Dishonored

Dzisiaj znane i lubiane serie "Wolfenstein" i "Dishonored" trafiły na wirtualne półki serwisu GOG.com. Jeżeli jeszcze ich nie posiadacie jest to świetna okazja na zgarnięcie tych zacnych klasyków. W sprzedaży dostępny są wszystkie gry z obu serii poczynając od legendarnego "Wolfenstein 3D" z 1992 roku. I to wszystko w promocji. Oprócz tego na wyprzedaży są inne serie od Bethesda Softworks: "Doom", Quake", "The Elder Scrolls" itd.

gog,dishonored
Final Fantasy VII

Ostatnio pokazywano nam nowe elementy rozgrywki "Final Fantasy VII Remake", ale w ramach walentynkowego prezentu ujawniono odświeżone intro do gry. Square Enix także i w ten element włożyło wiele pracy, dzięki czemu dla części z nas będzie to powrót do beztroskiej młodości.

final fantasy 7,final fantasy 7 remake

Piękna muzyka, do tego miasto, które powoli pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Square Enix zachęca nas do ponownego odwiedzenia Midgardu. Nowe intro nie tylko cieszy oczy, ale jest także wyraźnie dłuższe od już trochę leciwego oryginału, co pozwala nam lepiej przyjrzeć się głównym bohaterom. Za dwa miesiące posiadacze PS4 będą mogli to wszystko zobaczyć na ekranach swoich telewizorów.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Zakochani grają w Gwinta

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzień świętego Walentego to doskonała okazja do nowej aktualizacji, która pozwoli nam wykonać wyzwania dla jednej z trzech pięknych pań, jak też da nam okazję do wydania zarobionych pieniędzy na nowe ozdobniki związane z obchodzonym dzisiaj świętem.

gwint

Gra ponownie nawiązuje do perypetii niejakiego Geralta, który co prawda twierdził, że kocha tylko jedną, ale na kobiece piękno wcale nie pozostawał obojętny. Także i my nie możemy przejść obok nowego wyzwania, które pojawi się zaraz po zalogowaniu do "Gwint: Wiedźmińska gra karciana". Rozpoczyna się niewinnie, bowiem wystarczy rozegrać premiowane doświadczeniem partie, jednak w kolejnych etapach stopień trudności rośnie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3 nadal niczym ciepłe bułeczki

Dodał: , · Komentarzy: 1

Kiedy przychodzi do rzucenia grosza wiedźminowi, a tu się okazuje, że koleś całkiem kasiasty i bez większej pomocy radzi sobie naprawdę niezgorzej.

wiedźmin 3

Jednak z takich informacji należy się tylko cieszyć, bo raz że przygody łowcy potworów to nasz najlepszy towar eksportowy. Dwa, nie ukrywajmy, to wciąż cholernie dobra produkcja, w którą powinien zagrać każdy – od gracza, który zjadł zęby na branży elektronicznej rozrywki po kogoś, kto stawia w niej dopiero pierwsze kroki.

Do rzeczy, bo naprawdę dobre wieści nadchodzą zza oceanu. Przedstawiciele NPD Group, która specjalizuje się w zbieraniu i analizowaniu danych, informują że sprzedaż “Wiedźmina 3” w ostatnim kwartale 2019 roku wzrosła bagatela o 554% w porównaniu do analogicznego okresu w 2018 roku. Przy okazji warto dodać, że mowa tu jedynie o samych wersjach pudełkowych oraz sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. W szerszej perspektywie liczby mogą okazać się jeszcze lepsze.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Można kręcić nosem na platformę Epic Games Store, jest pole do otwartej krytyki czy wręcz uzasadnionej nienawiści, ale przychodzi taki okres w życiu gracza, gdy powiedzenie – “jeżeli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich” – nabiera sensu. No, a to że zespół odpowiedzialny za serwis wie jak przyciągnąć opornych, nie tylko za pośrednictwem smakowitych ekskluzywnych tytułów, wielką tajemnicą nie jest.

kingdom come: deliverance

Tym razem postanowił skusić graczy kolejną darmową produkcją. Nie tam jakimś śmiesznym “indykiem” czy klasyczną perełką, którą od wielu lat posiada większość graczy. Zamiast tego, z okazji walentynek, postanowiono przywalić z grubej rury. No bo trzeba przyznać, że niesamowicie ciepło przyjęty cRPG od naszych południowych sąsiadów, który ma ledwo dwa lata na karku, to oferta obok której ciężko przejść obojętnie.

