Studio Pixelated Milk wykonało świetną robotę, tworząc grę ”Regalia: Of Men and Monarchs”. Tytuł ten zyskał sobie sporą popularność, co zaowocowało powstaniem do niego dwóch DLC noszących tytuły ”The Unending Grimoire” oraz ”Paragons and Pajamas”.

regalia: of men and monarchs

Żaden z tych dodatków nie wnosi jakiś istotnych zmian do wątku głównego, czy większych historii pobocznych. Warto więc przejść prosto do tego, co zawierają. Pierwszy daje nam dostęp do misji dodatkowej, w wyniku której do miasta przybywa mistyk Bassanius, dający nam dostęp do magicznej księgi o ciekawych właściwościach. Drugi zaś rozszerza politykę zagraniczną o dwóch nowych sąsiadów/partnerów – Minwe i Armelisse, pozwalając nam na pozyskanie nowych bohaterów – Quinn albo duetu Yusufa i Beriusa – którzy będą nam towarzyszyć podczas wypraw do lochów.

Gracze przemierzają już nowe obszary dzięki ostatniemu rozszerzeniu do sieciowego "The Elder Scrolls Online", jednak jeśli do tej pory nie mieliście styczności z grą lub po prostu nie kupiliście rozszerzenia "Morrowind", to jest okazja, by odwiedzić wspomniane obszary Dunmerów.

morrowind,elder scrolls online

Akcja promocyjna, dzięki której przeniesiemy się na Vvardenfell przed wydarzeniami, które znamy z trzeciej odsłony serii, podyktowana jest rozpoczynającym się dzisiaj QuekeConem. Dzięki temu czeka nas nie tylko darmowa zabawa z "Morrowind", obniżka ceny najnowszego rozszerzenia "Summerset", jak też specjalne oferty na przedmioty i pakiety w oficjalnym sklepie gry. Dodatkowo, jeśli śledzicie kanał Twich, to możecie zgarnąć nowego towarzysza.

Guild Wars 2

Weekendowa Bozz Blitz Bonanza

Dodał: Courun Yauntyrr, czwartek, 9 sierpnia 2018 · Komentarzy: 0

Do końca Festiwalu Czterech Wiatrów w "Guild Wars 2" jeszcze kilka dni, ale w ten weekend ArenaNet przygotowała specjalny event dla wszystkich, którzy wciąż szlachtują kolejnych przeciwników w Crown Pavilion. Przygotujcie się na walkę z czasem w ramach Bozz Blitz Bonanza.

guild wars 2

Festiwal Czterech Wiatrów to oczywiście wyścigi, zbieranie kryształków, ale także zabawa w Crown Pavilion, gdzie pod czujnym okiem królowej Jennah trwa walka z bossami, którzy zajmują swój kawałek namiotu. Wydawca postanowił skłonić nas do wysiłku, bowiem w ten weekend rusza Bozz Blitz Bonanza, czyli swoiste święto tych, którzy chcą zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.

Dokładnie za tydzień ponownie ponownie weźmiemy udział w Festiwalu Czterech Wiatrów. Powrócą dobrze znane graczom sieciowego "Guild Wars 2" aktywności zarówno na terenie Labyrinthine Cliffs, jak też stołecznego Divinity’s Reach.

guild wars 2

Wspólny wysiłek Królowej Jennah, Black Trading Company, Lwiej Gwardii oraz Zephirythes sprawił, że znów będziemy mieli okazję do oderwania się od dotychczasowych starć z przeciwnikami. Raz jeszcze weźmiemy udział w szaleńczym wyścigu z użyciem czterech aspektów, jak też udamy się do Crown Pavilion, gdzie czeka turniej sygnowany przez samą monarchię Kryty.

Szykuje się wyśmienity koniec lata dla wszystkich pasjonatów klasycznych tytułów. Studio inXile oficjalnie ujawniło datę premiery ich najnowszego dziecka – "The Bard's Tale IV: Barrows Deep". Bard i jego drużyna śmiałków wyruszą na poszukiwanie sławy i bogactw do mrocznych lochów już 18 września. Warto jednak zaznaczyć, że tego dnia z produkcji będą moigli cieszyć się jedynie posiadacze komputerów osobistych. Gracz preferujący rozgrywkę za pośrednictwem konsol nowej generacji, Maca czy Linuxa będą musieli poczekać trochę dłużej – nawet do końca 2018 roku.

tej grze nie brakuje luzu

W celu uczczenia tego wydarzenia do sieci trafiły dwa nowe fragmenty rozgrywki. Pierwszy z nich skupia się na kluczowym elemencie, jakim jest proces tworzenia postaci. Drugi natomiast prezentuje pierwsze dziesięć minut rozgrywki. Po prawdzie to trochę wieje z nich nudą, ale może – jak to mawiał wielki pasjonat popkultury z nutką adrenaliny – "spokojnie, zaraz się rozkręci".

