródziemie nie było nigdy bardziej "cool".

śródziemie: cień wojny

Najnowszy materiał promujący "Cień Wojny" skupia się właśnie na wierzchowcach, które będzie mógł oswoić Talion. Oprócz znajomych bestii, czeka na nas wiele zaskakujących nowości.

Morion na głowę, rapier w dłoń, muszkiet na forkiet. Z okazji premiery "Expeditions: Viking", od godziny 19 dzisiejszego dnia do końca niedzieli, będziesz mógł za darmo wypróbować poprzednią grę studia Logic Arts, "Expeditions: Conquistador". To udana gra CRPG-ie z silnym naciskiem na taktyczną walkę pozwalająca nam na starcie się z dzikimi Aztekami oraz poszukiwanie El Dorado.

expeditions: conquistador

Choć Sauron się nie patyczkuje, a jego bezwzględne armie rozpoczęły powolny marsz w celu zniewolenia cywilizowanych zakątków Śródziemia, to Talion również przez te kilkanaście miesięcy nie próżnował. Jeden z naszych ulubionych straceńców zdołał opanować kilka nowych morderczych sztuczek, którymi zamierza gnębić wojska Władcy Ciemności.

śródziemie: cień wojny

Najświeższy materiał z gry prezentuje talenty, jaki niesie ze sobą drzewko drapieżnika. Dzięki niemu bohater będzie mógł w mgnieniu oku przemierzyć krótkie dystanse i wbić ostrze w bebechy zaskoczonego przeciwnika albo też unieszkodliwić go z ogromną brutalnością, aby wzbudzić popłoch u jego kolegów.

Apokalipsa, Panie!

Studio Piranha Bytes zachowuje się trochę tak, jakby ostatnią dekadę smacznie przespało w komorze kriogenicznej i nie miało ochoty na przejrzenie rozwiązań, jakie pojawiły się na przestrzeni lat. Oczywiście nie ma nic zdrożnego w mocnym trzymaniu się klasyki, ale raczej nie powinno się stać w miejscu, bo monotonia oraz stagnacja to prosta droga do piekła. Natomiast "Elex" zapowiada się na dokładnie tego samego odgrzewanego kotleta (tyle że z laserami i w post-apokaliptycznym sosie), który Niemcy serwują nam raz na jakiś czas.

elex

Osobiście mogę kręcić na to nosem, ale doskonale zdaję sobie sprawę, że wielu fanów gatunku, szczególnie tych z rozrzewnieniem wspominających serię "Gothic", wykrzyczy - w to mi graj! Tym bardziej, że najświeższy zwiastun gry zapowiada kolejny element, do którego przyzwyczaiło nas studio, czyli świat podzielony na różnorodne oraz wzajemnie zwalczające się frakcje. Dodajmy do tego tajemniczy pierwiastek, prowadzący do uzależnień, ale również zwiększający granice ludzkiej percepcji i mamy istny pierdolnik, w którym musi odnaleźć się nasz heros.

"The Executioner" pozwoli nam na wcielenie się w profesję rzadko spotykaną w grach - średniowiecznego kata. Jako oprawca musisz wydobyć informacje z przestępcy przywiązanego do stojącego przed nami krzesła. Co zrobisz? Będziesz go torturował, aż złamie się i powie wszystko czego pragniesz, albo okażesz łagodność i narazisz się na gniew pracodawców? Zadowolisz żądzę krwi tłuszczy lub zadasz szybką śmierć osobie, której winy nie jesteś nawet pewien?

the executioner

Hellpoint w najprostszym tłumaczeniu można określić jako "Dark Souls" w kosmosie. Po potężnym kosmicznym kataklizmie wszystkie żywe istoty w ułamku sekundy postradały zmysły po tym jak ich wspomnienia i ciała stopiły się z ich odpowiednikami z innych wymiarów. Oprócz tego kataklizm przyciągnął uwagę potężnych istot z głębin innych wymiarów, istot których lepiej nie niepokoić. Gramy jako bezimienny bohater, którego cele i motywację zależą tylko od naszych wyborów.

hellpoint
Wczytywanie...