Inne

O muzycznej stronie Crossroads Inn

Dodał: Mikeal, sobota, 16 lutego 2019 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Crossroads Inn miesza nie tylko managment sim z gatunkiem RPG. Twórcy z Kraken Unleashed wiedzą, że żadna porządna karczma nie obędzie się bez odpowiedniej, klimatycznej muzyki. Dlatego Crossroads Inn zostanie doprawiony muzyką stworzoną na unikatowych instrumentach z epoki, a skomponowaną i wyprodukowaną przez Marcina Przybyłowicza, autora muzyki w licznych grach – między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon.

crossroads inn
Metro: Exodus

Premiera Metro: Exodus

Dodał: Mikeal, sobota, 16 lutego 2019 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Nadszedł czas opuścić klaustrofobiczne korytarze moskiewskiego metra i wyruszyć w wielką podróż przez zdewastowaną nuklearną pożogą Rosję. Metro Exodus – najnowsza odsłona serii gier opartych o bestseller Dmitrija Głuchowskiego, ma dziś premierę na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

metro: exodus

Zakończenie najnowszego epizodu Living Story do sieciowego "Guild Wars 2" postawiło przed graczami jedno, ale zasadnicze pytanie – co dalej? Twórcy gry postanowili nam to wyjaśnić na łamach amerykańskiego dwutygodnika "Forbes".

guild wars 2

Kolejny epizod "Żyjącej Opowieści" już samym swoim tytułem zwiastował poważne zmiany, jakie zajdą podczas próby pozbycia się zagrożenia ze strony smoka Kralkatorrika. Wysiłek wielu osób miał w końcu przynieść zwycięstwo w walce z przeciwnikiem, który każdego dnia stawał się coraz groźniejszy. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak sobie zakładała nasza postać, stąd jeśli do tej pory nie graliście, to ostrzegam przed spoilerami.

beamdog

Dnia 7 lutego roku pańskiego 2019 studia Beamdog i Skybound Games ogłosiły zawiązanie współpracy mającej na celu udostępnienie na konsolach gier poddanych przez Beamdog operacji plastycznej. W ręce właścicieli konsol trafią "Baldur’s Gate", "Baldur’s Gate II", "Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear", "Icewind Dale", "Planescape: Torment" i "Neverwinter Nights 1". Jak na razie nie wiemy jakie konsole zostaną pobłogosławione klasykami cRPG, kiedy zostaną wydane i jaka zawartość znajdzie się w ich pudełkach.

Najnowszy filmik z nadchodzącego "Metro: Exodus" zaznajomi nas z ulubionymi zabawkami graczy preferujących bliskie starcia – strzelbami. Od jednostrzałowego aszota, poprzez duplet i ubojnik, każda strzelba zostaje przedstawiona wraz z wymienieniem jej mocnych oraz słabych stron wraz z potencjalnymi ulepszeniami.

metro: exodus

Informacja prasowa

Artem śnił o życiu na powierzchni, ale w postapokaliptycznej Rosji sny łatwo mogą zmienić się w koszmary...

metro exodus

Studio 4A Games, wydawca Koch Media, oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zapraszają na spektakularny, krótkometrażowy film CGI – Koszmar Artema. W prologu stanowiącym wprowadzenie do wydarzeń w Metro Exodus, nadzieja na lepsze jutro miesza się ze strachem towarzyszącym życiu poza korytarzami metra. Animację wyprodukowało polskie studio Platige Image.Studio 4A Games, wydawca Koch Media, oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zapraszają na spektakularny, krótkometrażowy film CGI – Koszmar Artema. W prologu stanowiącym wprowadzenie do wydarzeń w Metro Exodus, nadzieja na lepsze jutro miesza się ze strachem towarzyszącym życiu poza korytarzami metra. Animację wyprodukowało polskie studio Platige Image.

kingdom come: deliverance,band of bastards

W najnowszym DLC zatytułowanym "Bands of Bastards" Henry (lub poprawnie Jindřich) stanie przed nie lada wyzwaniem. Przyjdzie mu się wcielić w rolę... przewodnika dla tytułowej zgrai szubrawców, która została sprowadzona przez Sir Radziga Kobyłę w celu wybicia bandytów niepokojących mieszkańców Rattay. Szybko jednak okazuje się, że najemnicy są równie skłonni do walki z rzezimieszkami jak do bitki i wypitki oraz nieprzystojnego dostawiania się do nadobnych białogłów. Oprócz tego podczas podróży przez ziemie otaczające Rattay dowódca kompani baron Kucho z Rychwaldu napotyka swojego rywala i zaprzysięgłego wroga Radziga, a w powietrzy robi się gęsto od bełtów i mieczy.

Informacja prasowa

Kraken Unleashed – wewnętrzne studio produkcyjne Klabatera – za niespełna dwa tygodnie uruchomi na Kickstarterze kampanię crowdfundingową dla projektu Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w Q4 br. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k USD. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

crossroads inn

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie naszej społeczności i dotarcie do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Pozwoli nam to na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią graczom rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Dodatkowo, liczymy że udana kampania pomoże również zwiększyć promocyjny zasięg produkcji.

Informacja prasowa

Premiera Metro Exodus zbliża się wielkimi krokami. Dziś deweloper – studio 4A Games – prezentuje nowy zwiastun z rozgrywką z nadchodzącej produkcji, a polski wydawca tytułu – Techland, będący partnerem Koch Media – ogłasza wspólne działania z wydawcą książek z serii Uniwersum Metro.

metro exodus
The Elder Scrolls: Legends

Isle of Madness już dostępne

Dodał: Courun Yauntyrr, piątek, 25 stycznia 2019 · Komentarzy: 0

Fani karcianki "Elder Scrolls Legends" mogą przetestować w boju najnowsze jednostki, które pojawiły się wraz z premierą najnowszego rozszerzenia, czyli "Isle of Madness". Drżące Wyspy to nie tylko zupełnie nowa linia fabularna, ale przede wszystkim 55 nowych kart.

isle of madness,elder scrolls legends

Daedryczny książę szaleństwa Sheogorath zaprasza do swojej krainy, którą mogliśmy zobaczyć przy okazji drugiego dodatku do "Obliviona". Tym razem wcielimy się w pozostającego poza czynną służbą szpiega, imieniem Talym Rend, zaś naszym celem stanie się pokonanie samego pana tych ziem. Rzecz jasna dostajemy w swoje ręce nowe figury, nieznane wcześniej rodzaje kart oraz linie Manii i Demencji.

Wczytywanie...