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 4 nie ma racji bytu...

Dodał: Tokar, czwartek, 12 lipca 2018 · Komentarzy: 3

...ale już gra osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego jak najbardziej się pojawi. Co prawda trudno powiedzieć kiedy i ile lat będziemy musieli na nią czekać, ale CD Projekt RED nie jest w ciemię bite. Nie po to inwestowali tyle czasu, wysiłku i pieniędzy w rozwój marki "Wiedźmin", aby teraz wyrzucić ją na same dno zamrażalki. Potwierdza to Adam Kiciński, prezes firmy, który kolejny raz podkreśla, że los Geralta i spółki jest bliski sercu rodzimych developerów.

wiedźmin 4

Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i którego wciąż domagają się gracze na całym świecie – zaznacza Kiciński.

Jeżeli rozwikłaliście enigmatyczne plany Eothasa i z niecierpliwością czekacie na kolejne przygody spod znaku Archipelagu Martwego Ognia, to mamy dla Was zdecydowanie dobre wieści. Pierwszy z zapowiedzianych jakiś czas temu fabularnych DLC już wkrótce zagości na ekranach monitorów wszystkich zainteresowanych graczy.

pillars of eternity 2,beast of winter

"Beast of Winter" zabierze nas na tajemniczą wyspę opanowaną przez bandę kultystów. Zadaniem naszej dziarskiej drużyny będzie odkrycie mrocznego sekretu skrywanego przez sektę. Dodatkowo pierwszy teaser zapowiada, co w sumie nie jest wielkim zaskoczeniem zważywszy na tytuł dodatku, że we wszystkim będzie maczał palce Rymrgand – bóg i manifestacja zniszczenia pod różnorakimi postaciami.

GreedFall

GreedFall – zwiastun fabularny

Dodał: Tokar, środa, 13 czerwca 2018 · Komentarzy: 0

Oprócz potentatów branży elektronicznej rozrywki i dużych graczy, na targach E3 obecni są również mniejsi developerzy, którzy starają się przyciągnąć zainteresowanie swoimi nieszablonowymi wizjami. Jednym z takich studiów jest francuskie Spiders, czyli arcymistrzowie ciekawych, lecz budżetowych cRPGów. Z okazji imprezy w Los Angeles postanowili uchylić rąbka tajemnicy w kwestii swojego nowego projektu – "GreedFall".

greedfall

Intryga została umiejscowiona w przesyconych magią siedemnastowiecznych klimatach. Na świecie szaleje enigmatyczna plaga, która stopniowo tępi ludzką populacje i zmusza zdesperowane niedobitki w poszukiwaniu lekarstwa do ucieczki na nowe, dziewicze lądy. Jedni chcą zwyczajnie przetrwać, inni widzą w nowych odkryciach szansę do zdobycia chwały, bogactw czy tajemnej wiedzy. Jednak tubylcy nie są zadowoleni z panoszenia się niezapowiedzianych gości na ich terenach i podnoszenia łapsk na ich sekrety, a to oznacza jedno – wojnę.

Podczas prezentacji najświeższego zwiastuna dominowały zachwyty nad tym, co zobaczyliśmy na ekranach i okrzyki zadowolenia, że w końcu coś ruszyło w temacie "Cyberpunk 2077". Jednak część graczy przyjęła najnowszy materiał zaserwowany przed CD Projekt RED z mieszanką sceptycyzmu oraz rozczarowania. Pojawiły się opinie, że zajawka jest "zbyt cukierkowa", "za czysta" oraz "dominuje w niej klimat dla gimbusów". Kilka słów do księgi skarg i zażaleń postanowił dorzucić także William Gibson, pisarz i jeden z pionierów gatunku cyberpunk, który stwierdził, że:

cyberpunk 2077

"Zwiastun Cyberpunk 2077 sprawia wrażenie GTA przebranego w sztampowy kostium retro-future w stylu lat 80', ale hej, to tylko moje zdanie."

Auć...

"Divinity: Grzech Pierworodny II" to jeden z lepszych i ciekawszy cRPG ostatnich lat. Taki wniosek płynie z pochlebnych recenzji branżowych krytyków, jak i ciepłych opinii rozlicznych graczy. No, a że poszła za tym wyśmienita sprzedaż, to również nie w kij dmuchał. Dlatego nie dziwi, że studio Larian planuje wypuszczenie wersji konsolowej ich ostatniego dziecka. Poza tym – obiecali, a słowa należy dotrzymywać.

divinity: grzech pierworodny ii

Konsolowi gracze mogą już nerwowo wydzierać kartki z kalendarza, gdyż Belgowie ustalili oficjalną datę premiery na Xbox One oraz PlayStation 4. Tytuł w wersji "definitywnej", czyli ze wszystkimi usprawnieniami, które otrzymały PC'ty, trafi do sprzedaży już 31 sierpnia.

Wczytywanie...