riese

Seria "Gothic" jest niezwykle popularna w Polsce. Wróć... Seria "Gothic" jest hiper-ultra-galaktycznie-mega-turbo popularna w Polsce. Cóż kryję się za przyczyną tego fenomenu? Świetny polski dubbing, niezwykła atmosfera, wciągający system walki, zapadające w pamięć postacie i wiele innych. Nie dziwota też, że to właśnie Polska jest źródłem największej liczby modów do "Gothica" z sztandarową produkcją "Mroczne Tajemnice" na czele. Teraz w końcu nadeszło coś na co czekaliśmy od dawna, długo oczekiwane "Dzieje Khorinis" otrzymały w końcu premierowy trailer, a na jego końcu słodką datę premiery. Trailer nie służy jednak tylko poinformowaniu nas o dacie wydania. Jest to również odkrywcza podróż przez krainę, w której dzieje się mod – Vaduz.

gothic 2,gothic 2: dzieje khorinis

Pokieruj czwórką Rozprawiaczy o wątpliwej lojalności, która słucha (przeważnie) rozkazów Komputera, paranoidalnej i irracjonalnej sztucznej inteligencji. Inspirowana klasycznymi tytułami cRPG pierwsza adaptacja kultowej gry fabularnej!

paranoia: happiness is mandatory

Paranoia to gra cRPG, której miejscem akcji jest kierowana przez Komputer idylliczna ostatnia kryjówka ludzkości zwana Kompleksem Alfa. Wszyscy mieszkańcy wiodą tu życie pełne radości, wesołości i porządku. Kwestionowanie dobrodziejstw Komputera jest uważane za zdradę. Dostęp do nieuprawnionych informacji jest uważany za zdradę. Odmowa wypicia codziennej dawki napoju szczęścia jest uważana za zdradę. Skazańcy są likwidowani podczas masowych egzekucji.

Borderlands 3

Nowe informacje o Borderlands 3

Dodał: Mikeal, środa, 3 kwietnia 2019 · Komentarzy: 0

Pierwszą z nich jest kolejny trailer, tym razem zatytułowany "Official Reveal". Drugą jest przybliżenie nowych bohaterów wraz z ich specjalnymi umiejętnościami oraz pewne szczegóły dotyczące fabuły. Nad Pandorą zawisło straszne niebezpieczeństwo. Złowrogie bliźniaki Calypso jednoczą bandyckie klany pod swoim sztandarem. Jednak dominacji Pandory nie jest ich ostatecznym celem. Moralnie wątpliwie rodzeństwo ma zamiar zdobyć źródło mocy gwarantujące władzę nad galaktyką. I tylko my możemy ich powstrzymać w epickiej przygodzie, która rozciąga się na całą Pandorę i dalej na inne planety.

borderlands 3

Informacja prasowa

Z czeluści piekieł deweloper One More Level ujawnia dziś nowy zwiastun gry "God’s Trigger", brutalnej i bezlitośnie dynamicznej strzelanki. Gracz korzystając z nadprzyrodzonych mocy powstrzyma nadejście Apokalipsy i dokonać spektakularnej rozwałki dzięki niszczycielskim umiejętnościom ukazanym w nowym zwiastunie. "God’s Trigger" pojawi się na rynku już 18 kwietnia z ramienia Wydawnictwa Techland.

god's trigger

"God's Trigger" to połączenie stylizowanej oprawy, ultra-brutalnej jatki i rozgrywki wymagającej wyrafinowanej precyzji. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest władać mocami piekła i niebios? W "God’s Trigger" możesz siać zniszczenie jako upadły anioł Harry lub demonica Judy. Każde z tej dwójki posiada 7 unikalnych umiejętności, które możesz ulepszać, modyfikować i łączyć z innymi zdolnościami, tworząc swój własny styl dystrybucji śmierci. W grze, w której pojedynczy cios może skończyć się zgonem, możliwość spowolnienia czasu i unikania pocisków lub chwilowa niewidzialność mogą być kluczem do zwycięstwa.

