Informacja prasowa

W grę studia Star Drifters można było zagrać na targach w stolicy Katalonii w ostatni weekend.

driftland

Pochodzące z Finlandii Rat Crew Studio zapowiedziało wczoraj rozpoczęcie prac nad "Broken: A Praedor Roleplaying Game", trzecioosobowym cRPG-u z nastawieniem na akcję, opartym na popularnej fińskiej grze fabularnej "Praedor".

broken

Prawie trzy lata minęły od stycznia 2016, daty oficjalnego debiutu na Steamie. Studio Red Hook wycyzelowało swoją przebojową produkcję i gra – nie tracąc hardkorowego charakteru – może trafić teraz do szerszego grona odbiorców. O kilku dostępnych już DLC może kiedyś, teraz wyłącznie podstawa. Zmiany są na tyle znaczące, że większość ze szczegółowych zaleceń z Poradnika ma wartość wyłącznie archiwalną. Z drugiej strony to wciąż ta sama gra – ogólniki się nie zdezaktualizowały. Kasować nie będziemy. Spojlerów nie da się uniknąć w takim tekście, ale nie latają nisko, więc nie powinny zepsuć zabawy.

darkest dungeon

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" dopiero niedawno trafiły na Steam, ale wygląda na to, że deweloper chciał tym krokiem podreperować słabą sprzedaż, a co za tym idzie, słabsze zyski od tych, które pierwotnie zakładał. Czy w przygodach Meve czegoś brakuje, by zachęcić graczy?

wiedźmińskie opowieści

Raport CD Projektu za okres trzeciego kwartału bieżącego roku fiskalnego nie pozostawia złudzeń – spółka sprzedała mniej egzemplarzy "Wojny Krwi" niż sobie to pierwotnie założyła. Raport finansowy za okres lipiec-sierpień jest dość zaskakujący, bowiem recenzenci są temu tytułowi ogromnie przychylni. Cóż, na pewno część z was zna przynajmniej jedną taką grę, która zachwyciła zbyt małą liczbę graczy.

Guild Wars 2

Kruk krukowi oka nie wykole

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 14 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Znane powiedzenie z tytułu newsa pasuje doskonale do nowej aktualizacji oficjalnego sklepu w sieciowym "Guild Wars 2". Za wirtualną walutę będziemy mogli nabyć specjalny hełm oraz stylizowany płaszcz, dzięki którym uczcimy ducha Kruka.

guild wars 2

Oficjalny sklep z przedmiotami co rusz zaskakuje nas nowymi elementami, ale wygląda na to, że trend z przebieraniem się po Halloween wcale nie przeminął. Możemy uczcić jeden z totemów Nornów, Kruka, przywdziewać odpowiednio stylizowany hełm oraz płaszcz. Można też po prostu poczuć się trochę jak członek Nocnej Straży, który właśnie od elementu ubioru bywa nazywany "Wroną".

Od dnia 10 listopada 2018 roku oba studia są częścią firmy założonej przez Billa Gatesa. Nabycie zostało ogłoszone podczas obchodów X018, imprezy przeznaczonej dla fanów konsoli Xbox, która odbyła się w stolicy Meksyku, Meksyku. Wiadomo również, że oba studia będą cieszyły się sporą dozą autonomii. Dzięki temu w rękach Microsoftu znajduje się znaczna część starego Black Isle. Jak myślicie co z tego wyniknie?

microsoft

Premiera przygód Furii coraz bliżej, bowiem pozostało raptem 17 dni, stąd już był najwyższy czas, aby poznać oficjalne wymagania sprzętowe trzeciej odsłony serii "Darksiders" i zadać sobie odwieczne pytanie – czy mój sprzęt to udźwignie?

darksiders 3

Gunfire Games nie spieszyło się zbytnio przed podaniem oficjalnych wymagań sprzętowych dla gry "Darksiders III" w wersji na komputery osobiste. Jednak święta Bożego Narodzenia już za pasem, więc może będzie okazja, by poprosić Mikołaja o jakąś lepszą kartę graficzną lub inne podzespoły? Niestety, wymagania są dość spore, zaś na oficjalnych materiałach gra nie prezentuje się jakoś wybitnie.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Wojna Krwi dostępna na Steam

Dodał: Courun Yauntyrr, sobota, 10 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Najnowsza gra z wiedźmińskiego uniwersum, czyli "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" do dzisiaj trafiła do sprzedaży za pośrednictwem platformy Steam. Tytuł ten jest dostępny w tej samej cenie, jaką życzy sobie za niego wydawca w chwili premiery.

wojna krwi

Chociaż gra miała swoją premierę ponad dwa tygodnie temu, to dopiero dzisiaj można ją nabyć za pośrednictwem platformy Steam. Na pocieszenie pozostaje fakt, że wyceniono ją na 99 PLN, czyli dokładnie tyle samo, ile przyszło nam zapłacić za swój egzemplarz w sklepie GOG.com. Jeśli wciąż wstrzymujecie się zakupem, to przynajmniej za wami pierwsze oceny nowej gry polskiego studia, które nastrajają optymistycznie.

Jutro mijają dwa lata od momentu, gdy zaczęliśmy wykonywać wolę Kyrosa. Z tej okazji przygotowano drobne prezenty dla posiadaczy gry, jak też postanowiono przemianować dotychczasowe edycje gry. Zamieszania przy tym sporo, ale przynajmniej będziemy mogli nabyć wersję wraz ze wszystkimi dodatkami.

tyranny

"Tyranny" okazało się ciekawym tytułem od doświadczonego studia Obsidian, w którym można było pomóc w całkowitej dominacji nad kontynentem. Od chwili premiery pojawiły się jednak nowe DLC, zaś dotychczasowe wersje, znane jako Commander Edition i Overlord Edition, nie oferowały wszystkich oficjalnych dodatków. Teraz to się zmieni, bowiem nadchodzi nowe nazewnictwo oraz darmowy prezent dla każdego posiadacza gry.

Serwis GOG dorzuca kolejne elementy w ramach swojej promocji Made in Poland. Tym razem możemy spodziewać się za darmo koncertu, podczas którego można było posłuchać muzyki z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Do tego dochodzą trzy gry, które dostały polskie wersje językowe.

wiedźmin 3

GOG promuje swoją promocję Made in Poland, która ma uczcić święto odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Z tej okazji przeceniono tytuły stworzone przez rodzime studia. Przygotowano także specjalną promocję, dzięki której przez 48 godzin będziemy mogli za darmo pobrać trwający półtorej godziny zapis koncertu z muzyką pochodzącą z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

Wczytywanie...