Garvin Quinn

2 minuty czytania

Tekst zawiera spoilery.

garvin quinn,deus ex: bunt ludzkości

Garvin Quinn to mechanik oraz czarnorynkowy sprzedawca, którego poznajemy na niższym poziomie serwisowym bazy Rifleman Bank. Jest cywilem, co oznacza, że nie pracuje dla Belltower Associates. Netanya mu ufa i to właśnie do niego kieruje Jensena. Sam Quinn przedstawia się jako oportunistyczny główny inżynier serwisowy, parający się drobnym barterem. Wymienia niedostępne dla żołnierzy towary na elementy wojskowego wyposażenia, które chce dodatkowo ulepszyć.

W trakcie rozmowy zdradza, że jego mniej oficjalne interesy w końcu przykuły uwagę Keitner. Przed aresztowaniem ocaliła go rozbudowana siatka informatorów. To dzięki niej wiedział o rozdźwięku między Burke'em a Netanyą. Zaoferował posiadaną wiedzę w zamian za wolną rękę. W końcu przekonał Keitner do tego, że jest zakamuflowanym szpiegiem Interpolu, który zbiera informacje obciążające Belltower. Kobieta przystała na niebezpieczny układ, stając się ważnym informatorem. Ten stan rzeczy zaburzyło pojawienie się Jensena na "Hei Zhen Hu". To właśnie Quinn namówił przywódczynię bazy do tego, by uwolniła Adama, zaś później kierował poczynaniami dawnego szefa ochrony Sarif Industries na pokładzie "Czarnej Perły".

Quinn szybko reaguje na wydarzenia w bazie, opuszczając swój sklepik tuż po tym, jak Jensen i Keitner zostają zdekonspirowani. Zostawia dla Adama kilka fantów, lecz tłumacząc się względami bezpieczeństwa postanawia ukrywać się, pozostawiając walkę Netanyi. Pojawia się ponownie w doku załadunkowym bazy tuż po tym, jak rozwiążemy kwestię Burke'a. W zależności od losu antagonisty, pozbywa się go lub przekazuje w ręce swoich mocodawców. Jednocześnie przyznaje, że "Garvin Quinn" to tożsamość irlandzkiego mechanika, którą przyjął w celu infiltracji Belltower. Tak naprawdę nie jest agentem Interpolu, lecz Kolektywu Juggernaut. Uratowanie więźniów oraz naukowców sprawia, że naoczni świadkowie mają ukazać opinii publicznej prawdziwą twarz korporacji ochroniarskiej. "Quinn" wiedział, że Megan Reed nie znajduje się w Rifleman Bank, ale proponuje Jensenowi nowy trop poprzez możliwość podróży kapsułą, która ma zostać wyłowiona przez statek zmierzający do Singapuru. Gwarancję bezpieczeństwa stanowi rozkaz, za którym stał Garvin podający się za Burke'a.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...