dziki_lad
Allods Online

Ruszyło Allods Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już od dziś oficjalnie Allods Online porzuciło etykietkę otwartej bety, by w pełni stać się finalnym produktem. Ponad rok temu rozpoczęły się otwarte prace nad tytułem i do dziś świat Sarnaut kształtowany był zarówno przez programistów, jak i samych graczy. Produkcja zebrała dość pozytywne noty (mmorpg.com: 7/10, gametrailers.com: 7/10, nowgamer.com: 7/10), doceniające głównie oprawę graficzną, ciekawe tło fabularne, wprowadzenie astralnych okrętów czy goblińskiego footballu.

allods online

Gra jest darmowa i wystarczy pobrać klienta pokaźnych rozmiarów z oficjalnej strony, lecz istnieją również mikropłatności, które mogą wspomóc podróże po rozległych alodiach.

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was do naszego działu poświęconego Allods Online oraz życzyć samych sukcesów w walce z Ligą czy też Imperium.

Allods Online

I zadrżały allodia w posadach...

Dodał: , · Komentarzy: 3

I nastąpiło to, czego obawiali się liczni. Chociaż w większości kolejne łatki do MMO są miodem dla uszu użytkowników, gdyż wiąże się to zazwyczaj z wieloma udogodnieniami i rozwojem fabularnym, to nie jest tak w przypadku Allods Online. Z dobrze zapowiadającego się tytułu, któremu wielu dawało szansę na zastąpienie słynnego World of Warcraft, stworzono kolejną sieciówkę, wyłudzającą na każdym kroku pieniądze od graczy. Ale zacznijmy od początku.

Allods Online

Allods Online ver.6

Dodał: , · Komentarzy: 0
zdjęcie, allods online, osoba, carrie genzel

Wreszcie wprowadzono długo wyczekiwaną łatkę do Allods Online. Ma ona na celu bardziej zrównoważyć klasy gry, na co wielu graczy zwracało uwagę, a do tego usuwa kilkanaście bugów związanych z zadaniami oraz wprowadza kilka nowych ikonek, a co najważniejsze – postacie z poziomem 38+ mogą wreszcie rozpocząć misje związane z astralnymi podróżami, co jest cechą charakterystyczną tytułu. Pełna lista zmian widnieje pod tym adresem.

Allods Online

Nowy dział – Allods Online na GameExe!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Choć od rocznicy szóstych urodzin portalu GameExe minęło już kilkanaście dni, my wciąż nie przestaliśmy świętować, w związku z czym mamy dla Was kolejną niespodziankę. Jak pamiętacie, w ostatnich dniach przygotowaliśmy mnóstwo konkursów, zorganizowaliśmy pokaźną aktualizację działu Dragon Age: Początek oraz zaprezentowaliśmy Wam nową podstronę Mass Effect.

Dziś dokładamy kolejną cegiełkę, a jest nią dział poświęcony Allods Online – darmowej grze MMORPG wprowadzającej graczy do epickiego wszechświata, w którym rozgrywa się dziki konflikt. To nie tylko wciągające walki PvP, ale ogromny świat oraz jego eksploracja!

Nasz tłumacz, Lionel, poświęcił się całkowicie – nie zaznał snu od dobrych dwóch tygodni, jednak, jak sam twierdzi, było warto, bowiem specjalnie dla Was przygotował ponad czterdzieści tłumaczeń poświęconych Allods Online! Po artykule dorzucił też Medivh oraz Strażnik.

Gorąco zachęcam do przeglądania działu i czytania artykułów. Jednocześnie zapraszam do oglądania filmów poświęconych temu ciekawemu MMORPG, które oczekują Was na GameExeView. Miłego!

Allods Online

Goblinoball w Allods Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Piłka nożna w grze MMORPG. Absurd? Nie, szczera prawda! To jedna z wielu unikalnych cech produkcji Allods Online. Dwie drużyny, po 6 graczy każda, będą konkurowały ze sobą na specjalnej arenie, używając do tego goblina-piłki. Ci, którzy nie załapią się na grę, zawsze mogą kibicować zawodnikom z trybun. Masa dobrej zabawy gwarantowana! Więcej szczegółów o tym trybie znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji. Zachęcamy też do rejestrowania się na zamkniętą betę gry, która ma ruszyć niebawem.

goblinball, allods online goblinball, allods online
Allods Online

Nowy trailer Allods Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Do sieci trafił nowy trailer gry MMO w klimatach space opery – Allods Online. Tym razem zostały zaprezentowane różnorakie lokacje, które będziemy zwiedzać w trakcie rozgrywki. Choć grafika nie jest najwyższych lotów, to jednak trzeba przyznać, że gra dobrze trzyma się wybranego stylu graficznego, ładnego z resztą. Trailer znajdziecie pod tym adresem. Poniżej zaś prezentujemy kilka screenshotów z owych lokacji.

Allods Online Allods Online
Allods Online

Po konwencie Gamescom w Kolonii Gala Networks Europe ogłosiła zapisy do zamkniętej bety europejskiej wersji Allods Online. Dostęp do niej uzyskają wylosowani gracze spośród wszystkich zarejestrowanych. Z upływem czasu, gdy beta będzie przechodzić kolejne fazy, coraz więcej graczy będzie mogło dołączyć do testowania gry. Ci, którzy osiągną poziom 17 podczas trwania zamkniętej bety, będą mogli zachować imię postaci oraz listę przyjaciół na otwarcie gry. Przywódcy Gildii, którzy osiągną poziom 21 i uzbierają 24 członków, zachowają swoje Gildie w otwartej becie.

Allods Online Allods Online Allods Online

Wszystkich zainteresowanych zapraszam pod ten adres.

Allods Online

Narodziny Ligi w Allods Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dublin, Irlandia – 1 lipca 2009 – Allods online jest bezpłatnym, nadchodzącym AAA MMoRPGiem opracowanym przez Nival Online – twórców Heroes of Might & Magic V. Gra zostanie opublikowana przez Gala Networks Europe tej jesieni w języku angielskim, francuskim i niemieckim, na portalu gPotato.eu. Zespół gPotato z dumą wprowadza graczy do drugiej frakcji. Liga jest sojuszem pomiędzy trzema rasami: Federacji Kanian, Elfów oraz Gibberlingów. Są przeciwnikami dla Imperium w wojnie o dominacją nad przestrzenią astralną.

Liga jest demokratycznym społeczeństwem, które używa systemu głosowania oraz wyborów do zarządzania swoim królestwem. Rada Deputowanych jest demokratycznie wybierana przez elektorat. Choć lokalne kwestie są rozpatrywane konsekwentnie, ważne decyzje, które będą miały wpływ na życie wszystkich obywateli Ligi, może być dokonane jedynie po głosowaniu w Radzie. Wszystkie trzy rasy są w pełni grywalne dla tych, którzy wybrali Ligę zamiast Imperium.

Wczytywanie...