Metro Exodus

Andrii Korzinkin na liście poległych

Dodał: , · Komentarzy: 0
andrii korzinkin na liście poległych

Wojna na Ukrainie wciąż trwa i zbiera swoje żniwo. I w ten czy inny sposób wpływa to na wielu z nas, także w branży gier. Otrzymaliśmy informację, że pośród zabitych znalazł się zmarły od ran Andrii Korzinkin, który pracował jako animator przy "Metro Exodus".

Undecember

Undecember powalczy o fanów Diablo?

Dodał: , · Komentarzy: 0
Undecember

Choć Blizzard spodziewał się fali krytyki fanów za produkcję "Diablo Immortal", to jednak tamtejszy model biznesowy wciąż przynosi odpowiedni zastrzyk gotówki. Tą samą drogą postanowiło pójść południowokoreańskie Needs Games, które kończy prace nad "Undecember". Oba wspomniane tytuły łączy nie tylko zamiłowanie do odpowiednich zysków, ale także darmowa dystrybucja, gatunek oraz charakter rozrywki. W końcu chodzi o to, by na końcu pokonać jakiegoś potężnego demona.

The Legend of Heroes: Trails from Zero

Zachodnia premiera Trails from Zero

Dodał: , · Komentarzy: 0
zachodnia premiera trails from zero

27 września nastał moment, na który sporo ludzi w naszej części świata czekało już od dawna. Nareszcie, po tylu latach oczekiwania, nastał dzień premiery "The Legend of Heroes: Trails from Zero". A co w związku z tym? Zobaczmy.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 wraca do łask

Dodał: , · Komentarzy: 0
cyberpunk 2077

"Cyberpunk 2077" szybko stał się synonimem gry wydanej pośpiesznie, zaś wersja przeznaczona na starszą generację konsol okazała się czynnikiem, który co prawda przyniósł grze rozgłos, ale w zupełnie inny od tego, czego życzyli sobie twórcy. Sytuacja uległa jednak poprawie, dzięki czemu nie tylko starano się załatać największe bolączki Night City, ale zapowiedziano także dodatek oraz przygotowano specjalną aktualizację przy okazji premiery serialu animowanego "Edgerunners". Wygląda na to, że V najgorsze ma już za sobą.

God of War: Ragnarok

Zwiastun fabularny "God of War: Ragnarok"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sony zrobiło miłą niespodziankę swoim fanom. Japończycy bez szumnych zapowiedzi zorganizowali wydarzenie o nazwie State of Play, podczas którego zaprezentowano zwiastun fabularny "God of War: Ragnarok". Na trwającym trzy minuty filmie zobaczyć można lokacje jakie odwiedzą Kratos oraz jego syn Atreus. Na opublikowanym video pojawili się również nowi bohaterowie – Tyr, nordycki bóg wojny, Odyn oraz Thor.

god of war: ragnarok,kratos,tyr

Niebojący się drobnych spoilerów mogą zapoznać się ze zwiastunem w rozszerzeniu newsa. Warto odwiedzić również blog PlayStation, na którym można zobaczyć więcej zrzutów ekranu z gry oraz zapoznać się z projektem kontrolera DualSense przyozdobionego nordyckimi motywami.

Baldur's Gate III
baldur's gate 3

Belgijskie studio Larian przygotowało kolejny zestaw poprawek do wciąż przebywającego we Wczesnym Dostępie "Baldur's Gate 3". Nie jest to najnowszy patch, lecz opatrzony numerem "29" hotfix, który ma za zadanie naprawienie najpoważniejszych problemów, z jakimi borykają się gracze. Wpierw jednak musimy przygotować się na pobranie nieco ponad 130 MB danych.

Succubus

Succubus z nowym DLC

Dodał: , · Komentarzy: 0
succubuss

Studio Madmind, czyli polski wydawca i producent kontrowersyjnej gry "Succubus", dostrzegło swoją szansę w wydawaniu kolejnych DLC, których głównym celem jest dodawanie kolejnych kostiumów. Nie inaczej jest z najnowszym płatnym rozszerzeniem, dzięki któremu będziemy mogli wcielić się w popularnego potwora o nietuzinkowym nakryciu głowy oraz wyposażymy naszą brutalną demonicę w zupełnie nowe moce oparte na ogniu i zamrażaniu przeciwników. Brzmi kusząco?

The Legend of Heroes: Trails from Zero

Zamieszanie z wersjami Trails from Zero

Dodał: , · Komentarzy: 0
zamieszanie z wersjami trails from zero

Od zachodniej premiery "Trails from Zero" dzielą nas już raptem dni, jednak nie mogę się pozbyć wrażenia, iż radość wywołaną tym faktem u wielu mogą zdusić kontrowersje, które ostatnio mają miejsce wokół serii. O ile wspomniane przeze mnie wstrzymanie prac nad fanowskim przekładem "Kuro no Kiseki" może nie będzie miało aż takiego wpływu na dualogię Crossbell, o tyle NIS America wydało oficjalne oświadczenie dotyczące wersji na PS4. Właściciele konsoli Sony nie będą mogli cieszyć się usprawnieniami, które trafią do wydania na PC-ty i Switcha.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości
deus ex

Doczekaliśmy się w końcu efektów przejęcia przez Embracer Group. Dawne THQ Nordic odkupiło od pogrążonego w kryzysie Square Enix prawa pozwalające wykorzystywać tak znane serie jak "Deus Ex", "Tomb Raider" czy "Thief". Nowi właściciele przejęli nie tylko markę, ale także całe studia, wśród których znalazły się Eidos Montreal oraz Crystal Dynamics. Embracer ogłosiło, że wspomniane tytuły właśnie powróciły do prawowitych twórców, praktycznie potwierdzając fakt, że trwają prace nad kontynuacją.

Guild Wars 2
guild wars 2

Już w przyszłym tygodniu będziemy mieli okazję wznowić zabawę w ramach powtórzonego pierwszego sezonu Żyjącej Opowieści "Guild Wars 2". Dołączymy do Marjory i Kasmeer w ich poszukiwaniach odpowiedzialnych za atak na królową Kryty. Ślad wiedzie do tytułowej wieży na południe od Divinity's Reach, przy okazji wykonując zaległe osiągnięcia oraz próbując zdobyć nowe. Wytrwali gracze zostaną nagrodzeni specjalnymi rękawicami. "Tower of Nightmares" powróci już 13 września.

Wczytywanie...