sługa-korony

Nie ma co dłużej zwlekać z ogłoszeniem wyników dwóch konkursów, w których mogliście wygrać książki "Pochodnia w mroku" oraz "Assassin's Creed: Ostatni potomkowie. Grobowiec Chana". Wystarczyło jedynie odpowiedzieć na proste pytania.

pochodnia w mroku,konkurs

Na pierwszy ogień, a jakże, pójdzie "Pochodnia w mroku". Do wygrania były w sumie trzy egzemplarze. Tyle też pytań zawierał nasz formularz zgłoszeniowy, w którym należało własnoręcznie wpisać prawidłowe odpowiedzi. Niestety nie wszystkim udała się ta sztuka, stąd maszyna losująca miała nieco ułatwione zadanie.

Polski Techland rusza na podbój świata cyfrowej dystrybucji. Właśnie zainicjowano Gemly.com, które ma oferować gry tworzone przez różnych producentów. Na start przygotowano kilka promocji.

gemly,techland

Twórcy marki "Dying Light" postanowili spróbować podbić wciąż rosnący rynek dystrybucji cyfrowej gier. Niezrażeni klęskami konkurencji, jak chociażby pewnego francuskiego studia, które także na fali popularności pewnego tytułu uwierzyło w sukces, stworzyło Gemly.com. Tym samym Techland zawalczy z gigantami pokroju Steam czy także polskiego GOG.com. Z okazji premiery możemy liczyć na pewne rabaty.

Game Exe

Podsumowanie ankiety

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 12 lipca 2017 · Komentarzy: 3

Spróbowaliśmy czegoś nowego. Spróbowaliśmy skłonić was do udziału w ankiecie, gdzie zadawaliśmy więcej niż jedno pytanie. Coś jak referendum, ale lepszego. Czy pomysł wypalił? Odpowiedź na to pytanie będzie częścią naszego małego podsumowania.

podsumowanie ankiety

Wszelkie referenda, głosowania i tym podobne mają w naszym kraju długą tradycję. U nas jednak nie będzie żadnej polityki, bowiem pytaliśmy o sprawy istotne z punktu widzenia funkcjonowania portalu. Tego samego portalu, na którym właśnie jesteście. Podniosłość tej chwili sprawiła, że do pomocy udało mi się nakłonić jednego z redaktorów. Wszystko po to, aby efekt był wart zachodu. Udało się?

Anthem

Anthem - nowa gra od BioWare

Dodał: Lessingham, sobota, 10 czerwca 2017 · Komentarzy: 3
Anthem

Na targach E3 światło dzienne ujrzała informacja o nowej grze studia BioWare, odpowiedzialnego za m.in. takie serie jak „Baldur's Gate”, „Mass Effect” czy „Dragon Age”. Nowa produkcja nosi tytuł „Anthem”, czyli „Hymn”. Niewiele o niej póki co wiadomo – jak na razie poznaliśmy tylko krótki teaser, który znajdziecie w rozszerzeniu tej wiadomości, opatrzony opisem mówiącym o niebezpiecznym, pierwotnym świecie gry i czekających w nim wyzwaniach. Więcej informacji uzyskamy zapewne 11 czerwca, w drugim dniu trwania targów E3, na kiedy to zapowiedziano filmik z rozgrywki. Wstępne informacje mówią o premierze planowanej ogólnie na późny 2018 rok. Będziemy informować Was na bieżąco!

Game Exe

Aktualizacja na Dzień Dziecka

Dodał: Tokar, czwartek, 1 czerwca 2017 · Komentarzy: 0

Dzień Dziecka na Game Exe zapowiada się trochę ekscentrycznie i niepokojąco. Mikael doszedł do jedynego słusznego wniosku, że współczesny świat jest brutalny, a przyszłość nie rysuje się zbyt różowo, więc dzieciaki powinny od najmłodszych lat przygotowywać się do walki o przeżycie. Dlatego postanowił przyszykować artykuł o umiejętnościach bojowych w "Age of Decadence". Dzięki niemu młodzież dowie się, jak skutecznie rozłupać komuś czaszkę w postapokaliptycznym świecie lub też nauczy się, że jeden cios wycelowany w czułe miejsce jest wart więcej niż tuzin powierzchownych ran.

deus ex,inspektor gadżet

Courun szybko podchwycił temat. Oprócz małej wycieczki po Mieście Niechcianym czy spotkaniu z bezwzględną szefową chciwej korporacji, rozmyśla nad tym, czy włam do futurystycznego banku to taka wielka frajda. Poza tym w kooperacji z Matthiasem, będzie prowadził rekrutacje do bezwzględnej armii krwawego tyrana. Taaa... a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Nie, my tu nie jesteśmy normalni.

