W poniedziałek zwykle zaczyna się marudzenie z okazji początku nowego tygodnia, jednak to właśnie wtedy zyskamy szansę na darmową grę z naszej listy życzeń na serwisie GOG.com. Trzeba będzie wpierw podzielić się nią z całym światem.

gog,gog com

Tworzenie listy życzeń przypomina trochę pisanie do Mikołaja, jednak czasem warto to zrobić, by dostać informację o przecenie wymarzonej gry. Nie inaczej jest na serwisie GOG.com, gdzie w poniedziałek może na nas czekać niespodzianka. Warto jednak wcześniej przejrzeć listę życzeń, aby wybrać tylko te tytuły, w które chcemy zagrać jak najszybciej.

Trzecia i ostatnia odsłona serii gier cRPG w nordyckich klimatach, czyli "The Banner Saga 3", zadebiutuje już 24 lipca bieżącego roku. Taką informację podali twórcy, studio Stoic Games.

the banner saga 3

Gra będzie dostępna na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wśród bonusów dodawanych do zamówień przedpremierowych znalazła się nowa postać.

Otwarty list Marcina Iwińskiego jasno sprecyzował zakres zmian, który dotknie "Gwinta: Wiedźmińską grę karcianą". Ma być zdecydowanie bardziej po wiedźmińsku nie tylko w kwestii rozgrywki, ale także wyglądu tytułu, który w końcu dostanie pierwszą kampanię fabularną.

gwint,gwint wiedźmińska gra karciana

Współzałożyciel CD Projektu potwierdził, że studio zamierza przyjrzeć się "Gwintowi", który jest ich pierwszym tytułem dla wielu graczy. Szereg zmian został określony mianem "GWENT: Homecoming", dzięki którym gra być ładniejsza, ciekawsza i bardziej "wiedźmińska". Wszystko to w przeciągu nadchodzących sześciu miesięcy, po których tytuł wyjdzie z fazy otwartej bety.

"Divinity: Original Sin II" to największy sukces belgijskiego studia Larian i laureat wielu nagród w gatunku cRPG. Jeśli nadal nie macie tej produkcji w swojej kolekcji, to warto jeszcze chwilkę poczekać, bowiem w grze pojawi się język polski.

divinity original sin 2

Druga odsłona "Grzechu Pierworodnego" jest już od pewnego czasu obiektem starań fanów, którzy pracują nad nieoficjalnym spolszczeniem, jednak dalsze prace nie będą miały większego sensu w obliczu oficjalnego tłumaczenia. Ta dobra informacja zbiegła się z niedawnymi doniesieniami o planowanych wersjach konsolowych "Divinity: Original Sin II".

Toril

Wieści z Torilu

Dodał: Tokar, czwartek, 15 marca 2018 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Jeśli jesteś fanem gier RPG, lubisz pisać, czytać i chciałbyś współtworzyć niesamowite historie ze świata Zapomnianych Krain, zapraszamy do wspólnej zabawy w grze tekstowej Toril.pl.

toril

Sytuacja w Skraju nie tyle ustabilizowała się, co żyjący w ciągłym strachu i niepewności mieszkańcy częściowo do niej przywykli. Utworzona kilka miesięcy temu armia zawodowa pod wodzą Marszałka Zadory i pułkownika Eckharta odnosi pierwsze sukcesy w walce z grupą Grasanta z Zielonych Pól – pojmany zostaje Czarny Melvo, jego prawa ręka.

Jednostki wojskowe są także dobrym odstraszaczem i przypomnieniem dla koczujących w Puszczy goblinów, że warto utrzymywać pokój i dobre stosunki. Przynajmniej do czasu aż zielonoskórzy – oby szybko - się stąd nie wyniosą.

Informacja prasowa

O`Hara! Murphy! Słyszeliście już wieści? Na GOG.com rozpoczyna się Wyprzedaż na św. Patryka, która potrwa przez cały tydzień!

gog,wyprzedaż,dzień św.patryka

Dołącz do obchodów - zebraliśmy ponad 300 gier z rabatem nawet do 90%, a do tego magiczne kapelusze skrzatów ze wspaniałymi grami niespodziankami!

Informacja prasowa

Czy grałeś kiedyś w grę tak wielowarstwową, że nie mogłeś się nie zastanawiać jak złożono to wszystko w jedną, spójną całość? Cóż, dziś zespół developerów ze studio AurumDust zaprasza cię do rzucenia okiem na nowe wideo, które pokazuje nie tylko w jaki sposób tworzyli swoją narracyjną grę RPG, Ash of Gods, ale także zapoznaje cię z kluczowymi członkami ekipy, która włożyła godziny, dni, a nawet lata swojego życia w pracę nad nią.

ash of gods

Produkowane przez Zaum Studio "No Truce with the Furies" dostało nowy wspaniały tytuł - "Disco Elysium". Powód zmiany nazwy nie jest nam znany, ale trzymamy rękę na pulsie i w przypadku ujawnienia jakichś informacji opublikujemy je.

no truce with the furies

"Disco Elysium" jest rewolucyjną mieszaniną izometrycznej gry cRPG i opowieści detektywistycznej osadzonej w unikalnym uniwersum urban fantasy.

Najnowsza aktualizacja do gry jest już dostępna. "Gwint" podpatruje konkurencję, więc najnowszy zwiastun ma nas zachęcić do wypróbowania trybu Areny, w którym powalczymy o nagrody od niesławnego Pana Lusterko. Oczywiście, nic nie dostaniemy od niego za darmo.

gwint

Pierwsze zapowiedzi nowego trybu pojawiły się już w okolicach Walentynek, jednak najnowszy zwiastun skutecznie zaostrza apetyt na nowy tryb Areny. No może nie do końca "nowy", bowiem polskie studio podpatruje rozwiązania od konkurencji, wliczając w to lidera - "Heartsone". Czy to oznacza, że gra upodobni się do przodującego wśród karcianek dzieła Blizzarda?

Chociaż piętnasta odsłona serii "Final Fantasy gości już na konsolach od jakiegoś czasu, to jej wersja na PC wkrótce trafi w ręce graczy. Niezdecydowanych względem zakupu na pewno zainteresuje wersja demo, która pojawiła się na platformie Steam.

final fantasy

Na początku marca przygody księcia Noctisa zadebiutują także na komputerach osobistych, więc wydawca dwoi się i troi, by tylko zachęcić nas do zamówień przedpremierowych. Blisko 170 PLN to nie jest mało, więc przed wydaniem ciężko zarobionych złotówek dobrze będzie ściągnąć demo gry. Czeka na nas naprawdę sporo plików do pobrania, bowiem ta wersja zajmuje "skromne" 21 GB.

Wczytywanie...