Cyberpunk 2077

Premiera Widma Wolności

Dodał: , · Komentarzy: 1
cyberpunk 2077,widmo wolności

Choć właściciele konsol już od wczoraj mogą bawić się w najnowszy (a zarazem jedyny) dodatek do "Cyberpunk 2077", to właśnie dzisiaj "Widmo Wolności" trafiło w ręce posiadaczy wersji gry na PC. Poprzedzone dużą łatką, rozszerzenie udostępni nam nieznany dotąd fragment Night City, jak też ma za zadanie odzyskać zaufanie graczy, którzy trzy lata temu zaufali twórcom serii "Wiedźmin". Pierwsze statystyki ilości graczy sugerują, że czeka nas hit.

Inne
Ogłoszenia w Sprawie Kuro no Kiseki/Trails through Daybreak

Gry z serii "The Legend of Heroes" to dzieła, które na rynku jRPG-ów zyskały sobie znaczącą i zasłużoną reputację. Ogromne rzesze graczy – w tym ja, wasz skromny redaktor – zakochały się w przyjemnym gameplayu, inspirujących postaciach i fabule, w której można się zatopić na długie godziny. Jednakże, z racji problemów z lokalizacją, gracze zachodni są zmuszeni do tego, iż ustępują swym pobratymcom ze Wschodu pod kątem dostępności do najświeższych pozycji z serii. Jednakże, ostatnie dni przyniosły ważne wieści na temat lokalizacji kolejnej części – "Kuro no Kiseki", które w naszej części świata będzie znane jako "Trails through Daybreak"

Inne
wizardry: proving grounds of the mad overlord w early accesie

"Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord" to gra, którą uważa się za jedno z najważniejszych dzieł w historii gatunku RPG. W 1981 była to produkcja rewolucyjna, ponieważ zapoczątkowała w RPG-ach drużyny w stylu, jaki jest nam znany w dzisiejszych produkcjach spod tego sztandaru. Konwersja projektu na japońskie komputery i konsole okazała się tak popularna, że uznaje się ją za jedną z głównych inspiracji takich serii jak "Final Fantasy" czy "Dragon Quest". Dziś zaś ta legenda doczekała się odrodzenia, gdyż na Steamie w Early Accesie został udostępniony jej remake.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
eiyuden chronicle: hundred heroes z przesuniętą datą premiery

"Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes" to w chwili obecnej jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji z gatunku JRPG. Tytuł zapowiedziano już w 2020 roku poprzez wspierajacą go kampanię na Kickstarterze. Jednakże, mimo faktu iż informacje o dziele od Rabbit & Bear Studios przewijają się od dłuższego czasu, to gracze byli zasadniczo trzymani w informacyjnym limbo. Nadszedł jednak czas na zmianę.

Starfield

Dzisiaj premiera Starfield

Dodał: , · Komentarzy: 1
starfield

Nowa gra RPG od Bethesdy oficjalnie ląduje dzisiaj w sprzedaży i jest zarazem wielką nadzieją studia na spektakularne wyniki sprzedaży. Mowa oczywiście o "Starfield", które jest zarazem pierwszym od bardzo dawna tytułem niepowiązanym z wcześniej istniejącą serią. Czy podróże kosmicznych śmiałków są tym, na co czekali fani i czy to właśnie ta gra przesądziła o wcześniejszej premierze innych tytułów?

Baldur's Gate III

Larian poprawia jeden z romansów

Dodał: , · Komentarzy: 0
minthara

Fani pewnej mrocznej elfki, do których również się zaliczam, z pewnością aktualizują już swoją kopię "Baldur's Gate 3" o najnowszą łatkę, dzięki czemu bliższe spotkania, zwłaszcza w trzecim akcie, mają w końcu szansę zaistnieć. To oczywiście nie całość zmian, jakie Larian zdecydowało się zaimplementować do gry, choć raczej mówimy tu o przywracaniu wyciętej wcześniej zawartości niż faktycznym zajmowaniu się nowymi wątkami.

Dune: Spice Wars

Dune: Spice Wars opuszcza wczesny dostęp

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

dune: spice wars

Diuna jest podstawą uniwersum, które stało się kamieniem węgielnym dzisiejszego sci-fi. Jest to widoczne w wielu aspektach rozmaitej twórczości, lecz w wydziale gier komputerowych nie można było zanotować żadnych większych wydarzeń od przeszło 20 lat. Nadszedł jednak czas by w końcu to zmienić. Deweloper Shiro Games i wydawca Funcom przekazali, że "Dune: Spice Wars" doczeka się oficjalnej premiery w tym roku.

Eon Rush

Eon Rush na Targach Gamescon 2023

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

eon rush na targach gamescon 2023

Świat gier, tak jak każdy inny, nie stoi w miejscu. Powstają nowe firmy, a te wciąż chcą nas czymś zaskoczyć i zainteresować. Tym razem pod lupę trafia Eon Rush Studios, które prezentuje swoją flagową kooperacyjną grę Action-RPG, "Eon Rush". Przemierzając czas i przestrzeń, gracze będą walczyć w różnych epokach science-fiction i fantasy. Produkcja ta wkrótce pojawi się na PC na Steam, a wczesne demo w wersji pre-alpha będzie dostępne na tegorocznych targach Gamescom.

Inne

Polacy Mistrzami Świata w Warhammera 40:000

Dodał: , · Komentarzy: 1
polacy mistrzami świata w warhammera 40:000

O tym, że Polacy są mistrzami różnych dziedzin, nie trzeba nikogo przekonywać. Raz za razem udowadniamy, że umiemy przekraczać wszelkie oczekiwania i tworzyć historię. Teraz możemy zaś z dumą ogłosić, że podczas WTC Team Event Warhammer 40k nasza reprezentacja zajęła w rozgrywkach pierwsze miejsce.

Guild Wars 2
guild wars 2

Twórcy "Guild Wars 2" postanowili przybliżyć graczom funkcję, jaką będzie spełniała Wizard's Vault w najnowszym rozszerzeniu. Celem jest oczywiście aktywizacja tych osób, które poczuły zmęczenie wirtualną Tyrią i niejednokrotnie szukały nowych wyzwań w zupełnie innych miejscach. Czy skarby czarodziejów będą w stanie skusić każdego i co musimy zrobić, aby na nie zasłużyć?

Wczytywanie...