Temperatura daje nam ostatnio mocno popalić i zdążyliśmy już zapomnieć, że kilka tygodni temu mocno narzekaliśmy na zimowe wiatry, które smagały nasze policzki. W związku z tym, jak na prawdziwego wikinga przystało, czas pożegnać rodziny i wyruszyć na wyprawę po łupy. Nasza rada klanowa długo debatowała oraz wychyliła niejeden róg miodu, aby dojść do konsensusu, kto otrzyma zaszczyt wyruszenia na wirtualne wyspy brytyjskie, aby grabić ku chwale Odyna. Było brudno, było krwawo, ale doszliśmy do wniosku, że egzemplarz gry "Expeditions: Viking" powinien trafić do jednej z tarczowniczek - Dagmary L. z Krakowa, zwanej "Sokolooką"!

exepditions: viking

"Mój przydomek brzmiał by Daga Sokolooka. Kiedy byłam mała zachorowałam i na skutek tego w jednym oku pogorszył mi się wzrok. Niewiele się zdały korekty i po pewnym czasie mój mózg "nauczył się" patrzyć jednym okiem. Prawego można powiedzieć, że nie używam i często mam go przysłoniętego włosami. Za to lewe jest naprawdę niezwykłe. Moi znajomi i bliscy zawsze się dziwią jakim sposobem umiem na takie dalekie odległości coś dostrzec bądź przeczytać tekst. Matka Natura lewym okiem zrekompensowała moje braki."

Serdecznie gratulujemy! Udanych łowów!

Game Exe

Konkurs z Krai Mira - wyniki

Dodał: Tokar, sobota, 13 maja 2017 · Komentarzy: 0
krai mira

Po długich i burzliwych dyskusjach, udało nam się wyłonić szczęśliwców, do których trafią egzemplarze gry, gdzie stężenie postapokalipsy jest wyjątkowo wysokie - "Krai Mira: Edycja Rozszerzona". Bez zbędnych ceregieli, do poniższych osób za niedługo zapuka napromieniowany (słońcem) pan listonosz:

  • Hubert H. z Mińska Mazowieckiego
  • Krzysztof K. z Rumii
  • Krzysztof Sz. z Chorzowa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, natomiast reszcie uczestników życzymy powodzenia następnym razem! W tym miejscu, absolutnie mimochodem, pozwolę sobie przypomnieć o innym aktywnym konkursie, w którym można zgarnąć egzemplarz gry "Expeditions: Viking".

Game Exe

Podsumowanie ankiety

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 3 maja 2017 · Komentarzy: 0

"I wtedy przyszedł maj..." . Jakoś tak śpiewała pewna pani w pewnej piosence, jednak przyszła najwyższa pora, by zająć się podsumowaniem naszej dotychczasowej ankiety. Przypominam, że pytaliśmy o to, czy możliwość wyboru języka polskiego wpływa na waszą decyzję o zakupie.

podsumowanie ankiety

Inna znana osoba mawiała, że swój język mamy, jednak dziś stawia się na znajomość przynajmniej jednej obcej mowy. Jesteśmy w Unii Europejskiej, więc dostęp do towarów zagranicznych nie stanowi żadnego problemu. Kupujemy coraz częściej w sklepach internetowych, jak też nie dziwi nikogo widok książek pisanych w obcych językach na osobnych działach. Nas jednak interesowało to, czy faktycznie brak polskiej wersji językowej ma jakikolwiek wpływ na fakt kupienia danej rzeczy.

Game Exe

Krai Mira: Edycja Rozszerzona - konkurs!

Dodał: Tokar, czwartek, 27 kwietnia 2017 · Komentarzy: 0
krai mira

Zainteresowani kolejnym smacznym konkursem z nagrodami? Pewnie, że tak. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Cenega Polska, możecie zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy gry "Krai Mira: Edycja Rozszerzona".

Jako że produkcja silnie odnosi się do klimatów przywodzących na myśl klasyczne gry z serii "Fallout", to zadanie nie mogło być inne. Prosimy Was o odkurzenie zakamarków swojej pamięci i opisanie swojego najbardziej nostalgicznego momentu związanego z przemierzaniem postapokaliptycznych pustkowi. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

Po więcej informacji zapraszamy pod ten adres. Powodzenia!

Game Exe

Konkurs Assassin's Creed - wyniki

Dodał: Tokar, poniedziałek, 10 kwietnia 2017 · Komentarzy: 0

Konkurs, w którym można było wygrać literaturę opartą o uniwersum Assassin's Creed, został oficjalnie zakończony. Toteż bez zbędnych ceregieli, bo nie ma sensu dodatkowo przedłużać i lać wody, książki Assassin's Creed: Podziemie oraz Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu trafią do następujących czterech szczęśliwców:

assassin's creed: oficjalna powieść filmu
  • Monika G. z Wrocławia.
  • Przemysław W. z Wejherowa.
  • Mateusz Z. z Katowic.
  • Tomasz Ł. z Szepietowa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, natomiast reszcie uczestników życzymy więcej szczęścia kolejnym razem!

Wczytywanie...