szczury_wroclawia_szpital
Star Wars

Mieliśmy figurkę Yennefer z Vengerbergu, potem pokazano Lilith, więc firma Sideshow Collectibles nie chce pozostawać w tyle, prezentując nam kolejną postać z serii Mythos. Tym razem padło na pozbawioną włosów oraz niepotrzebnych skrupułów Asajj Ventress.

star wars

Trudno przejść obok kobiety w czerwonym, ale na pewno lepiej trzymać się z dala od uczennicy samego hrabiego Dooku, bowiem pochodząca z Darthomiru Asajj skutecznie pracowała nad tym, by kilku Jedi ponownie mogło stać się częścią Mocy. Prezentowana powyżej figurka nie jest groźna, jeśli nie liczyć ceny, która może spowodować u niektórych skok ciśnienia. Czymże jest dla nas marne 595 dolarów?

Neverwinter Nights

Beamdog przygotowało kolejną aktualizację do swojej odświeżonej wersji "Neverwinter Nights". Wśród kilkunastu mniejszych i większych zmian koniec wsparcia dla systemów 32 bitowych oraz zupełnie nowe menu, które dotąd królowało na komórkach.

newerwinter nights

Oznaczona numerkiem 1.79 aktualizacja do "Neverwinter Nights: Enhanced Edition" przynosi kilka ważnych zmian. Przede wszystkim jest to pierwsza łatka, która nie dotyczy posiadaczy 32 bitowej wersji systemu operacyjnego. Tym samym każda kolejna zmiana będzie zmuszała do przesiadania się na innego Windowsa. W nagrodę za poniesiony trud możemy spodziewać się chociażby zupełnie nowej grafiki w menu gry.

Resident Evil 3: Remake

Ogromny sukces odświeżonej wersji drugiej odsłony serii "Resident Evil" sprawił, że kolejne tego typu produkty były tylko kwestią czasu. Capcom idzie za ciosem, zapowiadając remake kolejnej części serii, w której z zarazą będzie walczyć uwielbiana przez fanów Jill Valentine.

resident evil

Pierwowzór, o podtytule "Nemesis", pojawił się w 1999 roku na pierwszą konsolę Sony. Tym samym mija dwadzieścia lat od chwili, gdy jako Jill Valentine próbowaliśmy wydostać się z ogarniętego Wirusem G Raccoon City. Capcom poprawi grafikę, odrobinę pozmienia modele głównych postaci i raz jeszcze zaprosi nas do wspomnianego wyżej miasta, by rozprawić się z plagą oraz krwiożerczymi Nemesis.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Electronic Arts z radością zaciera ręce, bowiem ich ostatnia gra zdobywa kolejnych graczy, zasilając konto wydawcy. Nic tak nie cieszy giganta, jak dodatkowe fundusze, jednak trzeba przyznać, że z premierą "Star Wars: Upadły zakon" trafili w doskonałym momencie.

upadły zakon,star wars

Wysoka cena oraz krytykowana od chwili premiery długość gry na pewno wpłynęły na ocenę graczy, ale mimo to poprzez platformę Steam przygody Cala znalazły ponad milion nabywców. Jak to możliwe, że EA stworzyło odnoszący sukcesy tytuł dla jednego gracza, w którym nie ma tak ukochanych przez nich mikrotransakcji oraz porządnego romansu?

Inne

Przetestuj otwartą bete GOG Galaxy 2.0

Dodał: , · Komentarzy: 0

GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na gogalaxy.com i dołącz do innych graczy.

gog galaxy 2.0

Czas skończyć z obciążającymi zasoby naszych komputerów klientami, które musimy mieć wciąż uruchomione, by mieć dostęp do swoich gier z różnych aplikacji i móc sprawdzić, w co grają nasi znajomi. GOG GALAXY 2.0 w wygodny sposób pokazuje wszystkie twoje gry w jednej bibliotece i sprawia, że w prostszy sposób możesz kontaktować się ze znajomymi z różnych platform.