Vampyr

Chociaż ze świata dochodzą smutne wiadomości, to nasza redakcja postanowiła rozprawić się z inną epidemią, która swego czasu pustoszyła Europę. Efektem tych prac jest aktualizacja działu o grze "Vampyr, dzięki któremu łatwiej przyjdzie wam pozbyć się hiszpanki z Londynu.

vampyr

Osobny artykuł poświęciliśmy głównemu zagrożeniu, które swego czasu zabiło więcej osób niż I wojna światowa. Jako lekarz, będziemy musieli uporać się z innymi dolegliwościami mieszkańców, co zmusi nas do zastosowania odpowiednich kuracji. Jeśli się uda, to w nowym stroju będziemy mogli obejrzeć listę osiągnięć, którą przygotowali twórcy gry. Zakasamy rękawy i zabieramy się do oczyszczania miasta!

Guild Wars 2

NCSoft podzieliło się z nami swoimi wynikami za ostatni kwartał zeszłego roku. Wydawca nie ma się czym pochwalić, że niektóre tytuły wygenerowały najniższy zysk od chwili swojej premiery. To tylko cyfry, ale za to takie, które skłaniają do myślenia nad zmianami. Nie bez powodu pojawia się tutaj "Guild Wars 2".

guild wars 2

Koreański NcSoft ma swoim portfolio duże gry MMO pokroju "Aion", "Guild Wars 2" czy też obie odsłony "Lineage". Tylko ta ostatnia seria systematycznie wypracowuje duży zysk, podczas gdy reszta nie radzi sobie najlepiej. Fakt ten dziwi zwłaszcza w przypadku wirtualnej Tyrii, która dostała nowe sezon Żyjącej Opowieści oraz sporo nowych przedmiotów w oficjalnym sklepie gry. Czy spore cięcia załogi nie wystarczyły, by wypracować odpowiedni zysk?

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint na Androida już w marcu

Dodał: , · Komentarzy: 0

CD Projekt Red po ostatnich niepowodzeniach rusza z kontratakiem. Niedawno "Wojna krwi" trafiła na konsolę Nintendo Switch, zaś teraz przyszła pora na "Gwinta", który spróbuje przekonać do siebie użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android.

gwint

Wiedźmińska karcianka ma już za sobą udaną premierę na małych ekranach telefonów, ale do tej pory mogli w nią zagrać szczęśliwi posiadacze systemu operacyjnego iOS. W marcu całkowicie za darmo dołączą do nich ci, którzy korzystają z Androida. CD Projekt Red oferuje opcję wstępnej rejestracji w sklepie Google Play, dzięki czemu możemy spodziewać się specjalnego prezentu.

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Nie byłem pewny czy powinienem o tym pisać. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tą aktualizacje moje serca zamarło na widok tak wszetecznych i heretyckich wieści. Naprawdę nie mogłem o tym napisać w świętych progach Game Exe. Jednak późniejsze wiadomości o nowych możliwościach naszych zwierzaków, kolejnym towarzyszu i 12 klasie ukoiły moje serce i zadecydowałem o poinformowaniu was wszystkich o tym. Więc czego tak bardzo się przeraziłem? Najgorszej rzeczy we wszechświecie. Futrzaków.

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Dzień bez newsa o "Pathfinder: Wrath of the Righteous" to dzień stracony. Przygotujcie się na długą lekturę, gdyż dzisiejszy dzień obfitował w osiąganie kolejnych celów na Kickstarterze. W ciągu jednego dnia dostaliśmy zapowiedź siekanych kotletów, rzut okiem na Licza i obietnicę dwóch nowych Mistycznych Szlaków. Chyba naprawdę będziemy musieli zmienić nazwę z Game Exe na Polski Portal o Pathfinder.

Wczytywanie...