Wielu graczy budzi się zlanych zimnym potem i z okrzykiem na ustach, gdy przypomną sobie jeden z najbardziej irytujących momentów w grach komputerowych. Misje eskortowe. Pozbawienie instynktu samozachowawczego, samobójczy NPCe, pędzący naprzód bez zastanowienia, wchodzący nam na linię strzału, miejsca rzucenia kuli ognia, wpadający w pułapki bądź tekstury. I co najgorsze z tym związane. Misja przegrana, powtarzaj wszystko od początku. Czasami twórcy wykazują pewne przeczucie i sprawiają, że fabularnie ważni NPC są nieśmiertelni lub mają tony zdrowia. To jednak pewne oszukiwanie i danie znać, że nie do końca wiedza jak robić gry. Stając przed tym problemem twórcy "Cyberpnuk 2077" postanowili wybrać trzecie rozwiązanie.

cyberpunk 2077

Zapowiedziane kilka tygodni temu "WARSAW" czyli historyczna gra taktyczna oparta na wydarzeniach Powstania Warszawskiego z komiksową oprawą graficzną i w silną inspiracja "Darkest Dungeon" właśnie otrzymała swój pierwszy film skupiony czysto na rozgrywce. W przeciągu 12 minut zostanie zapoznani z najważniejszymi elementami gry jak eksploracja miasta, starcia z Niemcami i zarządzanie kryjówką.

warsaw

Informacja prasowa

Gra studia Star Drifters łącząca elementy RTS, strategii 4X i god sim wychodzi z Wczesnego Dostępu na Steamie, oferując kolejne kampanie i wyczekiwany tryb wieloosobowy.

driftland: the magic revival

Już 18 kwietnia na platformie Steam zadebiutuje Driftland: The Magic Revival – produkcja studia Star Drifters, która jeszcze przed premierą została wyróżniona takimi nagrodami, jak Best PC Game na Barcelona Games World czy Best Indie Game na Poznań Game Arena. Prezentowano ją również na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. PAX West, Nordic Game czy Game Developers Session.

Twórcy "Fallout 4: New Vegas" podjęli się wzniosłego lecz ciężkiego zadania – przeniesienia całego Nowego Vegas na silni czwartej części. Dzisiaj prezentujemy wam zaledwie ułamek ich ogromnego wysiłku, odtworzenie sceny z doktorem Mitchellem z początku "New Vegas". To jedna z najbardziej ikonicznych scen w historii gier komputerowych, naładowana emocjami i filozoficznymi odniesieniami. Szczerze powiedziawszy powiedziawszy potrzeba wysokiego IQ żeby ją zrozumieć.

fallout 4: new vegas
Inne

Premiera Operencia: The Stolen Sun

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 1 kwietnia 2019 · Komentarzy: 4

"Operencie: The Stolen Sun" to dzieło naszych południowych braci, a dokładniej Węgrów. Panowie z Zen Studios postanowili zabrać nas do świata opartego na wierzeniach ludów Środkowej Europy, gdzie obiecują nam wszystkie rozkosze pierwszoosobowych dungeon crawlerów. Pewnym problemem dla, niektórych może być sposób dystrybucji gry, gdyż początkowo będzie ona dostępna tylko w Epic Games Store i Microsoft Store, a na Steam trafi dopiero za rok. Wielu może uznać to za strzelenie sobie w kolano kuszą.

operencia: the stolen sun

W "Glorious Companions" przyjdzie nam się wcielić w dość ciekawą rolę kapitana kompanii najemników. Z możliwościami, jakie przynosi zarządzanie zgrają krwiożerczych podrzynaczy gardeł, możemy poświęcić się wielu interesującym projektom. Może wykroimy sobie własne królestwo z otaczających nas ziem? Rozwiążemy zagadkę tajemniczych Starożytnych Strażników? Albo po prostu zbijemy fortunę na byciu liderem karawany i szefem ochrony w jednym?

glorious companions
Wczytywanie...