riese
The Surge

The Surge w ofercie GOG.com

Dodał: Courun Yauntyrr, niedziela, 11 sierpnia 2019 · Komentarzy: 0

Sklep GOG.com powiększył się o nową pozycję, jaką jest "The Surge, za którym stoi niemieckie studio Deck13. Jeśli chcecie skorzystać z oferty promocyjnej i nadgonić przygody Warrena przed premierą "dwójki", to macie ku temu doskonałą okazję.

the surge

Co prawda póki co trwają wakacje oraz sezon urlopowy, więc może nie każdemu przypadnie do gustu historia Warrena, który został wykorzystany przez złą korporację, jednak sklep GOG.com proponuje nam zapoznać się z tą ciekawą produkcją, która całkiem udanie wzorowała się na serii "Dark Souls". By dodatkowo zachęcić nas do zakupu, przez kilka najbliższych dni "The Surge" nabędziemy w kompletnej edycji z dużym rabatem.

Premiera "Cyberpunk 2077" jeszcze dość odległa, a tu okazuje się, że to nie jedyny tytuł rodzimego studia, w którym będziemy mogli przemierzać cyberpunkowy świat. Siłami Anshar Studios powstaje "Gamedec", czyli przeniesienie w świat wirtualny znanej serii książek.

gamedec

Ostatnio dowiedzieliśmy, że Piekara dostanie grę opartą na stworzonym przez siebie świecie, zaś do tego grona dołączył właśnie Marcin Przybyłek. Pisarz będzie co prawda pełnił jedynie rolę konsultanta, ale znany z książek serii "Gamedec" świat powróci w formie izometrycznej gry RPG, dzięki której zobaczymy futurystyczne oblicze naszej stolicy. Czyżby "Cyberpunk 2077" miał mocną konkurencję?

Borderlands 3

Poznaj bliżej bohaterów Borderlands 3

Dodał: Mikeal, niedziela, 4 sierpnia 2019 · Komentarzy: 0

Gdy premiera już za czasem, lepiej zapoznać graczy z bohaterami. Najnowsza seria trailerów zatytułowana po prostu "Character Trailer" przybliża nam bohaterów "Borderlands 3", a w szczególności ich przeszłość i umiejętności. Na pierwszy ogień idą Zane i Moze.

borderlands 3

Przez kilka miesięcy nie było o "The Outer Worlds" ani widu, ani słychu? Podniosły się głosy zapytania, "co się dzieje" pytają wszyscy. Porzucono, zapomniano, przełożono? A tu nagle niespodzianka, z dnia na dzień internet zostaje zalany prawdziwym potopem materiałów o najnowszym dziecku Obsidian Entertainment. A czego tam nie znajdziemy, gameplaye, opinie, filmy długie i krótkie. Po prostu tylko siąść i oglądać. I przypominamy, że premiera już 25 października bieżącego roku.

the outer worlds

"Knights of the Chalice" to już dość stara, wydana dekadę temu (ale ten czas leci) gra cRPG-ie. Wcielaliśmy się w niej w grupę bohaterów, która stara się przywrócić porządek na Karmazynowym Wybrzeżu. A nie dzieje się tam dobrze. Rada Łowców Niewolników trzyma się mocno, potężni Giganci plądrują i palą wsie, piekielne Demony i złowrogie Smoki snują niecne spiski. I tylko my możemy przywrócić porządek tej znękanej ziemi.

knights of the chalice

I żeby oddać klimat tej mrocznej, brutalnej gry, hardkorowej, turowej gry RPG-ie trafi do tej usługi w Halloween. Kiedy za oknami, będą chodziły dzieci grożące starszym ludziom cukierkiem albo psikusem, my zanurzamy się w ponurym świecie Edalarze, aby wziąć udział w przygnębiającej przygodzie inspirowanej takimi produkcjami jak "Planescape: Torment", "Disciples II", "Dark Souls" i "Darkest Dungeon".

eidolons: netherflame

Tevinter. Niegdyś najpotężniejsze z ludzkich imperium, którego władza rozciągała się nad całym Thedas. Dziś rządząca krajem magokracja z rozrzewnieniem wspomina dni dawnej chwały pograżając się w coraz większej dekadencji. Mimo straty ziem i wojen toczonych z Qunari wciąż są wpływowym państwem mogącym sporo namieszać na politycznej szachownicy kontynentu. Wiedzione przez Archonta Radonisa i podległych mu Magistrów, imperium walczy z kultem Venatori czczącym tajemniczego Starszego. Czyżby do tej odległej krainy miał nas zabrać najnowszy "Dragon Age"?

dragon age 4,dragon age: dread wolf rises

Marka "Cyberpunk" od CDP Red wkrótce rozrośnie się o kolejny tytuł. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą CMON, w przyszłym roku na nasze stoły trafi "Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game". Czy warto będzie wyłożyć wszystkie karty na stół?

cyberpunk

Nawiązanie współpracy z CMON, które pokazało się ostatnio szerszej publiczności przy okazji "God Of War: The Card Game", to niewątpliwie dobra wiadomość dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekują na same "Cyberpunk 2077". Korzystając z rozbudzonego oczekiwania na ten tytuł, rodzimy dystrybutor postanowił uraczyć nas nową karcianką. Czyżby powtórka z "Gwinta"? W tym względzie podobieństw jest raczej niewiele.

Popularność postaci 2B z gry "Nier: Automata" wcale nie spada, stąd nic dziwnego, iż dzięki fanowskiej modyfikacji to właśnie jej losami będziemy mogli pokierować podczas przedzierania się ulicami opanowanego przez zombie Raccoon City.

nier,resident evil 2

Moder o pseudonimie TXYI stworzył "2B Claire", dzięki któremu w miejsce przywołanej Claire pojawia się właśnie skromnie odziana 2B. Musimy jedynie zdobyć DLC z kostiumem Noir, co pozwoli na podmianę modelu postaci. Co ważniejsze, sama fabuła oraz dotychczasowe ruchy postaci pozostaną bez zmian, a więc modyfikacja nie ingeruje w samą rozgrywkę, skupiając się wyłącznie na kwestii wizualnej.

Jeszcze niedawno zbieraliśmy słodycze i ścigaliśmy się po Hoelbrak, a tu ponownie powraca Festiwal Czterech Wiatrów, którym powinni zainteresować się wszyscy ci, którzy mają zaległe osiągnięcia do zdobycia w sieciowym świecie "Guild Wars 2".

guild wars 2

W ramach zabawy ponownie możemy zawitać do malowniczych Klifów na południe od Ebonhawk, jak też spróbować swoich sił podczas turnieju w Divinity's Reach, gdzie spróbujemy zdobyć nagrodę sponsorowaną przez samą królową Jennah. ArenaNet spróbuje skłonić nas do zabawy oferując nowości, które nie pojawiały się we wcześniejszych edycjach festiwalu.

Wczytywanie...