Inne

Fabularny grudzień od CD Projekt

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na sklepowych półkach można już znaleźć premierowe tytuły, które nakładem CDP pojawiły się w grudniu na polskim rynku. Fani przygodówek, klasycznych tytułów cRPG i gier towarzyskich znajdą coś dla siebie, jak również na prezenty dla bliskich na nadchodzące Święta.

cd projekt
Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Chociaż "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" powoli żegna się z konsolami, to CD Projekt zaskoczyło dzisiaj wypuszczeniem najnowszego dodatku, który pojawia się jako darmowa aktualizacja. Tym razem wśród kart pojawi się nieco orientalna nuta, bowiem zawitają do nas kupcy z Ofiru.

gwent

Trochę mało mamy tych dodatków do "Gwinta". Ledwie zdążyliśmy zapoznać się z polityką Radowida, a tu nagle pojawiają się Ofirczycy i próbują naprawić to, na czyli poległy wampiry, przestępcy oraz Redańczycy. Chociaż nowości jest tu całkiem sporo, to po raz pierwszy rozszerzenie nie pojawi się na konsolach, dobitnie pokazując, że CD Projekt zmusza fanów do rozgrywania partyjek na pozostałych platformach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Fani świata Andrzeja Sapkowskiego z niecierpliwością wyglądają premiery serialu, który pojawi się jeszcze w tym miesiącu, jednak wcześniej możemy zobaczyć efekt fanowskiego projektu "Pół wieku poezji później". Czy niski budżet zrównoważy wielkie serce?

pół wieku poezji później

Za tym projektem stoi grupa ludzi, która kocha świat Geralta na tyle, by uznać ekranizacja prozy Sapkowskiego za najzwyczajniej w świecie kiepską i samemu spróbować swoich sił. Bez wielkiego sponsora, za to całkowicie za darmo i z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego. Już w 2015 roku zapowiedziano, że powstanie "Alzur’s Legacy", który ma się rozgrywać 25 lat po wydarzeniach, które poznaliśmy w ostatnim tomie Sagi. Czy warto było czekać aż cztery lata?

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Wojna Meve bez dalszego ciągu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Plany były ogromne, wliczając w to wiele kampanii w różnych częściach świata, ale ostatecznie "Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści" nie doczeka się kontynuacji. Tym samym CD Projekt realizuje politykę cięcia projektów, które nie przynoszą spodziewanych zysków. Kto będzie następny?

wojna krwi

Polskie studio CD Projekt ogłosiło, iż nie planuje dalszych przygód królowej Meve w ramach "Wojny krwii". Tym samym nasze zmagania z Nilfgaardem okazują się jedynie ciekawostką, która zawiodła oczekiwania twórców w kwestii przychodów. Brak nowej zawartości, szybkie przeceny i początkowe ograniczenie do jednej platformy to elementy, które przesądziły o losie "Wiedźmińskich opowieści".

Pathfinder: Kingmaker

Co można zrobić, gdy wyprodukowała się jednego z najlepszych cRPGów 2018 roku? Panowie z Owlcat Games znają odpowiedź na to pytanie. Sequel! Tym razem jeszcze większy i bardziej dopracowany. I o dziwo bez pomocy Kickstartera lub Figstartera. Zamiast tego podjęli pieniądze (okrągły milion dolarów) od międzynarodowej korporacji finansowej Gem Capital (miejmy tylko, że nie skończy się to jak zazwyczaj kończą się kontrakty małych studiów z korporacjami). Rozstali się również z wydawcą pierwszej części My.Games, ale według szefa studia wciąż pozostają w przyjacielskich stosunkach. Jako, że gra została zapowiedziana dzisiaj wybaczcie brak nowych grafik poza jedną tytułową.

pathfinder: wrath of the righteous
Wczytywanie...